Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

:morning1:

Jak emocje opadną po nowej zabawce, to podziel się wrażeniami czy dałbyś 2 raz ten sam hajs za tego X. 

 

Mnie np ten tel nie rozjechał od pokazu, pobawiłem się nim w ispocie i również mi nie drgnął. 

Drgnął mi w czasach prezentacji 4, 6 jak zmieniła dizajn. 

7,8 to już dla mnie meh. Nie mam do dzisiaj przekonania do tego pseudo przycisku home, wolałem starszy tak samo jak wolałem poprzedni wygląd ios. 

A po ostatnim update mam ochotę (pipi)nąć tym tel o ścianę. 

Odnośnik do komentarza

Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Ale tak to jest jak się wącha tylko telefon w sklepie :ragus:  Używam telefonu kolejny dzień i za każdym razem jak go wezmę w rękę czuć, że to jest produkt premium. Przy żadnym z poprzednich iPhone'ów to uczucie nie było tak silne. Pisałem ostatnio, że podobny opad szczeny miałem przy premierze 4. Myliłem się. iPhone X mnie zmiótł bardziej i z wielką chęcią poszedłbym do sklepu i wydał 5k jeszcze raz. 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

A o czym pisze? Że nie ma nic w tym telefonie co by mnie skłoniło do wydania 5k? Ten telefon mi się nawet specjalnie nie podoba. Szkło z tylu nie wygląda jak premium, a pasek na górze ekranu to meh. 

Dlatego jestem ciekaw opinii NIE po 48h, a np po miesiącu, kwartale.

 

Kiedyś kumpla namówiłem na ajfona, to poleciał po 7plus za 4k. Ostatnio z nim gadam i mówił że już by tyle nie dał. Dlatego jestem ciekaw Twojej opinii w późniejszym terminie- tyle. 

 

Nie hejtuje, żeby nie było. Byłem z(pipi)em tej firmy "owieczką Jobsa"" Przerobiłem 3/4 ich produktów, ale ostatnio to nawet same keynoty mnie usypiają. Ale śledzę uważnie opinie, więc nie odbieraj tego jak ataku. 

Odnośnik do komentarza

Zaufaj mi. Jeden dzień z iPhone X i nigdy byś nie wrócił do innego telefonu. Teraz jak go kładę obok siódemki, to siódemeczka wygląda przy nim jak jakaś zabaweczka. Byłem nahajpowany mocno na X przed premierą, ale i tak nie sądziłem, że ten telefon tak mnie zgniecie.

 

edit: Co do przycisku. Po obcowaniu z nowymi gestami w X już NIGDY więcej nie chcę przycisków w telefonach. Człowiek przyzwyczaja się błyskawicznie i w tym momencie jakbym miał naciskać jakiś guzik to by to było bardzo nienaturalne.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

sprite, ty jesteś jakiś psychiczny?

Najpierw dopie,rdalasz się do mazzeo, który chyba jest pozytywnie zastawiony do apple, daje smieszny filmik, a ty foch  jak  mala dziewczynka.

Później jakis gosciu  z jabłkiem w avatarze pisze nie głupi post, a ty dajesz emotki.

Zachowujesz sie jak dziecko które kupiło za drogo  zabawke i reaguje krzykiem jak ktoś o tym mówi.

Odnośnik do komentarza

Weż może napisz jeszcze raz jakiś post z Twojej serii, które wnoszą bardzo dużo do tematu. Albo to jak rozmów z Mietkiem z naprzeciwka nie możesz nagrywać. Do Mazzeo się nie przypierdoliłem tylko zareagowałem na głupi filmik. Co do ilucka to wierzę, że już sobie wyjaśniliśmy. Jak ma jakieś pytania o telefon to mogę z chęcią odpowiedzieć. Jedno to oglądać telefon w sklepie, a drugie go użytkować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z innej beczki.

Apple to mistrzowie dojenia :) Wiem po sobie. 

 

Jeżeli faktycznie SE był wybrykiem żeby pozbyć się elementów na magazynie i nie będzie SE2- chętnie bym go kupił. 

To piękny szach mat zrobili. 

Oddzielili plebs od klientów premium. Wydanie taniego telefonu im nie wyszlo- 5c. 

SE dla pozbycia się klamotów. 

 

Chcesz tani tel? Kup ajfona 8 za 3,5. Reszta kupuję X. 

I nie ma problemu, że nie mają taniego tel w swojej ofercie lol. Mają...

