Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

boże jakie czarne scenariusze, napadną i każą palec przykładać xD

 

podpowiedź: jakby was dopadło 3 sebiksów to nawet zabezpieczenie polegające na zaśpiewaniu roty/zatańczeniu macareny by wam nie pomogło, bo ze strachu zrobilibyście wszystko. zabezpieczenia znajdujące się w telefonach służą do:

 

a) ochrony przed wścibską żoną/dziewczyną/siostrą

b)ochrony w razie zgubienia telefonu

c)racjonalizacji wydania 3k na telefon, no bo halinka patrz jaki bajer, jak fajnie odblokowuje

 

 

 

 

1-1.jpg

 

 

 

PRZYKŁADAJ, KUR,WO, TEGO PALUCHA

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Kurła, pierdyknął mi telefon na posadzkie tak z około metra i coś się zje bawszy - mianowicie przy włączeniu aparatu mam czarny ekran :frog: przełącza na przednią kamerę bez problemu, lampa/latarka też bez zarzutu, soczewka nie wygląda na pękniętą - jakieś pomysły jak to odratować/naprawić?

Odnośnik do komentarza

Dostałem służbowego X i testuję od paru dni. Wszystkie moje obawy się sprawdziły. Odblokowywanie to koszmar, za każdym razem trzeba podnosić telefon z biurka co biorąc pod uwagę, że ma aluminową ramkę lada chwila skończy się rysami i zadrapaniami na niej. Ekran do samych krawędzi też irytuje momentami, gdy przez przypadek go dotknę. Oglądam youtube i co kilkadziesiąt sekund się pokazuje UI z przyciskami tak jakbym dotknął ekranu co oczywiście nie ma miejsca. Bateria w porównaniu do mojego 8 Plus też słabiutka. 

 

 

Plusy też oczywiście są, ale plusy są nudne, lepiej skupić się na wadach.

 

Przekładam jednak kartę do swojego Plusa.

Odnośnik do komentarza

Hmm, w pracy używamy jeszcze takich z napisem "OKCS" i ładować tablet mi ładuje bez większej spiny. Nie polecam z kolei kabli Amazon Basics, raz na jakiś czas coś pier,dolą ajfony, że trzeba je odblokować, żeby akcesorium zadziałało. No niby wystarczy odblokować, zablokować i wtedy ładuje, ale na dłuższą metę to irytujące. A tak poza tym to mój stary dobry Targusik i prawie rozsypany kabel od 5S wciąż mi służą, niczego nowego nie musiałem próbować :smutas:.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Witam

Problem może nie tu, ale temat dotyczy iphone'a 5s. Od jakiegoś czasu przestał mi działać dotyk po kilku minutach użytkowania i zaczeły pojawiać się artefakty na wyświetlaczu. Oddałem na gwarancję, ale tu pojawił się problem, bo zobaczyli, że gdzieś tam wyświetlacz się przesunął od upadku i znalexźli jakieś zardzewiałe styki, że niby dostała się woda do środka. Fakt, telefon upadł mi kilka razy z niewielkiej wysokości, ale zawsze po tym działał normlnie, kilka razy również odbierałem telefon przy lekkiej mżawce, ale nigdy nie zalałem go. Serwis zaproponował mi wymianę na nowy 1300 zł (więcej niż kupiłem prawie  2 lata temu). Telefon w sumie działał, ale jajgorsze, że od sprzedawcy sklepu dowiedziałem się, że serwis odda mi telefon, ale nie wiadomo, czy będzie on w takim stanie jak ja go oddałem, bo musieli się gdzieś tam dostać, aby wszystko sprawdzic i telefon może  w ogóle nie działać.

Wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Od kilku dni używam XS. Nie chciałem od razu robuć pierwszych wrażeń, bo pewne rzeczy wydają się dziwne na pocątku dopóki się do nich nie przyzwyczaimy, a inne przestają zachwycać wraz z upływem czasu. No i ja ten telefon lubię z każdą minutą bardziej, świetny kawał sprzętu. Duży ekran naprawdę robi robotę, nie mogę się napatrzeć. Poprzedniki miały już naprawdę solidne LCD i już tam używało się tego z przyjemnością, ale co czernie i kolorki OLED-a to czernie i kolorki OLED-a. Brak przycisku Home tylko chwilę przeszkadzał, już polubiłem nawigację gestami. Chociaż powracanie na pulpit mogłoby się odbywać tylko tapnięciem tak naprawdę, ale już przełączanie appek to miodzio. Odblokowywanie Face ID jest spoko, chociaż nie idealne. Chętnie bym korzystał z opcji odblokowania palcem dodatkowo, bo czasami mamy zasłoniętą twarz np. ręką i nie ogarnia wtedy. Sam notch mi nic a nic nie przeszkadza, dość elegancko to rozwiązano mimo wszystko myślę jak na 2017. Bateria robi robotę jak cholera, wczoraj przy 50% miałem 4h SoT. No przecież to wykręca wyniki jak moje Xiaomi :banderas:. Oby jak najdłużej tak było. 

 

Żeby nie było, sprzęt idealny to nie jest. W przyszłości wciąż liczę na Touch ID zintegrowane z ekranem, na ekrany 120Hz jak w iPadach Pro, na złącze USB-C, na mniejsze ramki.

Odnośnik do komentarza

I znowu mam to samo, premiera nowych iphonow a stary ledwo trzyma. Mam 8plus i ledwo dzien trzyma gdzie zwykle mialem z 40% jeszcze. Wcześniej z 7 dokładnie to samo miałem. Telefon ladowany o 17 i teraz ma 59%. Patologia.

W sumie to nawet czasu kiedy ekran jest włączony od lądowania nie da się normalnie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MichAelis napisał:

I znowu mam to samo, premiera nowych iphonow a stary ledwo trzyma. Mam 8plus i ledwo dzien trzyma gdzie zwykle mialem z 40% jeszcze. Wcześniej z 7 dokładnie to samo miałem. Telefon ladowany o 17 i teraz ma 59%. Patologia.

W sumie to nawet czasu kiedy ekran jest włączony od lądowania nie da się normalnie sprawdzić.

 

Z tymi bateriami to serio cos jest nie tak. Niedawno kupowales, to oddaj do Apple. Wymienia telefon na nowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...