Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ponieważ teraz zmienili nieco wyszukiwanie meczy, które zakłada że posiadasz albo tylko mapki z podstawki, albo All Fronts. Chociaż jeżeli masz szczęście to raz na jakiś czas wyszukuje dodatkowe mapki nawet jeżeli szukasz w podstawowych. Miałem tak kilka razy jak miałem jeszcze tylko Flashbacka ściągniętego. A jeżeli jesteś zainteresowany kupnem pozostałych mapek to najlepiej się pośpiesz bo do 18 paź. jest zniżka na All Fronts i kosztuje jedynie 400MSP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Minionej nocy skończyłam kampanię w coopie na Hardcore. Gra jest mega! Ani trochę nie żałuję, że dla serii Gearsów "kupiłam" Xboxa. Teksty, oprawa, bronie, fabuła, postaci...wszystko to razem i z osobna zgrywa się w genialną całość. Jedyne elementy, które mnie zawiodły to momentami cover system (tak wiem, wiem, dla wielu to jeden z większych plusów gry, ale mnie do końca nie podchodzi; wolę ten z Uncharted), ostatni boss (pomysłu nie mieli?! słabizna) i to, czego świadkami możemy być po napisach końcowych. Motyw niczym w jednej z Pił, bezczelne pozostawienie furtki otwartej tak szeroko, że wyjście kolejnej części jest jasne, a w niej samej wszystko może być możliwe.

Odnośnik do komentarza

Heh, ale fail. Kupiłem sobie All Fronts, szukam gry...5minut...10minut...20minut...nic. Chyba ostatni TU wszystko zepsuł. Znalezienie graczy, nawet na podstawowych mapach, graniczy z cudem. Nie wspominając o lagach. Dodam, że próbowałem sposobem przedstawionym stronę wcześniej i to samo. A szkoda, bo giera jest za(pipi)ista.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam Pytanko,. Pożyczyłem ostatnio od kolegi Gearsy 2 i gram sobie w kampanie, ale chodzi o to że jak chce sobie wyszukać na multi jakiś meczyk ( nie mam map packów więc choidzi o ranked) to nie może mi znaleźć żadnego gracza. Więc chciałem się zapytać tych co też w to grają na jakim trybie gry mam szukać?? chodzi mi o np. chordy itp.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przez jakiś czas grałem w Hordę offline, brat zalogował się na drugi profil, bo sam nie dawałem rady, nagle zonk, wyzerowali mi rangę z 53 do 1 i praktycznie wszystko (achievementy z poziomu gry, postacie do odblokowania, stan gry, fale w hordzie)

Ogólnie bym się nie przejął, ale problemem jest to, że część achievementów z hordy wymaga tam któregoś lvlu w multi, więc raczej ich nie zdobęde.

Co robić?

Kur,a mać!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na TA podali:

 

• December 22nd "Concussion from a smoke grenade" - 12x XP

Concussion grenades are making a return for the day.

 

• December 23rd "2 Flaming Bloodmounts" - 13x XP

Two Bloodmounts with flamethrowers appearing on every Horde wave.

 

• December 24th "3 Extra Clips" - 14x XP

Three extra clips of ammo in every weapon.

 

• December 25th "4 Frag Grenades" - 15x XP

Every frag grenade pick-up now includes four grenades instead of the usual two.

 

• December 26th "5 Torque Bow Tags" - 16x XP

Many creatures who usually carry rifles in Horde mode will now carry torque bows.

 

• December 27th "6 Melee monsters" - 17x XP

Horde waves will now entirely consist of melee creatures.

 

• December 28th "7 Sires a Storming" - 18x XP

This one isn't explained, though my guess would be Sires on every Horde wave.

 

• December 29th "8 Old School Gears Heads" - 19x XP

The old 4 vs 4 multiplayer mode makes a return.

 

• December 30th "9 Boomers Booming" - 20x XP

Boomer squads in every Horde wave.

 

• December 31st "10 Waves of Tickers" - 21x XP

Horde enemies will be Tickers only.

 

• January 1st "11 Wretches Wretching" - 22x XP

Wretches with shotguns will make an appearance.

 

• January 2nd "Some of the Above" - 23x XP

This is a combination of concussion grenades, extra clips of ammo, extra frag grenades in each pickup, 4 vs 4 multiplayer mode, and Ticker horde waves.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Do poniedziałku jeszcze trwa mnożnik exp. x20. Szykują się kolejne sesje z hordą :thumbsup: .

 

EDIT. Jest trudniej, wrogowie mają troszkę inne bronie, ale spotkałem na XBL dwie świetne ekipy składające się ze starych gearsowych wyjadaczy. Bardzo fajni kolesie, z którymi i pogadałem, i pośmiałem się, i rozwaliłem dwie mapy do 50ciu. Za każdym razem przy ostatnim wrogu na polu jeden z nas zaczynał strzelać seriami w niebo. Fajnie wygląda piątka zakutych w zbroję zakapiorów ostrzeliwująca chmury w akcie triumfu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...