Pięknie rozdali.

Odnośnik do komentarza

xddd nie żeby Pixel od Google nie kosztował ponad 900 EUR, Samsung Galaxy Note do którego się "dorasta" kosztuje jeszcze więcej, ogólnie ceny idą w górę i każdy rucha jak może

 

NO ALE APPLE NIEDOBRE :[

Odnośnik do komentarza

A potem nikt tego nie kupuje i kupujesz za połowę ceny. Albo na start kupisz to z dodatkami, które można ożenić na alledrogo i wychodzi taniej. Albo chwilę czekasz i np. LG G6 spada do 1800. Z Apple tak nie ma. Ale co kto lubi. Problemem jest niedostosowanie tego wszystkiego do polskich zarobków, jak się zarabia w euro to 100 euro różnicy mniej boli niż 420 PLN. Kruczku - dobre Androidowe telefony nawet przed premierą ostatnio nie kosztują tyle co ip x. LG V30 będzie pewnie za 3500, HTC U11 Plus 3400. No do 4700 trochę brakuje. Ok, note jest drogi bardzo ale też ma cechę której nie ma nikt inny jaką jest ten śmieszny rysik. No i też na pewno nie będzie trzymać tej ceny długo. Telefon topowy Samsunga bez rysują czyli S8 plus kosztuje już poniżej 3500.

 

Ale tak, ceny rosną u wszystkich. Głosujemy portfelami.

Odnośnik do komentarza

10 lat temu telefon to był telefon, służył do dzwonienia i ewentualnie otwierania butelek piwa, dzisiaj jest alternatywa dla laptopa.

 

Ja od 2006 roku używam telefonów które obsługiwały internet, aplikacje itp. Z tego okresu wspominam genialny telefon jak na tamte czasy, SE m600. Dzisiaj wygląda nawet bardzo ładnie. Z niego przesiadłem się na Toshibę G900, kombajn z czytnikiem linii papilarnych, wygodną klawiaturą i szybkim netem. Z tym ,że jak sobie zaczynał coś obliczać sam z siebie to się robiło gorąco w kieszeni. Miał też jedną wspólną cechę z nowymi telefonami, trzymał jeden dzień gdy był używany intensywnie. Z niego przesiadłem się już na Androida. 

Odnośnik do komentarza

Chcesz tani tel? Kup ajfona 8 za 3,5. Reszta kupuję X. 

I nie ma problemu, że nie mają taniego tel w swojej ofercie lol. Mają...

Pięknie rozdali.

Tak, SE to było pozbycie się części po 5 i 5S. Nie będzie raczej SE2 mimo ciepłego przyjęcia tego modelu, wiele osób ceni sobie jego kompaktowość.

No ósemka to też jest pozbycie się części po 6 i 7. Może wyjdzie jeszcze jeden model w tym kształcie, ale nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego nie? Jest poręczny, a przy tym w momencie premiery i na iOS10 (nie wiem jak na iOS11) był szybciutki, miał dobry aparat i był w całkiem dobrej cenie. Są ludzie, którzy wciąż cenią sobie mały rozmiar telefonu.

Odnośnik do komentarza

Nadal bez nowego iP. Co roku mam pecha z zamowieniem na premiere. Dostawa na 20-27 listopada mi nie przypasowala i anulowalem, bo myslalem ze dostane jeszcze gdzie indziej (glupota). Szukam do teraz i nadal nic. Jest jeszcze cos takiego jak rezerwuj i odbierz o 6:00 rano, wczoraj mieli jeszcze pare sztuk na magazynie w Brukseli, ale mnie wyprzedzili. Jezdzilem tez w sobote i identyczna sytuacja.

 

Jak nie uda mi sie kupic do konca miesiaca, to odpuszczam.

 

Dobra aplikacja do sprawdzania stocku w sklepach.

 

https://www.istocknow.com/product/iphone/x

Odnośnik do komentarza

Co do tego 10 lat temu, to w 2008 roku kupiłem używanego iPhona 2G za 900PLN, jezu jaki to był orgazm jak on do mnie przyszedł, nigdy wcześniej i chyba nigdy później nie byłem w takim szoku na widok sprzętu jakiegokolwiek. A dodam, że przesiadałem się z SE p910, więc też nie takie byle co, jednak był to zupełnie inny poziom. Oba telefony mam do tej pory.

Edytowane przez S(pipi)ix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...