Skocz do zawartości

Jaki router?


RoL

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory Neostrada byla na anexie A a Dialog na B ale odkad Dialog opcjonalnie sprzedaje net po kablach tepsy to i annex jest taki sam jak przy neostradzie, stad wniosek, ze netia tez mogla cos zakombinowac w ten sposob.

 

 

Glowy nie dam, ale moze o to sie wlasnie rozchodzi.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Strasznie poszedl do gory, ja go kupilem za 170zl w sklepie w miescie, tyle samo chodzil na allegro wtedy. Teraz cena z kosmosu.

 

Hint: juz go nie produkuja, model ktory go zastapil ma obly ksztalt ale ponoc potrafi byc awaryjny.

 

 

Z edimaxem mialem rozne jaja. W firmie kupili nowy, podlaczylem go pod lacze z Dialogu, nie dzialal. Probowalem wszystkiego przez 2 godziny i nic. Za czwartym razem jak zbluzgalem matke projektanta tego sprzetu router poprostu zaskoczyl. Po tygodniu umarl. Inne dwa edimaxy dzialaly jak chcialy, poszly na wymiane, znowu to samo. Rozne kompy, rozne lacza i aneksy. Dla mnie edimax to smiec i nigdy go nie dotkne. Zmiany firmware nie pomogly.

 

Z linksysem absolutnie nie mialem problemu. Upgradeowalem firmware, nawet wgralem firmware fanowski z dorobionymi funkcjami i dzialal jak skala. Jest duzo opcji do konfiguracji, jedyne czego mi brakowalo to wpisywania adresow stron www ktore mialy byc zablokowane w firmie. Mozna wpisac 10 grup po 4 adresy bodajze. Daje to 40 stron. Jako, ze lubie blokowac nasze klasy i inne pudelki to kiedys opcje sie jednak koncza ;)

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
yacek to ktory polecasz? wag200 czy wag54g2?

 

Który lepszy? Tego wag200 już nie produkują, lae można jeszcz kupic. Ten drugi jest podobno jego następcą, to nie przemawia na jago korzyść? W sumie to potrzebuje routera, aby zastąpic modem od tepsy i podłączyć przez wifi wii i w przyszłości może ps3. Możecie polecic coś innego do takiego zastosowania? Mam jakiś stary router od linksysa, ale cos w nim zasilacz chyba padł tak więc jego remont + dokupienie tej przystawki do wii jest mniej opłacalny od routera. Nie znam się na tym, ale czy mge jakos zablokować innym dostęp do mojej noeostrady przez to wi fi tak aby tylko wii miało dostęp i ewenualnei jak omus udostępnie? Jeżeli wii będize w drugim pokoju to ściany nie zagłuszą sygnału?

Odnośnik do komentarza

Ja mam NetGear DG834 i szczerze polecam. Mam na nim neo [ (lan)komp + (wifi) lapek + psp + fon ] i nie ma żadnego problemu.

 

Sieć wifi zabezpieczasz sobie hasłem-kluczem WEP/WPA/WPA2 itd. Więc bez tego klucza raczej nikt Ci się nie włamie [ tak Yacek wiem, dla chcącego nic trudnego].

 

U mnie sygnał Wifi przechodzi na lajcie przez 2 pokoje [2 ściany] i jakość jest wtedy 4/5

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...