Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niestety mnie zmiana regionu na UK nie wiele pomogła, wyszukuje mi 1 mecz co 15 min (ranked), do tego straszne lagi, a mam neo 1mb :angry2: Myślałem że skoro do socjalu wymagane są mapki z DLC (bez nich nie da rady!) to pobranie coś pomoże i tak 2 dni męczyłem się z ominięciem blokady regionalnej, udało się i tu znowu zonk bo do 10 sekund(zawsze) startuje mi mecz ale tylko z botami, czasem się ktoś dołączy w trakcie ale to naprawdę rzadko. Ogólnie to dziękuje za takie granie....

Edytowane przez Mr. Montana
Odnośnik do komentarza

Jeśli komukolwiek po zmianie regionu gra szuka meczu dłużej niż 5 min to znam sposób aby temu zaradzić.

 

Mianowicie:

 

1.Włącz konsole.

 

2 Wyloguj się.

 

3. Włącz GoW 2. (nie loguj się, wciśnij np. B)

 

4.Włącz opcje MULTIPLAYER (Gra wieloosobowa whatever) i naciśnij jeszcze raz A.    (powinieneś widzieć napis ,, 1 dom " zamiast swojej rangi)

 

5. Zaloguj się (gra wróci cię do głównego menu)

 

6.Wciśnij multiplayer i graj tak jak kiedyś.

 

  :diablo:  HACZYK:  Omijasz w ten sposób Update związany z regionalizacją czyli możesz grać np. z Hamburgerami  (graczami z USA) a wszyscy wiemy co się wtedy dzieje  czasem są LAGI JAK Z TĄD DO AMERYKI.  Ale ja wole grać jakikolwiek mecz niż czekać 15 min na jakiś Angoli.  POZDRO.

 

Aha EXP  x25  od 3 do 7 Września POZDRO

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dziwny problem, może akurat lagi były na sieci, bo u każdego którego znam zmiana regionu pomogła.

 

Znalazłem przyczynę problemu, wina leżała po stronie mojego dostawcy internetowego zmienił mi kodowanie z fast na intervaled jakiś czas temu i mój ping do Anglii był dramatyczny bo ok 180, teraz po przywróceniu fast mam niecałe 80 i już mi wyszukuje, lagi oczywiście się zdarzają ale nareszcie da się pograć 8)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czemu, ale od kilku dni nie mogę się wogóle połączyć z serwerami w GoW2mad.gif .Nie mam żadnych mappack'ów, ale parę miechów temu nie miałem z tym żadnych problemów.Dodam, że NAT mam otwarty od niedawna i np. z graniem w MW2 czy HALO3 nie ma problemów, więc...o co chodzi jakby?Padły te serwery czy jakblink.gif

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...