Skocz do zawartości

RoL

Jaki router?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie tylko ja, jeszcze psx18 , Kołti chyba też. Spoko urządzonko :) Chcesz być tak za(pipi)isty jak my? Kup se go [ i zmień imię na Marcin :F ]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również polecam tego Netgeara. Nie dość, że sprzęt jest niezawodny (zero zwiechów itd.), to na dodatek jest banalny w konfiguracji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Di, ja pracuje jako administrator. Polecam ci Linksysa WRT54GL, mam takiego i to jeden z najlepszych ruterow jakie widzialem. Jak chcesz cos kupic i sie poradzic wal do mnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki. Kupiłem, używam, niezły, mam tylko dwa pytania:

1 - czemu google.com przekierowuje się na www.routerlogin.com? Jak to zmienić?

2 - co można dokupić do tego w celu zwiększenia zasięgu, bo jest słabszy niż miałem nadzieję. Ona się odkręca? Jeśli tak, to jak, bo mi się nie udało, a wolałbym nie urwać.

Edytowane przez Hela

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Można odkręcić, kręć w lewo ;)

Słabszy? Stary, u mnie zasięg jest jeszcze dwa mieszkania obok :) Mieszkasz w bunkrze? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Zonk. Ale bez problemu sobie możesz dokupić antenę. Np. na alledrogo. Z tym że na tym się kompletnie nie znam i to się jakoś mierzy w dB taki zasięg czy coś. Nie wiem ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co ma wifi do kablowki ?

Jak ma kabel ethernetowy w scianie to nie trzeba adsl. Adsl potrzebne jest w wypadku np. neostrady.

Ja polecam Linksysa WAG200. Chodzi na neostradzie (ma wbudowany modem adsl) oraz w firmie na Dialogu (Ethernet). Ma WiFi, dobry panel konfiguracyjny co tez ma znaczenie bo jak ustawialem router Edimax to tam panel jest jakis taki dziwny i malointuicyjny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ma tyle, ze Cris dzisiaj pytal o gadzety do sieci WiFi - kojarzac te dwa fakty pomyslalem, ze chce kupic router do sieci bezprzewodowej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam wag200g, od wczoraj nie mam netu, lampka internet święci na czerwono, włożyłem płytkę w instalacją. Konfiguruje od nowa, i wyskakuje błąd ustawienia dsl mogą być nieprawidłowe, sprawdź ustawienia" ale one są na 100% dobre. O co chodzi ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zrob mu full reset i ustaw od nowa manualnie bo tym oprogramowaniem z plytki to wielu tylko pogorszylo sprawe ;]

lub zadzwon do dostawcy internetowego ;] jesli nie masz sygnału ;]

Edytowane przez Coati

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja mam wag200 od ponad roku i ani razu nie miałem problemu z tym routerem... jak był problem to było to spowodwane tylko i wyłącznie problemami tp (neostrada)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ja mam taki:

Netgear DG834G

PC stac. po lanie, laptop, W960i i PSP po WiFi . Zero problemów. Neostrada.

W opisie nie ma nic o aneksie B a na takim działa Netia <_< Jak dokładnie jest z tymi aneksami? W necie raz piszą, że router z aneksem A pociągnie net od Netii, a innym razem, że koniecznie musi być aneks B.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta