Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

no i mam to ustrojstwo... i pierwszy problem xD

 

iTunes [PC, win xp] nie chce mi wykryc iPhone'a [soft 1.1.4] :/

przeinstaluje program moze to cos da... chyba, ze to wina starego softu w iTelefonie.

 

 

Jest jakas alternatywa dla iTunes na platforme PC?

 

///edit dobra poradzilem sobie xD poprostu dziala :F

 

ale teraz bardziej trywialny problem XD jak wgrac na to: cokolwiek, przez iTunes bo zwykle D&D nie dziala :<

 

///edit

 

no to wymyslili fon moze byc zsynchronizowany tylko z jednym pc... przynajmniej wszystko dziala

 

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Aby zainstalowac gry z internmetowych wypozyczalni, nalezy miec scrackowany plik mobileinstallation i soft powyzej 2.0. Patch do tego pliku znalezc mozna rowniez w Cydii, bo Installer 4 jest do dupy. Wtedy moge zarzucic linka na pm do takiej wypozyczalni i wszystkie aplikacje z appstore stoja przed wami otworem. Darmowym.

 

Imho ten telefon jest idealny dla mnie. Nie ma MMSow, a ja tak czy inaczej z nich nie korzystalem. Choc wystarczy aplikacja SwirlyMMS i juz sa. Wideorozmowy tez mi nie potrzebne, bo na wsi nie mam zasiegu 3G. 8GB pamieci i iPod w nim tez robi swoje. Pewnie polowa z hejterow nie miala okazji by go miec choc na pare dni, zeby sie dobrze z nim zapoznac, albo chce byc true bunt preciwko hype'owi. Ja nigdy nie bylem fanem japka, kupilem ajfona i jestem naprawde zadowolony. Solidny telefon za nie tak straszna cene.

 

Odnośnik do komentarza

Stabilnosc dzialania (po przesiadce z N73 to sie naprawde rzucilo w oczy), ekran multi-touch, choc raczej tylko bajer, repo oprogramowania bazujace na linuksowym apt (wlaczasz Cydie i wszystko masz w jednym miejscu, aktualizowane na biezaco), ogrom aplikacji (przy odrobinie kombinowania wszystko z appstore mozesz miec za darmo) tych oficjalnych i nieoficjalnych, bardzo dobra przegladarke safari, natywna obsluge youtube, google maps i yahoo weather (tez w sumie tylko bajery). No i do tego jest ladny i poreczny, co drastycznie zwieksza jego wspolczynnik lansu.

 

Wymiary? No ok, fakt, jest wiekszy, ale zdecydowanie lepiej (przynajmniej mi) jest trzymac jednego ajfona (ktorego ledwie czuc w ogole w kieszeni, w przeciwienstwie do wlasnie takiej N73), niz mp3 player i telefon osobno. Dolaczone sluchawki apple juz sa nawet dobrej jakosci i posiadaja wbudowany mikrofon, wiec swobodnie mozna ich uzywac jako zestawu sluchawkowego do telefonu i porzadnego odtwarzacza razem.

 

EDIT: A, i duzy, przejrzysty ekran o wysokiej rozdzielczosci. I te no, czujniki zblizenia i te jakies tam zyroskopy czy cos. Zaraz zarzuce screenami z menu aplikacji i w ogole sie podlansuje troche themem do springboarda.

 

Oto i ony:

 

img0008ri0.pngimg0009nx4.pngimg0010hb3.pngimg0011jt4.png

Edytowane przez yasiekk
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
gps nie jest płatny tylko ściąganie map z google maps tak ;] tzn jesli korzystasz z płatnego dostepu do internetu, a nie np domowego wifi.

 

z tego co wiem jest juz oprogramwanie z zgrywania map do pamieci telefonu. poszukaj, ja sie tym zbytnio nie interesuje bo mam iPhone 2g nie 3g ;]

Czyli mapa, która jest już załadowana w moim iphonku od ''nowosci'' i korzystanie z niej na trasie nie jest płatne ,jeżeli dobrze zrozumiałem . Dopiero jeżeli chciałbym wrzucić nowy pack map , to płacę ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.