Skocz do zawartości

Yakuza 3


drk2

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/player/44725.html -nowy trailer

 

http://www.gametrailers.com/player/44720.html - i jeszcze jeden

 

Nie no, teraz ta gra jest na pierwszym miejscu listy oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku, wyprzedzając nawet Tekkena 6 :P

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

No i kolejna gra, w którą będzie trzeba zagrać ;)

Akurat trzy dni temu dorwałem obie części Yakuzy. Pierwsza część mi się tak spodobała, że skończyłem w dwa dni ( głównie z powodu fajnej fabuły i sposobu jej prowadzenia ). Dwójka ( zacząłem dopiero ) zapowiada się na jeszcze lepszą. Strasznie mi Yakuza w gust trafiła...a trójka na trailerach wygląda kozacko ( chociaż raczej rewolucji raczej tu nie będzie).

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

No ja importa biorę na 100% po tych trailerach, miałem kupić Killzone 2 ale teraz decyzja jest oczywista :P

 

No i kolejna gra, w którą będzie trzeba zagrać wink.gif

Akurat trzy dni temu dorwałem obie części Yakuzy. Pierwsza część mi się tak spodobała, że skończyłem w dwa dni ( głównie z powodu fajnej fabuły i sposobu jej prowadzenia ). Dwójka ( zacząłem dopiero ) zapowiada się na jeszcze lepszą. Strasznie mi Yakuza w gust trafiła...a trójka na trailerach wygląda kozacko ( chociaż raczej rewolucji raczej tu nie będzie).

 

Yakuza 2 to jedna z najlepszych gier na PS2, nie zawiedziesz się ;) Yakuza 3 jest tak przepakowana miodem, że żadna rewolucja tu nie potrzebna. W czwartej części mogą jedynie dodać jazdę samochodem i będzie GTA killer :D

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Yakuza 2 to jedna z najlepszych gier na PS2, nie zawiedziesz się ;)

Można się o to wykłócać. Y2 to po prostu bardzo solidna giera (ot, tak na 8 z plusem), ale w żadnym wypadku nie killer na miarę takiego San Andreas czy Resident Evil 4. Trójeczka z pewnością będzie trzymać poziom, ale osobiście wydaje mi się, że nie wybije się za bardzo z nawałnicy hitów, która nadejdzie w tym roku.

Odnośnik do komentarza

zaczalem grac w Y2 na PS2 i po mnie, znakomita gra - fabula, postaci, klimat no i ilosc gry w grze, juz wiem ze jest kolejny exclusive na PS3 dla ktorego kupie te konsole (obok MGS, Killzone2, Heavy Rain i gry od Team Ico), czekam z niecierpliwoscia na Y3 w zrozumialej wersji, szkoda ze gra przez dziwne zagrania Segi jest jakby mniej znana, a przez to wielu pewnie nawet nie wie jaka to fajowa gierka

 

to sie nazywa kampania marketingowa: http://www.ps3team.pl/?p=224

Edytowane przez helveg
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jutro demo, o kurcze, jak ktoś ściągnie z jap. store to niech zda relację i powie ile to w ogóle będzie ważyć bo jak tak do 800mb to jeszcze da się ściągnąć jakoś.

Plakaty reklamujące Yakuzę 3:

http://item.slide.com/r/1/5/i/RJwSKp233j9T...BvtQEQ6l2XeRRB/

Zdjęcia z gry i samego Toshihiro Nagoshi:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php...935&page=20

 

Ja w poniedziałek zamówiłem Y2 więc póki co będę miał w co grać do premiery Yakuzy 3.

No właśnie, o wersji USA/PAL ciągle cisza...

 

Odnośnik do komentarza

Demko juz jest, wlasnie sciagam. Moje polaczenie jest ultra wolne (neo 512), wiec niestety sciagniecie tych 1200mb troche czasu zajmie...

EDIT: Co do przedostawania sie przez menu - na ekranie startowym PSS pojawia sie obrazek Yakuzy 3, wystarczy tam kliknac i nas przenosi w miejsce z materialami z gry - wraz z demem.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie sie dzieje , ale wyglada na tokio.

Z jakiegos klubu ktos wyrzuca kobiety, stajemy w ich obronie, wchodzimy do klubu i lejemy sie z jakims facetem.

Można używać przedmiotów, mebli, system identyczny z tym z shenmue. Pokonujemy całą bandę i bossa i coś tam dalej trzeba zrobić, gdzieś tam dobiec itd....

 

Niestety wszedzie są loadingi :(

Odnośnik do komentarza

Loadingi mi tam w pierwszej części tak nie przeszkadzały, choć mam nadzieję, że w pełnej wersji Yakuzy 3 nie będzie ich tak dużo,a nawet jeśli to niech będą krótkie.

Szkoda,że Sega nie mówi nic o wydaniu tej części poza Japonię i Azję, choć pewnie kiedyś pewnie wyjdzie i u nas ale te czekanie mnie strasznie denerwuje.

Miło by było gdyby wydali też Kenzan'a choć na to pewnie już nie ma co liczyć...

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem, pograłem i moje wrażenia są następujące - stara dobra Yakuza w nowej oprawie. W demku pojawia się znana nam z poprzedniej części miejscówka ( Kamurocho - inspirowane miastem Tokio ). Zaczynamy rozgrywkę niedaleko klubu Stardust ( gdzie zresztą spotkamy paru dawnych znajomych z poprzednich części ). Parę razy można dać po mordzie ( walka generalnie się nie zmieniła, ot dodano parę nowych ruchów i wykończeń ). Poza tym można pobiegać po wyciętym obszarze miasta ( to samo co w Yakuzie 1 i 2, tyle że jak już wspomniałem z lepszą grafiką ), zajrzeć do host clubu i to chyba wszystko ( możliwe, że można zajrzeć i do innych miejsc, ale nie sprawdzałem). Ogólnie - rewelacji nie ma, komu się podobały poprzednie odsłony temu spodoba się i ta. Co do grafiki - jest w miarę ładna, chociaż miałem odczucie, że postacie są trochę "plastikowe". Poza tym nie podoba mi się nowy design Kazumy. Konkretnie chodzi o twarz, jakoś "stara" bardziej mi się podobała ;) .

Wszystkie wnioski wyciągnięte na podstawie demka, żeby nie było niedomówień ;) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...