Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Epicko gdyby w multi byl tryb do np obslugiwania pojazdow,cos jak w halo3,kierowca + druga osoba do strzelania.Ale jednoczesnie ciezko mi to sobie wyobrazic w takim typie gry jak GoW,moze przez sterylnosc pierwszej czesci.

W GoW1 też jeździsz samochodem a jednak tego w multi nie ma;)..Po za tym Epic to nie bungie nie dadzą d... jakoś w to wierze;)

Odnośnik do komentarza
Epicko gdyby w multi byl tryb do np obslugiwania pojazdow,cos jak w halo3,kierowca + druga osoba do strzelania.Ale jednoczesnie ciezko mi to sobie wyobrazic w takim typie gry jak GoW,moze przez sterylnosc pierwszej czesci.

W GoW1 też jeździsz samochodem a jednak tego w multi nie ma;)..Po za tym Epic to nie bungie nie dadzą d... jakoś w to wierze;)

 

 

Co jak co ale Bungie nie dalo d... w trybie multi Halo3, jesli multi GoW2 bedzie takie jak Halo 3 + dużo lepszy single niż to miało miejsce w pierwszej cześci GoW'a to sukces i rok 2008 będzie należał do GoW 2 i Xboxa czego sobie i wszystkim zycze.

Odnośnik do komentarza
ja bym powiedzial raczej, ze prace nad dwojka skonczyly sie po zrobieniu wersji na PC...

a co do okladki to przyjrzyjcie sie uwaznie, jest znaczek, ze to nie jest ostateczna wersja

 

Mistrzu. GoW PC robił Peaople Can Fly - nie sam Epic, wiec mogli zaczac wczesniej ;)

 

Mistrzu.
Zeratul napisal, że się skończył, a nie zaczęły. Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Jesli ta gra bedzie w calosci wygladala tak jak na tym filmiku, a jestem pewien ze tak bedzie wygladala ;)... to PS3 w tym roku rowniez moze sie schowac pomimo ze wychodzi MGS 4. Jedna gra (no chyba ze to KZ2 w koncu sie pojawi...) przeciwko GOW2 i Ninja Gaiden 2 ??. Bez jaj :]. Ja jestem spokojny o swoja konsole cieszac sie przy okzaji z wyboru jakiego dokonalem.

Odnośnik do komentarza

Co możemy zawdzięczać Microsoftowi i jego dwóm konsolom? Jedno na pewno - stworzenie kilku nowych marek niesamowicie elektryzujących światek growy. Gears of War to jest fenomen, większość się zachwyca i większość chce zagrać. Ninja Gaiden niesamowity slasher z niesamowitym poziomem trudności (podobno ;) ) czy trylogia Mass Effect której pierwsza część rozeszła się w ponad 1,6 milionach kopii a opowiedziana historia pozamiatała niektórymi po podłodze (mnie na pewno). Taka refleksja mnie naszła jak czytam o drugiej odsłonie GoW. Warto się zastanowić dlaczego 360-ka pomimo swoich oczywistych wad nadal przyciąga do siebie miliony i ludziska ją kupują.

 

Jeśli GoW 2 będzie miało destruktywne otoczenie tak jak zostało pokazane na jednym z filmików to naprawdę jest to duży skok jakościowy w porównaniu z jedynką. Jak jeszcze uda im sie stworzyć poziomy z duż ailościa różnego rodzaju śmieci walających się po ziemi i dodać taki gameplay jak w jedynce to mi nie jest już nic więcej potrzebne by przejść się do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Fani przygód Marcusa Fenixa zapewne tę noc nie spędzili zbyt spokojnie, do nieprzytomności oglądając zajawkę z gry i kombinujać skąd wezmą pieniądze na pre-order GoW 2. Tym wszystkim, którzy dopiero teraz wrócili z pracy/szkoły przypominamy, że premiera Gears of War 2 oficjalnie została zapowiedziana na miesiąc listopad tego roku. Oto kilka faktów, które udało nam się zdobyć na temat nowych przygód Fenixa i spółki.

 

* będą dwie wersje Gears of War 2. Zwykła i limitowana. Niestety Microsoft nie ujawnił szczegółów co do tej drugiej, tak więc nie wiemy jakie dodatki w niej znajdziemy.

 

* Gears of War 2 wydany zostanie tylko i wyłącznie na konsolę Xbox 360. Być może, w późniejszym terminie (czyli przynajmniej po roku) wzorem swojego poprzednika wydana zostanie wersja na PC. Jak narazie jednak nikt o tym nie wspominał i wspominać nie będzie.

