Skocz do zawartości

Najładniejsza gra na PlayStation 2


ShrekuGT

Rekomendowane odpowiedzi

Killzone najładniejszy????:( Hahaha żart:D Chyba raczej Black gragficznie z FPP jest najlepszy. Wystarczy pograć a potem się przesiąść na Killzone czy MOHa i widzi się różnice <LoL>

 

 

GT4, do tej pory kumpel pyta jak czasem robię fotki czy to aby na pewno auta z GT4:D

Tomb Raider: A. Piękna, dorysowanie, detale, tekstury, postacie i różne efekty. Wg. mnie piękna.

SotC - chyba jasne:D

MGS2/3. - Szczękopad generalnie. Dżungla i zwięrzęta, ptaki, owoce na drzewach, kamera z Subsistence, ahhhh.

Resident4:D:D Tu nie wiem jak wyciągneli tak grafę. Miszcze.

Burnout 3 - miód:D

Odnośnik do komentarza

Nie będę wymieniał za bardzo tytułów, bo z większością się zgadzam (GOW1/2, MGS2/3,RE4 itd).

 

Jednak ja bym nie wymienił Burnouta 3. Zbyt dawno nie grałem w Revenge, żeby o nim powiedzieć, ale zagrajcie w Dominatora, bo chyba nie graliście, skok graficzny między B3, a BD jest ogromny moim zdaniem. Porównywałem na B3 na X1 z BD PS2 i na 3 ciężko mi było patrzeć, a BD wyglądał rewelacyjnie. Te oświetlenie, tekstury, modele pojazdów znacznie lepsze. Skok jest naprawdę wielki. Obie gry miałem w tym samym czasie akurat jak grałem, a grałem w 480p na panoramie CRT. Moim zdaniem B3 przy BD jest wręcz brzydki.

Odnośnik do komentarza

Metal - sory, noł ofens, ale... Pier.dolisz jak potłuczony.

 

Dzis rano właśnie zapodałem sobie B3 (a dosyć długo nie grałem) i w pięć minut nacieszyłem swój wzrok jak nigdy wcześniej! Ta gra mimo 4 lat na takiej PS2 wygląda nadal cudownie, tekstury są ostre jak żyletka, asfalt prze-cudowny (genialny bump-mapping i efekty świetlne, nic tak nie napier.dala w oczy jak asfalt odbijający słońce przy pędzie 300 km/h), samochody prawda, mają mniej polygonów, ale są bardziej plastyczne i IMO lepiej wyglądają stłuczki w ich wykonaniu, iskry przy pocieraniu się aut to majstersztyk, a same trasy... Piękny blur i wiele nawet stosunkowo dalekich obiektów... Może i Burnout Dominator oraz Revenge są bardzo ładne, ale według mnie Burnout 3: Takedown mało która gra może pobić (a na pewno nie Dominator i Revenge). Nie tyle co w kwestii ilości polygonów na ekranie, ale o sam kunszt wykonania gry i wspaniałości efektów przy jednoczesnym pięknej płynności... A już na pewno B3 nie jest grą brzydką :).

Odnośnik do komentarza

Najładniejsze gry moim zdaniem to:

-God of war 1 i 2

-Okami

-metal gear solid 3

-shadow of the colossus

-Resident evil 4

-killzone

-black (nie grałem ale widziałem <_< )

ps:Nie pisałem gier w kolejności , po prostu wszystkie są zaje.biste i zaje.biscie wyglądają

Edytowane przez segal258
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Okami (sama grafa nie powala ale wykonanie tak)

Przyznaję, że tego zdania nie zrozumiałem. Grafa czy technologia? Grafika (jak muzyka) może się podobać, lub nie. Ōkami posiada grafę iście artystyczną, a technologicznie trochę trudno ją porównać z mainstreamowymi grami na PS2. Zwolnienia są be (na szczęście rzadko się zdarzają), a poza tym wszystko cacy (moim skromnym zdaniem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.