Skocz do zawartości

Mortal Kombat vs. DC Universe


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

www.MortalKombatRIP.com- jeżeli informację sie potwierdzą.

Jak na razie są to plotki.

Jedni spekulują że wersja ta będzie jedynie na WII

Za to prawdziwego NextGenowego Mortala dostaniemy na Ps3 i Xbox 360

 

W każdym razie czekam na jakieś oficjalne info na ten temat.

Edytowane przez raVen20
Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi że to spóźniony pierwszokwietniowy żart....

batman vs sub zero? WTF?! mortal zawsze był grą dla fanów robiony przez ludzi z pasją. a to to jest jakaś pomyłka. fatalit nie bedzie bo postacie z DC universe owych nie mają (chyba że dorobią). z ciekawości pewnie zagram, ale ja czekam na mortala z prawdziwego zdarzenia z next-genową grafą. heh.... nie no brak mi słów

 

Odnośnik do komentarza

Ja was nie rozumiem.

Jak ukazywały się Marvel vs Capcom vs Street fighter vs whatever to wszyscy achy i ochy teraz chcą zrobić coś podobnego tylko w innym universum i wielkie olaboga. Dla mnie MK skończył się dawno temu, bo był odtwórczy do bólu, a dzięki temu miksowi jestem znów zainteresowany tą serią.

Czepiacie się na siłę, albo za dużo gier macie.

I to moja opinia więc nie czepiajcie się odtwórczości w MK, ja to tak odbierałem, a przetestowałem chyba z 4-5 części.

Odnośnik do komentarza
Pomysł porażka. Jak sobie wyobrażam bijącego się Sub-Zero z Batmanem, albo Scorpio z Supermenem, to śmiech mnie ogarnia. Może jeszcze dorzucą tam Wolverina vs. Rocky Balboa biggrin.gif

 

Wolverine jest z Marvela :P

 

Eh, chodziło mi o takie z dup*** porównanie, że walka Sub-Zero z Batmanem, jest dla mnie równie absurdalna, jak Wolverina z Rockim ;) Nie pasują mi tu postacie z MK na macie z jakimś Supermenem. Z resztą, jak widzę w temacie, każdemu (no prawie ;) ).

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

a mnie to rybka kto bedzie sie okladal, moze byc i Sub-zero kontra ksiezniczka bi...tzn sie Peach ;P i co z tego?? oby bijatyka miala dobry system i byla grywalna to tylko sie liczy.....

 

tak przy okazji dziwi mnie i zastanawia jeden fakt....od x lat nie powstala zadna nowa bijatyka, caly czas mamy xx odslone znanej od dawna serii...szkoda...milo by bylo gdyby jakas nowa firma stworzyla nowa serie...bo dosyc mam kolejnego tekkena,vf,doa,sf,sc...itd

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

w sumie scorpion wygląda świetnie.Ale tego właśnie sie spodziewałem po silniku unreala...lecz mimo tego uważam że połączenie DC jest totalną głupotą..oni chyba się cofneli w rozwoju..W jaki to sposób choćby scorpion może pokonać supermana??ehh...brak słów..z każdą częścią ta trylogia idzie prosto na dno!!

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
w sumie scorpion wygląda świetnie.Ale tego właśnie sie spodziewałem po silniku unreala...lecz mimo tego uważam że połączenie DC jest totalną głupotą..oni chyba się cofneli w rozwoju..W jaki to sposób choćby scorpion może pokonać supermana??ehh...brak słów..z każdą częścią ta trylogia idzie prosto na dno!!

jaka trylogia? :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.