Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

kupilem lasce ipod touch i juz wiem ze jutro kupuje i sobie XD zakochalem sie w konsolce... iphone oewam moczem, przez wysokosc abonamentu... niech sie wali AT&T nie bede im placil haraczu, natomiast touch'a lykam z przyjemnoscia, glownie przez to, ze w US zrobili teraz pelno hot spottow wiec wifi jest dostepny w wielu miejscach. swietne gierki chyba czynia z niej najlepszy handheld

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Troche to walnięte jest, kupiłem sobie na App Storze Edge'a, (dość fajna gra logiczna, polecam) teraz zrobiłem sobie Factory Settings na iPhonie i nie mam tego Edga, tzn. wszystkie Appsy ściągnąłem sobie na nowo z App Store'a, ale Edge'a właśnie nie ma przez iP przynajmniej ja go nie mogłem znależć :o, potem patrze w iTunes na MB a tu normalnie znalazło mi Edge'a i sobie go ściągnąłem, napisało, że już kupiłem to ten up jest za free itp... potem, próbowałem zsynchronizować z iP no i tu problem bo nie synchronizuje mi właśnei tego Edge'a ;/.

Odnośnik do komentarza
"Zgodnie z obietnicami, firma Apple zaprezentował wczoraj nowe opcje, które znajdziemy w nadchodzącej, trzeciej wersji oprogramowania dla iPhone'a. Będzie wśród nich długo oczekiwana funkcja kopiuj/wklej, MMSy czy Spotlight, pozwalający przeszukiwać zawartość telefonu. Możemy spodziewać się też komunikacji peer-to-peer przez Bluetooth do wymiany danych i wspólnego grania, a także obsługi technologii "push"."

 

http://myiphone.com.pl/news,Firmware_3.0_c...alismy,128.html

http://www.iphoneblog.pl/apple-event-firmw...0-dla-iphoneow/

http://www.ipod.info.pl/index.php/prezentacja-iphone-os-30/

Odnośnik do komentarza

Czy wiadomo kiedy ma byc zapowiedziany nowy iphone? bo spekulacji w sieci nie brakuje a jestem zdecydowany juz na zakup iphona tylko jak ma wejść nowszy model który ma byc poprawiony itp napewno droższy to wole kupic juz nowy model...

Co do plotek o to linki :

iphone 32 i 16 GB

i oczywiscie te odnoszacew sie do zmiany wyglądu:

iphone g4

Iphone g4 panoramiczny

iphone z kamerka ichat

Odnośnik do komentarza
Czy wiadomo kiedy ma byc zapowiedziany nowy iphone? bo spekulacji w sieci nie brakuje a jestem zdecydowany juz na zakup iphona tylko jak ma wejść nowszy model który ma byc poprawiony itp napewno droższy to wole kupic juz nowy model...

Co do plotek o to linki :

iphone 32 i 16 GB

i oczywiscie te odnoszacew sie do zmiany wyglądu:

iphone g4

Iphone g4 panoramiczny

iphone z kamerka ichat

 

Ja pie.r.dole jak ja nie lubie takiego myślenia <_< Potrzebujesz telefon to kupuj i nie pie.r.dol :angry:

Edytowane przez BBGodzilla
Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego co bedzie miał w sobie zresztą potrzebuje fona z szybkim dostępem do sieci przegladarki która sie nie tnie oraz aplikacjami które dostępne są dla iphona żaden symbian czy UIQ nie sa wspierane pod wzgledem medycznym mp. pubmed , aplikacje do wyliczania skali GLASGOW, APACHE to wszystko w aplikacji itp, ...

 

Zresztą to nie temat co myśli "BBGodzilla" i twoja wypowiedz nic nie wnosi do tematu...

 

Edytowane przez kwachus
Odnośnik do komentarza
Wszystko zależy od tego co bedzie miał w sobie zresztą potrzebuje fona z szybkim dostępem do sieci przegladarki która sie nie tnie oraz aplikacjami które dostępne są dla iphona żaden symbian czy UIQ nie sa wspierane pod wzgledem medycznym mp. pubmed , aplikacje do wyliczania skali GLASGOW, APACHE to wszystko w aplikacji itp, ...

 

Zresztą to nie temat co myśli "BBGodzilla" i twoja wypowiedz nic nie wnosi do tematu...

 

Moja odpowiedz wnosi więcej niż twoja a więc nie pie.r.dol i jak chcesz iphona to go kupuj a nie pytaj sie głupio kiedy G4 bedzie bo oficjalnie nie ma żadnych zapowiedzi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.