Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Bo drugiego The Force Unleashed nie "zniesę" ;)

 

a ty w ogóle grałeś w tego Star Warsa że za każdym razem narzekasz na niego?? czy tylko posiłkujesz sie recenzjami i wypowiedziami ludzi?

 

zeby nie offtopowac. nie jestem jakis wrazliwy czy cos, ale jak widzialem troche gamepley'a z Dead Space to... makabrycznie...klimatycznie ... strasznie i nie wiem czy mi pompka nie wysiadzie jak zaczen w to grac :)

Tak to jest jak się miało ogromne wymagania.

 

A co do DS - będzie klimatycznie, to mogę powiedzieć na pewno po obejrzanych wszystkich filmikach jakie są w necie. Pytanie czy będzie długa i czy nie będzie schematyczna (jak na przykład ten zmutowany pan który w pomieszczeniach rozpyla truciznę i trzeba go ubić by oczyścić powietrze - wygląda to na nudnawy schemat juz po kilku "oczyszczaniach").

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
nie wiem czy mi pompka nie wysiadzie jak zaczen w to grac :)

 

hehe no i sie wyjasnilo. Poczytalem nowe Neo+ i wyszlo na to , ze gra jest za(pipi)ista. Jednak to czego sie obawaialem ( ze bedzie ZBYT straszna) nie potwierdzilo sie i moge smialo noca siadac przed TV. "Grać i nie bać się".

 

A więc jesienią taka kolejność

 

Fallout 3

GoW 2

Dead Space

Pure ( gdzieś w międzyczasie jako przerywnik)

Odnośnik do komentarza

W Neo+ gra bardzo chwalona mimo,że nie tak straszna jak zapowiadali jej twórcy. Jednak Gameplay ,grafika i wszystko inne to najwyższa półka. Jako miłośnik horrorów czekam na DS jak młodziak na landrynki do tego oczywiście SH:H i będzie super. Warto zwrócić uwagę na bronie jakie będziemy mieli do dyspozycji w DS. To jest coś wspaniałego -miotacze ,piły ,lasery które potrafią ciąć pionowo jak i poziomo i wiele innych których w innych grach próżno szukać. Gra obok której przejść obojętnie to grzech. Zapraszam do recenzji w Neo+ która przekona was do kupienia tej gry jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości

Odnośnik do komentarza

dla mnie ta gra to totalne zaskoczenie... taki królik z kapelusza.. ni z tad ni z owad wyskakuje hicior, a musze przyznac ze pierwszy raz uslyzalem o niej dopiero jakies 2 tygodnie temu.

Zeby zlozyc preorder na gre albo kupowac w dniu premiery musza byc spelnione 4 kryteria :)

ocena Neo i PE musi wynosić 9 lub więcej

ocena Gamespot i IGN podobnie 90% lub wiecej

Wyjatkiem byl Bioshock- kupowalem totalnie w ciemno pewien hiciora :)

A Gearsy to kupilem wlasnie na tej podstawie jak jeszcze konsoli nie mialem :)

 

Tylko nie mowcie mi ze oceny nie sa najwazniejsze itd itp bo jak wykladam 180zl na stol musze byc pewien gry. Inne moge sprawdzac i testowac jak ceny kraza w okolicach 100 zl.

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

To gratuluję spostrzegawczości. Ja o tytule usłyszałem już bardzo dawno i pisałem na forum Neo+ ,że będzie hit. Po tym co zobaczyłem właśnie na jednych z pierwszych pokazów byłem w szoku. Cieszyłem się ,że wychodzi horror w klimacie "Ukryty horyzont" i takiego czegoś brakowało mi od dawna. Dino Crisis 3 było nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Ta , tylko ciekawi mnie dlaczego w tym że n+ nie napisali ni słowa o długości gry ?!?

Rzeczywiście recenzent o tym nie wspomniał, a szkoda. Tak czy inaczej, nareszcie nie mam już chyba żadnych wątpliwości co do kupna gry, Dead Space wyrasta na absolutnego "must have". Zobaczymy jak oceni ową grę reszta opiniotwórczych serwisów.

Odnośnik do komentarza
Fakt. Nie wspomniał ,a jak nie wspomniał to myślę ,że jest standard czyli jakieś 12h. Jeśli by była przesadnie krótka lub zaskakująco długa to myślę ,że Zooltar (autor recenzji) nie omieszkałby nas o tym poinformować 8)

Też uważam, że 12 godzin to najbardziej prawdopodobna opcja. Natomiast zaintrygowały mnie cytowane często kawałki recenzji z Xbox World 360: EA could teach Capcom "a thing or three about survival horror", oraz "It's Rapture in space". Mocne słowa, mam nadzieję, że znajdą pokrycie w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Mnie również obiły się o oczy takie sformułowania jakoby był to Rapture w kosmosie. Mnie to bardzo cieszy,sądzę że wszystkich innych też. Gra jest bardzo miodna i co ważne ma dużo nowych innowacyjnych rozwiązań,więc porównania do kultowego już Bioshock'a mają pokrycie

Co ważne, ponoć warstwa fabularna prezentuje się bardzo dobrze, co nie jest przecież w tym gatunku standardem. Wprost nie mogę się doczekać kolejnych recenzji.

Odnośnik do komentarza
Mnie również obiły się o oczy takie sformułowania jakoby był to Rapture w kosmosie. Mnie to bardzo cieszy,sądzę że wszystkich innych też. Gra jest bardzo miodna i co ważne ma dużo nowych innowacyjnych rozwiązań,więc porównania do kultowego już Bioshock'a mają pokrycie

Co ważne, ponoć warstwa fabularna prezentuje się bardzo dobrze, co nie jest przecież w tym gatunku standardem. Wprost nie mogę się doczekać kolejnych recenzji.

I jak Vulc? Jesteś zdecydowany na DS? Bo ja po wieściach na różnych zagranicznych stronach owszem ;)

Odnośnik do komentarza
Mnie również obiły się o oczy takie sformułowania jakoby był to Rapture w kosmosie. Mnie to bardzo cieszy,sądzę że wszystkich innych też. Gra jest bardzo miodna i co ważne ma dużo nowych innowacyjnych rozwiązań,więc porównania do kultowego już Bioshock'a mają pokrycie

Co ważne, ponoć warstwa fabularna prezentuje się bardzo dobrze, co nie jest przecież w tym gatunku standardem. Wprost nie mogę się doczekać kolejnych recenzji.

I jak Vulc? Jesteś zdecydowany na DS? Bo ja po wieściach na różnych zagranicznych stronach owszem ;)

Dla świętego spokoju poczekam na opinie znaczących serwisów, które raczej na pewno pojawią się przed samą premierą. Zdecydowany natomiast jestem od dawna, już animowane komiksy utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto zainwestować w ten tytuł. BioShock + RE4 + Event Horizon? Nie mam pytań. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.