Skocz do zawartości

Brutal Legend


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak obok Uncharted 2 największy hit tego roku !! :) Uncharted w multi poszlo sie je... został tylko brutal legend. Ścieżka dźwiękowa rox!

Cała otoczka graficzna świetna. Jedyny minus to nudnawe misje poboczne ale ja zamiast nich szukam sekretów i odkrywam piękne lokacje :)

 

Tak klimatycznej gry nie widziałem od bardzo dawna. Już samo intro cholernie oryginalne Epic Metal ! :)

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tym RTSem?Pytam, bo nie przepadam za grami z tego gatunku, a ludzie coś tu pisali, że są jakieś elementy RTSa.Mógłby ktoś napisać coś więcej?

 

strategii nie jest tak dużo w sumie tylko jedną bitwę do tej pory miałem a i tak można i wydawać rozkazy i samemu klepać :)

Odnośnik do komentarza

Ja tyż mam problem :) Zbieram wszystkie znajdźki i brakuje mi jednej legendy. Problem w tym że wiem gdzie ona jest (gdzieś na środku mapy ) tylko cała w śniegu (lodzie?) jest i nie mogę jej odblokować. W jaki sposób mam ją zdobyć ?

Odnośnik do komentarza

Ja tyż mam problem :) Zbieram wszystkie znajdźki i brakuje mi jednej legendy. Problem w tym że wiem gdzie ona jest (gdzieś na środku mapy ) tylko cała w śniegu (lodzie?) jest i nie mogę jej odblokować. W jaki sposób mam ją zdobyć ?

 

 

Odblokujesz ja dopiero po przejściu gry.

 

 

Tommo - Pokręć się w pobliżu Sea of Black Tears na 90% chodzi o "zjawy"

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

Sama gra na Brutalu jest strasznie latwa. Widac casualing... Wydawalo mi sie ze gralem na Easy - z 10 mialem smierci podczas fabuly. A te RTSy wygrywalem za 1 razem (slabe btw one sa).

 

Tommo - moze trzeba ubic takiego "konia trojanskiego"? Zacznij ubijac zwierzaki a zobaczysz ktore trzeba

To widocznie jesteś mega zaje.bisty, bo ja już na tej królowej pająków zginąłem kilka razy na Brutalu. Polecam zacząć grać TTFAF-podobne na Expercie w GH.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w nocy skonczylem gre, mega wypas! Chociaz troche wkurzylo mnie nagromadzenie fabuly pod sam koniec i jak to zwykle bywa duzo pytan i jeszcze mniej odpowiedzi. Przejscie gry zajelo mi 11h i mialem 90%, teraz wracam szukac reszty smoczkow i widokow ;]

Edytowane przez Ryhol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...