 

* GoW 2 będzie bardziej mroczne. Wystarczy obejrzeć filmik, by przekonać się na własne oczy i uszy: "Czasami śmierć jest wszystkim co możemy zobaczyć. Otacza nas ze wszystkich stron. Pożera nas."

 

* Wiemy też, że nowe przygody Marcusa nie będą prequelem. Skąd? Z oficjalnej notki Microsoftu: "Gears of War 2 kontynuuje historię Marcusa Fenixa i Oddziału Delta".

 

* W drugiej części Trybów Wojny znajdzie się też i kobietka - imieniem Maria

 

* GoW 2 będzie jeszcze brutalne? Całkiem możliwe. Wystarczy popatrzeć na walkę Marcusa z Locoustem. Krew, krew, krew!

 

Cliff Bleszinski z Epic Games postanowił powiedzieć nieco o narracji, która będzie prowadzona w drugiej części Gears of War. Otóż stwierdził on, że kolejnej odsłonie przygód Marcusa Fenixa, narracja będzie prowadzona jeszcze bardziej ciekawie, aniżeli to miało miejsce w pierwszej części. Czyżby moglibyśmy się spodziewać jeszcze więcej nieoczekiwanych zwrotów akcji, wątku miłosnego i tym podobnych rzeczy w Gears of War 2? Wszystko na to wskazuje.

Drobne ciekawostki ze strony gamersuniverse.pl

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
Co możemy zawdzięczać Microsoftowi i jego dwóm konsolom? Jedno na pewno - stworzenie kilku nowych marek niesamowicie elektryzujących światek growy. Gears of War to jest fenomen, większość się zachwyca i większość chce zagrać. Ninja Gaiden niesamowity slasher z niesamowitym poziomem trudności (podobno ;) .

marka "Ninja Gaiden",nie została stworzona na xboxie,ja grałem juz na commodorku ;)

a Gearsy są mocarne to fakt,szkoda ze nie mam juz X0 bo z chęcią sprawdziłbym 2 :)

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Mi do szczęścia potrzeba możliwości zniszczenia otoczenia i jakiejś epickiej bitwy z tysiącami locustów ,a kobieta w GOW mi nie pasuje .. no chyba że do misji skradankowych np. infiltracja bazy locustów ale żeby była takim samym wojakiem jak Marcus czy Cole to niezbyt

ps:Komar ja się nie kłucę czy UE 3.5 przyniesie rewolucję bo takiej nie będzie (nie oszukujmy się) ale o to żE SIę NAZYWA UE 3.5 !!!!!! i kropka

Edytowane przez wiiboxstation
Odnośnik do komentarza

Aż tak bardzo bym się nie przypalał ,ostatnio odpaliłem po ładnych paru miesiącach i jeszcze mniej mi się podoba. Zupełnie nienaturalna animacja postaci kłuje po oczach a znikające trupy wkurzają że grać nie idzie. Zresztą po COD4 ,GOW prezentuje się jak teatr telewizji, jak dla mnie muszą sporo poprawić wzglendem jedynki żebym kupił.

Odnośnik do komentarza
Aż tak bardzo bym się nie przypalał ,ostatnio odpaliłem po ładnych paru miesiącach i jeszcze mniej mi się podoba. Zupełnie nienaturalna animacja postaci kłuje po oczach a znikające trupy wkurzają że grać nie idzie. Zresztą po COD4 ,GOW prezentuje się jak teatr telewizji, jak dla mnie muszą sporo poprawić wzglendem jedynki żebym kupił.

Najnowszy pokaz możliwości pokazał , że silnik Unreal Engine 3 prezentuje się fenomenalnie i nie ma mowy o uproszczeniach (kto widział jak rozwala się ściana po przyjęciu ładunku wybuchowego to wie o co chodzi).

Napisze że jestem Fanboyem Sony , uwielbiam serie MGS , ale czuje się troche oszukany tym co prezentują najnowsze produkcje ...........niechodzi o grafę która nareszcie jest piękna , ale o animację w MGS-e , mało konkretów w sprawie KILLZONE 2 .

Sony ma mocne argumenty na 2k8 , ale brakuje mi takiej gry jak Gears of War na PS3..cóż muszę powiedzieć w takich wypadkach SZKODA! :cierpienie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.