Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 lat później...
Godzinę temu, GSPdibbler napisał:

Siemka. Kupiłem sobie Xbox one x żeby ograć grę w lepszej jakości, bo wcześnie grałem na one. Tylko nie wiem jak wykasować znajdzki, bo wszystkie dane przeszły z poprzednich sesji, a ja chcę gołą grę. Nie wiem jak usunąć stare dane powiązane z moim kontem.

Pamiętam, że chciałem zresetować sobie postępy z forzy horizon 5 to wykasowałem gre, zainstalowałem jeszcze raz i kiedy odpalasz gre to konsola pobiera sejwa z chmury. Musisz się zmieścić w tych mili sekundach, aż ten zielony pasek nie pobierze sejwa i kliknąć "anuluj". Wtedy odpalasz gre od zera i następny zapis zastępuje ten w chmurze. Musisz się po prostu wykazać turbo refleksem:pawel:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, GSPdibbler napisał:

Ni chuja nie mam takiej opcji. Usuwam wszystko z konsoli i w opcjach 360 tki też profil cały i mi pobiera z chmury cały czas. Nowy profil chyba trzeba bo innej opcji nie widzę.

No to w momencie jak Ci pobiera ten zapis z chmury kliknij "anuluj" zanim pasek się zapełni i wtedy sejwa Ci nie pobierze.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, PanKamil napisał:

No to w momencie jak Ci pobiera ten zapis z chmury kliknij "anuluj" zanim pasek się zapełni i wtedy sejwa Ci nie pobierze.

Gdybyś miał kiedyś kontakt z rzeczywistym xboxem, to wiedziałbyś że takie okienko o pobieraniu zapisu z chmury występuje tylko jak grasz przez chmurę, na konsoli tego nie ma. 

 

Aż specjalnie pobrałem Gearsy 2 i usunąłem save'a z konsoli, by się upewnić że żadne okienko nie wyskakuje. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ASX napisał:

Gdybyś miał kiedyś kontakt z rzeczywistym xboxem, to wiedziałbyś że takie okienko o pobieraniu zapisu z chmury występuje tylko jak grasz przez chmurę, na konsoli tego nie ma. 

 

Aż specjalnie pobrałem Gearsy 2 i usunąłem save'a z konsoli, by się upewnić że żadne okienko nie wyskakuje. 

Oczywiście, że wystepuje i nie opowiadaj farmazonów. Jak skasowałem sejwa forzy horizon 5 z konsoli i chciałem zacząć od nowa to pobierało mi sejwa z chmury i wygląda to tak:

 

Anyone know why my Series X can't sync my data for a game? : r/xbox

 

My data will not sync on Minecraft bedrock on Xbox one/series x. There are  2 images below showing the problem. The data never syncs. : r/Minecraft

 

MINECRAFT XBOX ONE WORLD SYNC BUG - YouTube

 

Trzeba błyskawicznie wyrobić się i wcisnąć "cancel".

 

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

Celowo pobrałem Gearsy 2 i usunąłem save'a lokalnego by zobaczyć czy pojawi mi się to okienko i nic takiego nie miałem

Sprawdz z forzą horizon 5. Pamiętam, że nie było żadnego sposobu w forzie na reset postepów, wykasowanie zdobytych aut i zaczęcia gier od zera gdzie jest to skakanie z samolotu i te wyścigi na dzień dobry. 

 

Może w opcjach jest jakiś sposób aby gry się nie synchronizowały ale nigdy tego nie znalazłem. Sama konsola też w sumie informuje, że usunięcie sejwa z dysku nie ma większego znaczenia

 

Xbox Not Syncing Data Error: Why & How to Fix It Quickly

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, ASX napisał:

ale jesteśmy w temacie Gears of War 2 i użytkownik GSPdibbler ma problem z tą grą, a nie z Forzą Horizon 5 

Dlatego mówię, żeby zrobił to co ja. Jeśli mnie pamięć nie myli to jak skasujesz sejwa z dysku, ale masz go zapisanego w chmurze to tam też wyświetla się taki sam komunikat ale już w oprawie z dasha 360. Podejrzewam, że kolega kasuje sejwa lokalnie, ale za każdym razem mu się synchronizuje bo sejw wisi w cloudzie.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.