Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

A po co komu 6,5 cala w tym Xs Max (toż to istna patelnia. Gdzie to nosić? Nie tak dawno miałem tablet 7" :mog:), po co w smartfonie komu ekran z HDR10 i 120Hz... 
Tak by jeszcze można wymieniać dalej.

 

Dodajmy do tego kosmiczną cenę, pewnie w wysokości 1/4 rocznego dochodu niektórych. Nic z tego nie zmienia faktu, że prawdziwi fani m-a-r-k-i zapewne kupią i będą uważać, że to najlepiej wydane pieniądze w ich życiu :dunno:

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, kubson napisał:

No ale na dobra sprawę po co 512gb? Szkoda ze nie dali opcji 128gb w XS bo to imo wystarczająca ilośc przy 64gb moze być trochę ciasno

 

W 2008 ludzie się zastanawiali po co komu 16GB. W 2023 zobaczymy, czy 512GB wciąż będzie się wydawało takie ogromne. Przyszlosciowa opcja raczej, albo dla ludzi, ktorzy musza miec najwieksze wszystko. 

Odnośnik do komentarza

No ale właśnie dlatego podałem 5 lat, bo tyle mniej więcej teraz wspierają swoje urządzenia. Jak zobaczymy jakie pojemności miał iPhone 5s w 2013, to z perspektywy czasu nie wydaje się to już jakieś kosmiczne - 16/32/64GB. Ta ostatnia opcja dzisiaj byłaby akurat. Te obecne procesory są bardzo szybkie i nie zdziwię się, jeśli za 5 lat dzisiejsze sprzęty będą jeszcze bardziej od dzisiejszych pięciolatków. O ile nie wpadną na pomysł postarzania ich nowym softem, oczywiście. 

 

Jasne, kiedyś to pewnie się zatrzyma i nie będziemy w nieskończoność zwiększać rozmiarów mediów i aplikacji. Ale jako największa opcja ma to sens mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

A ja przesiedze te generacje. Mam 6s plusa w którym tylko baterie wymienię i dalej posmigam na iOS 12. (pipi)a, nawet ta babeczka na prezentacji dość mocno sugerowała ze iOS 12 jest takim systemem żeby D,a każdego dobrze śmigał xdddd. Beta działa dobrze. 

 

Moze po nowym roku zainteresuje się obecnym Xem, ale konferencja taka bez szału jeśli chodzi o telefony. Zegarki za to idą w stronę jedno urzedzoniowego banku informacji o zdrowiu co wydaje się cholernie ciekawe!

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Ja myślę nad zeszłorocznym X-em albo 8-ką. Mam wersję SE i korzysta mi się z niej nadal dobrze, ale ma tylko 16GB (potrzebowałem szybko i tanio zmienić telefon, a wyrwałem nówkę za 1100 zł rok temu). Chociaż z tym poczekam chyba do 11.11 i wielkich chińskich promocji.

Tak naprawdę, to marzy mi się telefon wielkości SE, tylko bez ramek. Większe są już upierdliwe do noszenia w kieszeni, a większy ekran by był miodzio w takim SE.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Wjedzie złoty XS 64GB, mam już dość tego "małego" ekranu w mojej 7, brat ma X i jego ekranem jestem onieśmielony za każdym razem jak go używam.

 

Szkoda że Apple zuodzieje i dali znowu karygodną cenę xD

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej z całej prezentacji zachwyciła prędkość działania, w jednym momencie jak pokazali jak robią zdjęcie > udostępnij > wyślij to ło, trwało to 1,5 sekundy. Drugi ficzer jaki mnie interesuje to możliowść całkowitego wyłączenia stabilizacji obrazu w trybie nagrywania, ale znając apple to nie ma na co liczyć bo amebom pokroju sprite to nie potrzebne, ważne że jest augmented reality.

Odnośnik do komentarza

To wszystko tak działa teraz (na pokazie:), a za 3 lata będzie muliło. U mnie już pisanie na forumku muli, jak wciskam backspace...

Ktoś wyżej napisał o rozmiarze SE i bezramkowcu - świetny pomysł, ciekawe czy Apple właśnie takiego następce SE wprowadzi?

 

No i dziwi że na stronie zniknął zwykły X i czerwona ósemka:/ 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, kubson napisał:

Nie no wiem o co chodzi, tylko w dobie streamingu i chmury imo jest to bez sensu,

Nie wiem jak tam u Ciebie, ale ja w sumie sporo rzeczy targam na pamięc telefonu z Netflixa czy Spotify bo często ogladanie czy słuchanie czegoś w pociągu z zje.banymi zasięgami jest niemożliwe, nie mówiąc o transferze (tego akurat mam 50gb więc bym nie płakał). Chociaż i tak póki co 64gb jeszcze nie zapełniłem :rotfl: no ale materiały W 4K na telefonie pewnie swoje ważą heh

2 godziny temu, MaZZeo napisał:

Wjedzie złoty XS

Bialystok w jednym zdaniu xD

Odnośnik do komentarza

Ej dobra dzisiaj przysiadłem do porównania i jednak daruje sobie XS. Nie różni się w zasadzie niczym od X poza procesorem, którego podczas codziennego użytkowania i tak nie odczuje. Szybsze Face id mnie nie przekonuje, bo ten i tak działa dobrze w X.

 

Co się zadzieje z X, wycofają ze sprzedaży? Nie podali zaktualizowanej jego ceny.

 

XR jest z kolei zbyt drogi jak na jego wyświetlacz i aparat.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Android vs iOS? W 2018 oku niewolnicy telefonów biją się w obozie iOS vs iOS.

 

Tak was wychowały wielkie korporacje, wy je,bane dałny xD Patrzą na was głodnych, przerażonych, przyciskających telefony do piersi.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...