Skocz do zawartości

PSP Store


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, mam takie pytanko - jak wiadomo, minimalna kwota, jaka mozna wpłacać na PSP store to 20 zł, nie? Nie chce mi sie wpłacac takiej sumki, jak np chce sobie kupic ten dodatego do wipeout'a za 14 zł - w zwiazku z tym, zastanawiam sie nad założeniem konta na PayPal - czy zatem:

 

- mozliwe jest płacenie na PSS poprzez PayPal?

- mozna wpłacać na konto PSS kwoty mniejsze niz 20 zł przy korzystaniu z PayPal?

- odnośnie samego PayPal - warto z tego korzystać? czy uzytkowanie serwisu (wpłącanie kasy na konto PayPal oraz płacenie w internecie przzy wykorzystaniu tego konta) cos kosztuje? duzo?

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale nie odpowiem na post wyżej, bo nie wiem. Mam za to inne pytanie, czy gierki z psp store mają jakieś zabezpieczenia przed kopiowaniem, czy przenoszeniem ? Bo ja mam tylko 1 gb kartę i mi się moje kochane klasyki z psx nie mieszczą, więc je przenoszę. Wiem np. że ściąganie ich jest ograniczone (do 5 razu bodajże), a co z tymi, które ściągneliśmy? :D

Odnośnik do komentarza
Słuchajcie, mam takie pytanko - jak wiadomo, minimalna kwota, jaka mozna wpłacać na PSP store to 20 zł, nie? Nie chce mi sie wpłacac takiej sumki, jak np chce sobie kupic ten dodatego do wipeout'a za 14 zł - w zwiazku z tym, zastanawiam sie nad założeniem konta na PayPal - czy zatem:

 

- mozliwe jest płacenie na PSS poprzez PayPal?

- mozna wpłacać na konto PSS kwoty mniejsze niz 20 zł przy korzystaniu z PayPal?

- odnośnie samego PayPal - warto z tego korzystać? czy uzytkowanie serwisu (wpłącanie kasy na konto PayPal oraz płacenie w internecie przzy wykorzystaniu tego konta) cos kosztuje? duzo?

 

nie

nie, dotyczy wplacania na konto pss przez paypal, co do wielkosci kwot nie wiem ile minimalnie przez konto w banku.

tak ale. w zaden sposob nie wplacasz kasy na paypal, OPISZE JAK DZIALA PAYPAL.COM dziala to tak. zakladasz konto w paypal i potwierdzasz posiadanie konta bankowego, odbywa to sie w ten sposob ze na twoje konto w banku wplywa drobna suma, jakies grosze i te liczby powiedzmy 0.10 i 0.14 groszy podajesz w paypal jest tam taka zakladka. jak juz potwierdzisz posiadanie konta to mozesz przelewac kase innym posiadaczom paypal. kasa jest pobierana z twojego konta bankowego. pod warunkiem ze posiadasz taka kwote. wysylasz komus 2000 pln i z twojego konta w banku znika 2000 pln. i trafia ona na konto innego posiadacza paypal.

 

ktos jest bardziej zorientowany ??

Odnośnik do komentarza

tzn mi sie wydaje, ze cała idea posiadania paypal'a własnie polega na tym, że wpłaca sie tam hajs, a potem z tego konta mozna przelewać bardzo łatwo we wszelkich sklepach internetowych, typu PSS (który, jak słysze, niestety tego nie obsługuje... :D), amazony, czy inne ebay'e - i nigdzie oprócz paypal'a nie trzeba podawac namiarów na karte kredytową, i nie trzeba bawić sie w przelewnanie całych 20 zł z konta w banku, tak jak na PSS, tylko możnaby płacić dowolną kwotą z konta paypal... I w ten sposób uniknełoby sie, sytuacji, że w jednym portwelu w jakims sklepie masz 3 zł, w innym sklepie kolejne pare złotych - cała kase trzyma sie na jednym koncie paypal, i przelewa sie dokładnie tyle ile trzeba...

 

 

tak mi sie przynajmniej wydaje. ;P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Wg. Famitsu, już niedługo pojawi się na psp store (jap.) Metal Gear Solid. Nie wiem kiedy i która część, ale jest na co czekać!

Ponoć MGS ma sie pojawić we wszystkich reginach w malych odstepach czasu. Ja czekam z niecierpliwoscia :D

 

Ja mam takie jeszcze jedno ptanie. Skoro nowy PSS na PS3 ma byc BEZ podzialu na regiony to czy PSS z poziomu PC tez tak bedzie miał?:>

Osobiscie jakos mi sie nie wydaje to realne.

Odnośnik do komentarza

to wina licencji. w opcjach konta trzeba chyba cos zmienic.. ktos na poprzedniej stronie to opisywal.

 

 

////////Ńus\\\\\\\\\\\\\

 

ukazała sie aplikacja NPDecryptor, pozwala na łamanie zabezpieczeń produktow kupionych na pss [za wyjatkiem gier z psx'a]

DOWNLOAD

pamiętajcie, że udostępnianie swoich zakupionych produktów jest nielegalne. NO!

 

info z psp-team.pl

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...