Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

I chwała Bogu, ze wprowadzili teraz coś takiego. Jak zjadą tę koncepcje na forach, to może wreszcie się obudza i zobaczą, ze to nie jest najlepsze rozwiązanie i trójka powróci do starego, mega miodnego i co najważniejsze skillowego shotgun festu z jedyneczki <3.

 

Wierzysz w to? Bo ja po tym co czasem widziałem w 1ce, nie wspominając już o tym co widziałem często w 2ce szczególnie po każdym kolejnym updajcie, po którym już tylko gorzej się grało - nie ufam już tym partaczom. Nic od nich nie kupie więcej, a ich żałosnego singla też mam w d. :confused: Wole dać 200 za takie coś jak teraz Dragon Age, a nie za "szczelanke" w singlu na 5h + najbardziej zbugowane, zlagowane i ogólnie spier#^& multi w grach ever. I nie mówie tego z perspektywy niedzielnego gracza w tą gre. Staty są na stronie i możecie sobie looknąć, żeby mi ktoś nie wmawiał, że tak "płacze" bo noob jestem i wszyscy mnie jadą. Miszczu nie, ale nub też nie :P

Odnośnik do komentarza

A ja po pół roku przerwy sprawiłem sobie GoWa 2 za bezcen i jestem w szoku. Matchmakning trwa u mnie góra 15 sekund, zero lagów. Shotem rozwalam jednym strzałem, nic tylko grać... Nie wiem czy to zasługa patchy, serwerów, czegokolwiek - grunt że gra się zaje.biście.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

W sumie podbijam, dużo czasu spędziłem i z pierwszą, i z drugą częścią. Z tego co pamiętam z grania w dwójkę nie miałem nigdy jakichś strasznie zlagowanych meczów, było dużo fajnych map, podobnie jak w jedynce. Jedynie spowolnienie szota trochę mi dokuczało, ale i tak z dobrą ekipą fajnie było bunkrować się w tych wagonikach na 'Gradobicu' :) Niebawem ponownie kupuję dwójeczkę i znów sobie będę ciorał ;]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
co moze byc przyczyna,ze od poludnia siedze i probuje znalezc czlonkow druzyny i nawet jednej osoby mi nie wyszukuje? wczoraj wszystko bylo ok

Najpierw powiedziałbym, że ludzie poszli po rozum do głowy i przestali w ten syf grać ale..

 

wczoraj wszystko bylo ok

Problemy z netem? Kiedyś tak miałem jak mi łącze skakało, raz wyszukiwało w kilka s a innym razem mogłem czekać godzine i nawet jednego członka teamu nie znalazło

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam posiadam

Flashback Multiplayer Map Pack

Combustible Multiplayer Map Pack

 

( nie wiem który to mappack ze zdrapki - gow1 )

 

teraz widzę jeszcze 3 mappacki

Snowblind Multiplayer Map Pack

All Fronts Collection

Dark Corners Multiplayer Map Pack

 

czego mi brakuje aby posiadać wszystkie DLC?

 

bo z tego co się orientuje to All Fronts Collection jest zbiorem wszystkich 4 mappacków w jeden, czy mam zakupić All Fronts Collection + te dwa mappacki, czy wystarczy sam All Fronts Collection do pełni szczęścia?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Koniec GoW2- jeden łokieć=down. Przynajmniej na Guardianie, zaraz sprawdzę Execution. Aha i smołki znowu "wywracają"- brawo Epic! Poprawili lagi, ale zje.bali gameplay, gratulacje.

 

e: oj przepraszam, KAŻDA broń downuje z łokcia.

 

e2: LOLOLOL "april fool's day event"- zaje.biście śmieszne jak wszyscy latają i machają łokciami

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...