Skocz do zawartości

PSP Store


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

w sensie że grałem na PSX i teraz zastanawiam się czy pograć na PSP, czy zwalili konwersję.

 

To nie jest konwersja więc zwalić jej nie mogli. Co najwyżej może być kwestia tego czy na konkretnym sofcie będzie dobrze chodzić. Było już niestety kilka gier pod POPSa z którymi na OFW były problemy

Odnośnik do komentarza

FFT z PSX'a chodzi jak oryginał. Za to remake na PSP - The War of the Lions łapie zwolnienia przy większości czarów i skillach, co skutkuje o wiele wolniejszym gameplayem. Choć podobno warto się męczyć za cenę o wiele bogatszego contentu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy posiadajac konto na europejskim ps store, bede mogl sie zalogowac na amerykanski i kupic jakas gre na ps one? Chodzi mi o gry niedostepne na europejskim ps store, np. Spyro 3 czy Silent Hill.

 

europejskim kontem na US się nie zalogujesz [psstore jest przypisany do konta], potrzeba drugiego konta na US..

 

jeżeli już takie masz i zakładając, że masz dostęp do środków płatniczych na US [najłatwiej chyba karta zdrapka ] to TAK ...

 

ALE... zaczynając cokolwiek ściągać [dopóki nie zaczniesz, możesz się przelogować bez konsekwencji] z USstore blokujesz wszystko [dema też] co ściągnąłeś z EUstore. Żeby odblokować rzeczy z EUstore musisz zalogować się na EU i coś ściągnąć z EUstore ... blokując wszystko z USstore.

podsumowując : da się ale "przełączanie się" między grami US/EU jest "niewygodne" ...

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

W tej chwili PlayStation Network jest niedostępne. Może to być spowodowane różnymi przyczynami — np. planową konserwacją lub niezbędnymi aktualizacjami. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Świat PlayStation można tymczasem odkrywać pod adresem eu.playstation.com.

 

Zachęcamy do zaglądania na profil twitter.com/PlayStationEU, gdzie będą wyświetlane aktualne informacje, oraz do zwracania uwagi na pasek PlayStation Network widoczny w górnej części komputerowej wersji witryny, gdzie pojawią się informacje o tym, czy usługa wznowiła działanie.

 

Przy próbie zalogowania przez WWW XD

 

Nieźleście mnie urządziły, siostry!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, jest problem. Chciałem zassać mod nation i LBP. Kliknąłem na ten welcome back , zaakceptowałem, pojawiła się lista tych 5 gierek. Wybrałem ssanie mod nation, wywaliło mi że za mało miejsca na karcie. Wyszedłem , zwolniłem i si... tylko jak teraz zassać LBP? Gdzie je mam odnaleźć? Jak wchodzę w ten welcome back, to mam pusto :( :( :(

Odnośnik do komentarza

Q: I no longer have the option to choose my free Welcome Back games. What can I do?

A: If you navigate away from the Welcome Back section of the store without choosing your free games or exit the store completely you may need to follow the below in order to choose and download your free games.

On your PlayStation 3 or PlayStation Portable navigate to the PlayStation Network icon on the XMB

Log into your PlayStation Network account and choose Account Management > Transaction Management > Services List

Choose “PlayStation Network Promotions” from the list of services displayed

Select either “PS3 Free Games” or “PSP Free Games” and then choose “Select Content”

You will be taken to the store to choose your remaining free games.

 

Ten sposób na pewno działa na PS3, PSP nie mam by to sprawdzić, ale wg tego opisu nie powinno być problemu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Tak, tylko musisz zrobić zakupy za pomocą programu Sony Media GO! (do pobrania za free). Z tego programu logujesz sie do PSS normalnie na swoim koncie. Po zakupie gierke też sobie w tym programie ściągniesz i przekopiujesz na PSP. Gra jest przypisana do Twojego konta w momencie zakupu. Wszystko powinno śmigać bez problemu. PSS z poziomu PC pokazuje soft tylko do PSP (z tego co pamietam a dawno sie tak nie logowałem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...