Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Graficznie podoba mi sie, ogolnie caly koncept z zainfekowanym statkiem gorniczym daje rade. Swietny jest design bohatera, przeciwnicy jakos mniej wpasowali sie w moje gusta. Klimat zacny. Mimo, ze to EA, to prezentuje sie to wszystko naprawde dobrze, nowe IP, nowa jakosc.

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu w sieci można znaleźć Dead Space Comic Issue, czyli komiks w formie filmu opowiadający o wydarzeniach przed historią dziejącą się podczas grania Dead Space. Taka małe wczucie w klimat gry, krótkie, ale ogląda się doskonale ;)

 

 

Fajnie, że EA inwestuje w takie promowanie gry, dzięki temu można będzie wejść na pokład Ishimury, wiedząc "osochozzi" ;)

Edytowane przez Sandking
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
premiera 15 wiec spokojnie mozna kupic, przejsc, a 22 jechac po Fable II, LBP i Far Cry 2. Nie wydaje mi sie, zeby gra schodzila z ocenami ponizej 7, ale to EA wiec wszystkiego mozna sie spodziewac :)

No mam nadzieję. Bo drugiego The Force Unleashed nie "zniesę" ;) Zresztą EA się ostatnio stara i taka Fifka ma ładne 90% średniej http://www.gamerankings.com/htmlpages2/947071.asp

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Bo drugiego The Force Unleashed nie "zniesę" ;)

 

a ty w ogóle grałeś w tego Star Warsa że za każdym razem narzekasz na niego?? czy tylko posiłkujesz sie recenzjami i wypowiedziami ludzi?

 

zeby nie offtopowac. nie jestem jakis wrazliwy czy cos, ale jak widzialem troche gamepley'a z Dead Space to... makabrycznie...klimatycznie ... strasznie i nie wiem czy mi pompka nie wysiadzie jak zaczen w to grac :)

Odnośnik do komentarza
premiera 15 wiec spokojnie mozna kupic, przejsc, a 22 jechac po Fable II, LBP i Far Cry 2. Nie wydaje mi sie, zeby gra schodzila z ocenami ponizej 7, ale to EA wiec wszystkiego mozna sie spodziewac :)

Już dajmy spokój z tymi niewybrednymi żartami na temat EA. ;) Spod skrzydeł tego giganta wyszło lub ma wyjść kilka naprawdę świetnie zapowiadających się gier, więc plakietka " crap factory" już tutaj nie pasuje. Oczywiście poczekam co będą miały do powiedzenia inne serwisy, choćby brytyjski The Edge, ale już prawie na pewno mamy do czynienia z fachowym tytułem. Nareszcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...