Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Nie lepiej Budsy od Samsunga? Bardzo wygodne, nie ma opcji żeby wypadły z uszu, dostajesz w zestawie multum nakładek żeby sobie dopasować jak trzeba, no i można bardzo tanio wyrwać. Nówki na olx 450 zł.

Odnośnik do komentarza

Mam tylko dwa wymogi - dobry bass i wygoda, jestem pewien że Airpodsy tego drugiego nie spełnią i będą wypadać. Przyjrzę się tym budsom, chociaż zachorowałem na Bose Soundsport Free wraz z tym etui ładującym. Jest w ogóle jakiś sklep gdzie mogę przetestować słuchawki?

Odnośnik do komentarza

Też mam zamiar kupić coś na siłownie. Airpodsów kompletnie nie biorę pod uwagę, bo bryła taka sama jak te z kabelkiem, a miałem już kilka sytuacji, że mi te wypadły podczas wysiłku. 

Czekam na premierę Power Beatsów Pro i wtedy zdecyduje co kupić, a z tych co mam na oku to może coś ci przypasuje

BOSE SoundSport Free

EOZ Air - True Wireless Earphones

Sennheiser Momentum True Wireless Earbuds

Jaybird RUN

Jabra Elite Sport

Odnośnik do komentarza

Sam przymierzam się do zmiany słuchawek, ale boje się ze te pchełki typu Sennheiser Momentum True Wireless Earbuds szybko zgubie :/ dlatego myśle nad Sennheiser momentem free lub bose soundsport, 

 mój kumpel używa airpodsy na silce i do biegania, twierdzi ze nigdy mu nie wypadły i super wygodne, no ale design jest lipny 

Odnośnik do komentarza

Nie będe kombinował, słuchawki od Apple są wybitnie niekompatybilne z moimi uszami.

 

Zerknąłem na testy i w zasadzie Jabra Elite Active wygrywa z Bose Soundsport w większości porównań i jest głównie polecane dla sportowców. Dzięki @Bartolinsky za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Zwykle sluchawki moga wypadac, bo ciagniesz za kabel.

Airpodsy raczej nie wypadaja. Mi sie nigdy nie zdarzylo podczas wysilku, niewazne czy to cwiczenia czy rozciaganie sie.

 

Czytalem kiedys rozne porownania i Jabra Elite 65t wypadaly bardzo dobrze.

 

Szczerze nie rozumiem tych obaw o zgubienie sluchawek, bo sa male i bezprzewodowe. Sluchawki siedza w uchu i puszczaja dzwiek. Jak wypadna to dzwiek sie urwie, wiec chyba sie skapniecie ze cos jest nie tak.

Odnośnik do komentarza

Apple wypuszcza „nowego” Ipod Toucha :pawel: 

Ta sama bryła, ten sam ekran,bez touch id, procek a10 i kubeczek spermy Cooka do wypicia. 2059 zł za 256 gb piękny kawalerze :) Jedyny plus jaki w tej żenadzie widzę to to że wyjdą nowe etui bo z tym to lipa dostać dzisiaj w sklepach, a będą pasować dla mojego staruszka z 5 generacji.

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...