Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

japko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1323 odpowiedzi w tym temacie

#1321 Amigowiec

Amigowiec
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 January 2017 - 15:35

To, że próbowałem zainstalować system z 2016 roku na MacBooku Pro z 2009 nic nie znaczy. Windows 10 można zainstalować nawet na PC z procesorem 1 GHz, pamięcią 2 GB i kartą graficzną obsługującą DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0. Windows 10 to system z 2015 roku a wymagania ma śmieszne. Podoła tym wymaganiom nawet komputer z 2007 roku więc poczynania Apple są nie na miejscu. Co prawda Windows 10 na minimalnych wymaganiach będą wolno chodzić ale BĘDĄ a Sierra ... To co robi Apple jest poniżej krytyki. A odnośnie argumentu kolegi Mausa, że jego telefon ma większe osiągi od mojego Maca: nie każdego stać na komputer lepszy od jego telefonu. Ja kupiłem swojego Maca używanego za 1200 zł bo jestem biedny. Takich użytkowników jak ja Apple powinno mieć też na uwadze a nie tylko bogatych. I powtarzam ja na lepszym Macu nie mogłem zainstalować Sierry a kuzyn na gorszym mógł.

• 0

#1322 _Shaman_

_Shaman_
  • Użytkownicy
  • 738 postów

Napisano 07 January 2017 - 22:29

no ja bardzo wątpię, że na laptopie z 2009 uda się zainstalować windowsa 10, a jak już to na 99% zabraknie sterowników do któregoś urządzenia.

zresztą, są sposoby na obejście tego: http://dosdude1.com/sierrapatch.html

Użytkownik _Shaman_ edytował ten post 07 January 2017 - 22:30

• 0

#1323 M.Bizon24

M.Bizon24

always helpful

• Użytkownicy
  • 5081 postów

Napisano 08 January 2017 - 20:05

Przez weekend siedziałem nad kompem do upgrade'u, kopii systemu oraz migracji danych - dostałem Della XPS L702x z 2010, instalacja Win10 nie nastroiła żadnych problemów, wsadzony Samsung 850 Evo na dysk systemowy, fabryczny WD Black jako magazyn danych. Dell oficjalnie i tak sie wyparł tego notebooka i max co oferował to support do Win8 (nawet nie 8.1). Sterowniki pobrane ze strony producenta, jako że Dell większość sterowników branduje to do touchpada musiałem wziąć od Alienware 17. Wsio śmiga, zawiasy ekranu już liche ale te głośniki z subwooferem nadal pięknie grają. To tak w ramach ciekawostki. Jeśli nie jest to jakiś kompletnie bezmyślnie złożony laptop, to do komponentów Intela, Synapticsa, Realteka, JMicrona nie ma problemów aby sciągnać stery pod Win10.

• 0

#1324 _S_

_S_

(°_o)

• Premium Member
  • 6318 postów

Napisano 08 January 2017 - 21:03

Niesamowita historia. Czekam na ekranizację.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2