Skocz do zawartości

Borderlands


Salwador

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi). Po prostu. I tyle w temacie. Jakie MMO dla ubogich...

 

Jasne, ze Borderlands moze znudzic w pewnym momencie jak sie gra samemu. Sam tak mialem, ze przestalem na kilka dni grac, bo musialem znalezc kogos do coopa.

 

Mazzeo, powiem Ci tak. Jezeli znajdziesz choc jedna osobe do coopa to jestes uratowany. Ta gra dla mnie nie ma fabuly, chyba, ze chce Ci sie wszystko czytac, ale to dalej nic nie zmienia.

 

Jakie sa zalety gry? MAYHEM jest kuzwa boski. Jak grasz z kims, to stwory, ktore rozpierniczasz po drodze niosa mase funu. Custom loot sprawdza sie swietnie i gra generuje Ci loota, bronie i nie trafisz 2 razy na ta sama giwere. Rozwoj postaci, humor (to nie jest poziom Bulletstorma, ktory tak jechales). Jezeli nie odpadles przy Darksiders 2 to tutaj nie musisz sie bac ;]

 

Swiat jest fajny i ciekawy. Cel-shading prezentuje sie swietnie, choc jest dosc pustawo. Spoko, to sa pustkowia, ale dwojka bije jednke na glowe pod wzgledem widokow i tego co sie dzieje na ekranie.

 

Ale tak, lepiej grac z kims, bo wtedy wyciagniesz z gry duzo wiecej.

Odnośnik do komentarza

Ale mnie też jedynka znudziła, podobnie jak osobę, która robiła ze mną coopa.

 

Strzelanie dla samego strzelania mnie nie bawi na dłuższą metę, a broń lubię wybrać jedną ulubioną i się jej trzymać.

 

I wnerwiały mnie levele - efektowny boss parę leveli niżej pada na dwa strzały, a jakiś robal kilka leveli wyżej zabija jednym ciosem. I niestety psuje to coopa jak się nie ma podobnych postaci - grałem z kolegą na podzielonym ekranie, chciałem ciągnąć wątek swoją postacią, on dostał nową i w sumie mógł odłożyć pada, bo nie mógł nikogo zabić.

Broń podobnie: losowy wygląd i znaczenie statystyk czyni ze złotej snajperki śmiecia gorszego niż zardzewiały rewolwer pod wyższy level.

 

A no i to łażenie w kółko po tych samych lokacjach i zabijanie tych samych potworów - tutaj doceniam, że sądząc po filmiku zmienili to w dwójce.

Odnośnik do komentarza

a ja grałem sam całą kampanię i mi się podobało . Wszedłem na multi to jedynie się wkur.wiłem bo mi pododawało stare questy które już zrobiłem i potem jak wróciłem do swojego singla to miałem te questy 2 raz i nie mogłem ich oddać ani wywalić .

 

Najlepiej to przejść singla solo a potem pyknąć multi . Fakt z fabuły to pamiętam tylko tyle że miałem znaleźć jakąś świątynie w której był jakiś kamyk i po przejściu gry go sprzedałem w sklepie także bez szału . Ale gra jest fajna , dla tych headów ze snajperki warto pograć no i klimacik super , osobiście przyjemniej mi się grało niż w fallouta 3

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

to cos sie u Ciebie zwalilo, u mnie od poczatku dzialao normalnie, to co zaliczylem, mialem zaliczone, czesto ktos do mnie dolaczal, badz ja do kogos.. Nie widze sensu przechodzic takich gier samemu, bo caly fan jest w coopie. Scalakowalem Borderlands, obecnie z bananem na ustach lupie w sequel. Nawet fabula dla mnie nie miala znaczenia, bo sam gameplay uzaleznia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pytanko

 

Przeszedłem właśnie podstawkę, mam 36 level, a jak wiadomo można dojść do 50ciu na drugim przejściu. Czy mogę jednak odpuścić ten 2nd playthrough i ograć DLC i wbić te następne levele?

Max LVL to 69 .. odpalaj 2play i graj szybciej nabijesz lvl bo więcej pd dostajesz .

DLC zostaw na sam koniec to taka wisienka na torcie w szczególności Knoxx :]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...