Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to było w poprzednim iOSie, ale teraz np. przy płatności przelewem przez stronę banku i koniecznością potwierdzenia kodem z smsa, system sam nam kopiuje ten kod i można go od razu wkleić na stronie. Pierdoła, ale jak ułatwia życie. To samo te sugestie przy uzupełnianiu ramek na stronach przy logowaniu czy rejestracji.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio miałem 6s, później zacząłem używać jakiegoś Huawei'a a teraz mam nowszego Huaweia p20. Chciałem dziś sprzedać Iphone'a w CEX. 

Na sprawdzeniu tela (kiedy oddałem telefon w CEX) okazało się, że nie chce się połączyć z żadną siecią. Facet przy mnie łączył sie z ich siecią, bez hasła - nie przeszło.

Facet ze sklepu mówił, że może uszkodzony jest moduł WIFI.

Wcześniej nic takiego się nie działo.

 

Teraz w domu łączy mi bez problemu do sieci.

 

CEX nie chciał kupić tego, czy o co chodzi?

 

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Mordeczki pytanie do speców z zakresu Apple , znajomy jako że pracował w serwisie LG powiedział że naprawi mi wyjście słuchawkowe . Wyjął to co tam tkwiło ale za bardzo wcześniej tam nawierciłem i przestało czytać słuchawki więc złącze do wymiany ale problem jest inny. "Spec" jako że podjął się naprawy musiał przy okazji coś zyebać i teraz ekran przy docisku z lewej strony powoduje lekkie odbarwienia z prawej i z prawej też ciężko łapie dotyk. Oczywista sprawa zostawiłem mu go do naprawy i ma to zrobić ale zastanawia mnie w razie jak nie ogarnie co może być problemem i czy naprawa może być droga? Jest to Iphone SE 64gb więc pewnie jak będę przez łosia musiał wymieniać cały panel dotykowy to wywale telefon do śmieci i kupie za 200-300e taki sam bądź nowy model.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowałem się zmienić X na Xs Max i różnica faktycznie jest widoczna gołym okiem, ten ekran robi całą robotę, face id działa szybciej. A dźwięk jest pełniejszy, udoskonalony model jak najbardziej na plus. Minus dla Apple za ładowark 5W, musiałem kupić 60W od Maca i teraz ładuje się w mniej niż godzinę :D

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.10.2018 o 14:59, Banny napisał:

Ostatnio miałem 6s, później zacząłem używać jakiegoś Huawei'a a teraz mam nowszego Huaweia p20. Chciałem dziś sprzedać Iphone'a w CEX. 

Na sprawdzeniu tela (kiedy oddałem telefon w CEX) okazało się, że nie chce się połączyć z żadną siecią. Facet przy mnie łączył sie z ich siecią, bez hasła - nie przeszło.

Facet ze sklepu mówił, że może uszkodzony jest moduł WIFI.

Wcześniej nic takiego się nie działo.

 

Teraz w domu łączy mi bez problemu do sieci.

 

CEX nie chciał kupić tego, czy o co chodzi?

 

 

to jak jest z tymi wifi? chce jeszcze to sprawdzić na innym routerze ale czasu brak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...