Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupisz telefon od producenta softu (Google) to dostajesz 2-3 wersje Androida. OEMy to nie to samo. Ciężko to porównać. Jakby Apple udzielał licencji na soft to miał byś co porównywać.

 

Zawsze mnie bawią porównania telefonów za 500 pln to takich za 3500 i narzekanie, że te za 500 źle działają ;-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Appla przecież tez oficjalnie nie ma w dystrybucji w pl.

 

btw kiedy teraz apple może pokazać jakiś nowy hardware? Nie ukrywam ze bym kupił jakiego iphony se2 niedługo bo mi lumia zdycha xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Podobno iOS12 ma się skupić na wydajności i każde urządzenie z tym systemem ma być szybsze niż na iOS11. Pożyjemy zobaczymy, mój iPad Mini 2 będzie dobrym poligonem doświadczalnym, dzisiaj betka może wjedzie.

54 minuty temu, NemoKOF napisał:

Jak kupisz telefon od producenta softu (Google) to dostajesz 2-3 wersje Androida

 

Dwie aktualizacje xd. Google takie dobre.

Odnośnik do komentarza

Pytanie co ile wychodzą? Piszę tutaj o dużej wersji Andka. Nie o aktualizacjach zabezpieczeń które są co miesiąc. Ja tam ich nie chwalę jakoś szczególnie, bo nie ma za co. Masz 3 lata support dla Pixela 2 -> https://support.google.com/pixelphone/answer/4457705?hl=en&ref_topic=7078170&vid=0-230870900634-1528188331571

 

Starsze fony mają niby oficjalnie 2 lata ale często miały 3. Nie jest idealnie ale nie da się wspierać wszystkiego w nieskończoność i nawet Apple tego nie robi. Natomiast kod Androida z poprawkami jest wypchnięty do sieci a że eomy go nie biorą... ich wybór niestety. Nikt ich zmusić nie może.

Odnośnik do komentarza

Z kurzu i farofcli w spodniach, psuje mi się gniazdo ładowania :/ Kabel pcham na siłę i widzę że zaczyna mi pękać ten biały dzyndzel w kablu. Kupiłem zatem na allegro chinski zamiennik, ale tylko kabel. Ładuję wczoraj telefon na noc. Patrzę rano, a tu telefon wyłączony, włączam 1% baterii, a za chwilę 99%. Chyba lepiej nie używać zamienników, a najlepiej to by było przejść na jakiś nowszy model...

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, MYSZa7 napisał:

@grzybiarz kruku kiedyś polecał kabel marki Targus i ja też Ci polecę, działa bez zarzutu

 

Dokładnie tak, do dzisiaj mi służy absolutnie bez zarzutu. Nie jest też najtańszy (wciąż tańszy niż ten od Apple), IMO dobry kompromis między mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2018 o 14:34, kubson napisał:

wyczysc sobie gniazdo tym pinem do sim lub wykalaczka i dokladnie tak jak sprite pisze zamienniki w 99% to porazka

Nie można drucikiem, bo może być zwarcie. Lepiej właśnie wykałaczka, albo szczoteczka. Czyszczę co jakiś czas wykałaczka, ale mam wrażenie ze może to paprochy wyciąga, ale przy okazji psuje wejście.

Najlepiej wymienić na nowszy model i ładowarka indukcyjna.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, grzybiarz napisał:

Nie można drucikiem, bo może być zwarcie. Lepiej właśnie wykałaczka, albo szczoteczka. Czyszczę co jakiś czas wykałaczka, ale mam wrażenie ze może to paprochy wyciąga, ale przy okazji psuje wejście.

Najlepiej wymienić na nowszy model i ładowarka indukcyjna.

Szczoteczka wszystkiego nie wymiecie z rogów, tym (pipi)nikiem za to zrobisz to idealnie.

Praktykuje to już wiele lat i nigdy nie miałem problemu.

Odnośnik do komentarza

Niedawno pisałem, że zakupiłem chiński kabel do ładowania, ponieważ mój stary zaczyna pękąć. 

Dzisiaj podłączyłem go do PC, bo akurat leżał na biurku, a nie chciało mi się schylać do ładowarki za łóżkiem.

Skopiowałem foty, wszystko super. Robię aktualizację, błąd. Próbuję drugi raz, znowu błąd, zacząłem się denerwować, wszak właśnie robię zakupy na Allegro i muszę mieć sms z kodem, a tu telefon nie chce się odpalić i straszą mnie, że trza będzie go przywrócić do ustawień fabrycznych, a że nie mam danych w chmurze...

No dobra, schyliłem się jednak za łóżko, biorę ten oryginalny, popękany kabel od Apple, podłączam i ruszyło. Właśnie się instaluje, widzę pasek postępu, wcześniej wywaliło błąd.

Na serio, jak ktoś ma zamiar kupić chiński, tani kabel, to niech lepiej nie kupuje nic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...