Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Chce sobie kupić SE. Zastanawiam się pomiędzy wersją 32GB (1199 zł) a 128GB (1699 zł). Lubię robić zdjęcia i nagrywać filmy, ale dla mnie 500 zł w tym momencie dużo. Gram sporadycznie na telefonie. No i od czego jest iCloud i Google Photos.

 

Dodam, że telefon z 16GB zaczął mnie wkurzać, ale 32 GB to 2x więcej miejsca.

Odnośnik do komentarza

Miałem dość długo, gorszy, bo 5S i 16GB, wpieniało przegrzewanie przy niewymagających apkach (te wymagają coraz mocniejszych procków), przez co i bateria szybko padała. Ale same operowanie po smsach, notatkach, ogólnie menusach iOS - tutaj nie miałęm zastrzeżeń. SE ma lepszy procek, aparat - jak za 1200 te 32GB warte swojej ceny. Jak Ci się nie śpieszy czekaj może do listopada na black friday.

Odnośnik do komentarza

Od 19:00 można zasysać iOS12.

----

faktycznie, sporo o optymalizacji, nawet 5S dostało "przyśpieszenie", a z ciekawszych funkcji, to w Apple Music możemy wyszukiwać utwory po... tekście utworu :) jak oni to zrobili? Każdy utwór ma tekst? Widać napracowanie, ale mało kto z tego skorzysta.

Edytowane przez grzybiarz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, zdecydowałem się na X z 256GB pamięci - z iClouda mało korzystam, a dziewczyna mi suszy głowę, że 64GB zapełnią się nawet nie wiem kiedy (bo ona ma 6S 128 i nawet nie wie kiedy jej się wszystko zas.rało). Porównując ceny HK-Polska (nie wiem gdzie sprawdzać, więc sprawdziłem saturn i euro agd rtv), to cena w HK wychodzi niecałe 1000zł mniej niż w Polsce. Więc na dobrą sprawę, jak uznam, że nie potrzeba mi aż takiej kobyły albo będę chciał się przesiąść, to sprzedam za rok w Polsce z niedużą stratą w porównaniu z ceną, którą kupiłem tutaj.

 

Cholera, teraz będzie strach wyciągać telefon w jakichś miejscach typu góry, pagórki czy coś. Albo brać na imprezę. XD

 

Tymczasem na mojego wysłużonego SE 16GB ściąga się aktualizacja, zobaczymy jak to chodzi. Żeby ją ściągnąć musiałem odinstalować chyba z 5 aplikacji i wywalić pełno pierdół z WeChata. Jakie to jest męczące.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Pięknie śmiga ten nowy iOS. Jak na razie zauważyłem znaczne przyspieszenie w wysyłaniu smsów, przeglądaniu plików i innych appkach 1st party. Tylko Spotify mi czasem zmuli. No i czy tylko mi się wydaje czy zmieniono kalibracje ekranu przez co kolory są trochę inne?

 

Tak powinna wyglądać 11.

 

A Beta Mojave na Macbooku Pro to już w ogóle <3. Sczytuje hasła do transakcji online z smsów 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Kalel napisał:

Tak powinna wyglądać 11.

 

Bo 10 i 11 było wydane pośpiesznie i zawierało dużo nowości. W 12 postanowili wreszcie zwolnić i zamiast wys,rać mnóstwo nowych funkcji znowu, to trochę posprzątać i podopieszczać różne aspekty działania systemu. Dobra decyzja, bardzo dobra. Podoba mi się to, jak paroletnie telefony wciąż są wspierane i nawet zyskują dzięki aktualizacjom. Dość odwrotna sytuacja do tego co było lata temu, gdzie zainstalowanie iOS7 na takim iPhonie 4 to było zabójstwo tego telefonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...