Skocz do zawartości

Jaki router?


RoL

Rekomendowane odpowiedzi

Wynajmuję 2 piętrowy dom i mam neta z Virgin 350mb gdzie hub jest na górze w mojej sypialni. Jaki mesh wi fi polecacie albo dobry router bo niestety na dole youtube w 4k czasami zacina albo gubi połączenie z siecią,  tak samo jak rozmawiam przez whatsappa jak się gdzieś rusze to mi zrywa na chwile połączenie. Urządzeń mam kilka: bo jest po kablu podłączony laptop, na tym samym piętrze jest 4K TV podłączony po wi fi, na dole po wi fi mam podłaczony kolejny 4K TV i konsolę +jeszcze urządzenia mobilne 2 telefony jeden tablet  

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 1.06.2023 o 19:21, BRY@N napisał:

Zapytam tutaj żeby nie zakładać nowego tematu.

Czy są jakieś switche 5-6 portowe 10/100/1000 z wyłącznikiem?

Mam w pracy Tp-Linka z wyłącznikiem ale on ma 8 portów a takiego dużego nie potrzebuję.

Pol roku od remontu i sie okazuje ze o czyms zapomnialem. A no o  gniazdku internetowym do Pc :dafuq: O konsoli nie zapomnialem, wiadomo ale juz o calej reszcie tak. I teraz mam zgryz bo splitera nie zamontuje, bo to nie ma prawa dzialac. Musi byc cos bardzie zaawansowanego i tu mam pytanie o tego calego swicha(nie, nie pytam o Nintendo, a o zlodziejke do kabla RJ45), ktos testowal, sprawdza to sie:

https://www.did.ie/products/tp-link-1000mbps-5-port-desktop-switch-black-tlsg105?currency=EUR&variant=40182328852668&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Google Shopping&gclid=CjwKCAjwpJWoBhA8EiwAHZFzfq6rgYpSHPabOti36pSXvrh9maGGzYoAf3kMw8xPLGqS0_ufja0xSBoC5SMQAvD_BwE

 

???

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, BRY@N napisał:

Mam światłowód do 300 Mb/s a pod switcha podpięte po kablu PS4 Pro i był XSX. Na PS4 różnie bywa ale na XSX nieźle to śmigało. Do 300 nie dochodziło ale było po 210-220 na teście 

To super!  Wynik jest bardziej niz zadowalający. Ja wezmę tego TP-linka na piętro u siebie. Dzieki :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Mam internet światłowód podpięty do routera 

Po wifi na ps5 pokazuje prędkość 250mb pobierania 

Kiedy z routera pociągnąłem kabel ethernet do konsoli ( chciałem podłączenie lan pod tekkena) wartość spadła do 90mb 

Za to bezpośrednio światłowód prosto do konsolki ( ale wtedy brak wifi w domu ) to wartość 600 mb 

Czemu takie straty po podłączeniu Lan z routera do konsoli . Czy wymiana routera coś pomoże 

A może ktoś ma jakieś rozwiązanie 

Zależy mi na podłączeniu Lan do konsoli przyjednoczesnym zachowaniu wifi w domu 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza

@Silver

Jakiś stary(jestem w pracy i nie sprawdzę) ...

Już na innej grupie ktoś mi napisał że stary router ma przesył na portach do 100mb, wiec to by się zgadzało bo mam ponad 90 

Wpada z modemu do routera 600, a wypaść może już tylko 100.

Trzeba będzie kupić nowy router i dobre kable.

 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...