Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, achievy online to kwestia gustu, moim zdaniem te w GoW były rozłożone IDEALNIE i tylko zachęcały do dalszej zabawy. Dzięki Pistolero poznałem potęgę tej broni! Jedyną przesadą było Seriously, bo ten achiv nie był do zaliczenia w parę tygodni... Dla przeciętnego gracza trzeba jakieś pół roku ciągłej, częstej gry...

 

Powinni jednak poprawić losowość pojedynków, bardzo częstą w GoW'ie...

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Co do shotgunów to jak wyżej powiedziano rozchodzi się o łącze i... o to kto jest hostem ;]

Ja jeszcze nigdy nie miałem tak żeby strzał pojawiał się tam gdzie celuje (jak na singlu). Zawsze jest opóźnienie, jak długie zależy od połączenia. Po przyzwyczajeniu lekki lag może wypaczyć całą rozgrywkę.

 

I tak wolę multi w Gearsach niż w Halo

Odnośnik do komentarza
Moze byc nawet achiev za wieksza ilosc killsow, zwlaszcza dlatego, ze nowy silnik bedzie mogl wygenerowac wiecej postaci, co moze tez przelozyc sie na wieksza liczbe osob w multi.

 

no nie wiem, chyba źle rozumujesz :( to ze silnik bedzie potrafil wyswietlac tyle postaci, nie znaczy ze łącza internetowe to utrzymają w płynności.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ach... Ten sam klimat, ten sam styl i Marcus, acz zauważyłem że przyciął włosy i nieco posiwiał :(... Świetnie wygląda wspomniana już falująca woda ;]. Jestem tylko ciekawy czy dotrzymają tej liczby locustów z pokazówki. Dawno już miałem nadzieję, że zawalcze jakoś zbiorowo pod sztandarami a nie 2vs2 ;P. Jestem również ciekawy czy w multi Gridlock też będzie zalany wodą... Ogólnie gdyby nie Gearsy i Halo 3 sprzedałbym ten szrot a tu jednak Girsami i Halo M$ mnie przy tym złomiątku trzyma... No nic, do następnego trailera...

Odnośnik do komentarza

Woda fajnie wygląda, ale zapewne nie będzie żadnego efektu na zbroi / ciele postaci pokazującej, że własnie pływałeś w bajorku.

Bedzie częściowo zniszczalne otoczenie, ale czy ktoś pomyślał o tym jak te gruzy mogą przeszkadzać w rozgrywce ? Komuś zalezy, żeby zaklinowac sie w gruzach albo stracić cielność przez wchodzenie na jakieś drobinki ?

Największy +s tego co narazie zapowiadają w 2jeczce jest z pewnościa jeszcze dopracowanie cieniowania. Zniszczalność otoczenia będzie fajna, tylko jeżeli jakoś rozwiążą problem związany z gruzami (albo będą znikać, albo nie bęzie go w potyczkach online)

 

Czego osobiście oczekuje od 2jeczki ? Żeby nie była tak krótka, by epizod wzięty z PC nie byl połową gry. By dodano chociaż 2 ciekawe bronie z których naprawde bęzie sie korzystać. Żeby online było jak w Przykładowo Orange Box'ie - czyli włącze, że chce teraz grać ONLIE i nie bede musiał za każdym razem klikać VERSUS> Xbox Live Player/Ranked Match> Custom itp/, tylko żeby po walce wracało mi to listy Player/Ranked matchy i kilka innych usprawnień (klany ?).

Licze, iż kod gdy bedzie aż tak zoptymalizowany, by textury jeszcze szybciej sie wczytywały, a część textur nie odstawała od tych tłustych i pięknych. Żeby zwiększyć ilośę trybów Online, żeby od początku było troche więcej plansz na online albo chociaz żeby DODATKI NIE MIAŁY BLOKADY REGIONALNEJ.

Edytowane przez Er_WolvEr
Odnośnik do komentarza
Poprawia kod sieciowy i bede mogl znowu grac w Gearsy ;] Potrzebuje gry, w ktora bede grac gdy Halo 3 mnie znerwicuje (sorry, COD4 jest fajny ale to nie ta liga) XD

 

PS. Tak, shotgun jest randomowy ;] No chyba, ze w ciagu osatniego pol roku odkad nie gram wyszedl jakis patch, ktory to poprawil (smiem watpic) :D

No Insiak ... jak nas Halo wqrfi to se popykamy w Giry :/ Oby do listopada :)

 

Ktoś wie czy gra będzie stworzona w rozdzielczości 1920x1080 :?:

 

Bo o ile pamięć mnie nie myli GOW miał tylko 720p :whistling:

Odnośnik do komentarza

A ja czekam az wkoncu w multi w tego typu grach znioszczalne otoczenie bedzie naprawde zniszczalne,tzn jak mam wyrzutnie rakiet to po co mam zapieprzac na okolo jak se moge dziure w scianie zrobic?Jesli plansza jest kilku poziomowa,robie szczeline w ziemi i spadam na dol,to by bylo cos,ale pewnie daleka droga do tego.

Odnośnik do komentarza
A ja czekam az wkoncu w multi w tego typu grach znioszczalne otoczenie bedzie naprawde zniszczalne,tzn jak mam wyrzutnie rakiet to po co mam zapieprzac na okolo jak se moge dziure w scianie zrobic?Jesli plansza jest kilku poziomowa,robie szczeline w ziemi i spadam na dol,to by bylo cos,ale pewnie daleka droga do tego.

Nawet nie daleka droga do tego .... w tego typu grach (Girsy, Halo, Quake, UT, COD etc.) myślę że przez najbliższe 5 lat nie zrobisz sobie szczeliny :whistling:

Odnośnik do komentarza
No Insiak ... jak nas Halo wqrfi to se popykamy w Giry :D

 

Bedzie niezla jazda ;] Jeszcze Miniu i Kerlo i bedzie komplet XD

 

No i zgadzam sie z Hortexem - wiecej niz 5x5 byloby bez sensu, no chyba, ze dali by jakies specjalne smieszne tryby i mapy na duza ilosc osob. Tak jak w Halo, gra sie 4vs4 ale jak ktos chce to moze sobie Warthogiem posmigac po Vallhali czy Sandstrapie, zeby zakosic jakas flage ;]

Odnośnik do komentarza
A ja czekam az wkoncu w multi w tego typu grach znioszczalne otoczenie bedzie naprawde zniszczalne,tzn jak mam wyrzutnie rakiet to po co mam zapieprzac na okolo jak se moge dziure w scianie zrobic?Jesli plansza jest kilku poziomowa,robie szczeline w ziemi i spadam na dol,to by bylo cos,ale pewnie daleka droga do tego.

 

Nie tak daleka, już niedługo Battlefield Bad Company - to będzie rozpierducha , twoje oczekiwania , marzenia się ziszczą :D

Co do Gyrosów2 to najbardziej zyczę sobie śnieżnych terenów , i brak glitchów (bo mnie wkur...ją)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W najnowszym numerze czasopisma Game Informer będzie można odnaleźć kilka ciekawych informacji na temat wyczekiwanej już przez sporą rzeszę fanów kontynuacji gry Gears of War. Oto najciekawsze z nich:

 

- jak mówi Cliff Bleszinski: "mamy tu takie stwory, że Brumak wygląda przy nich jak malutka panda"

- zróżnicowany tryb trudności dla trybu kooperacji - oznacza to, że jeden z Graczy będzie mógł przechodzić grę na poziomie Hardcore, a drugi na Casual

- przyjdzie nam sterować COG Centaur Tankiem

- dodany zostanie jeszcze łatwiejszy poziom rozgrywki

- na swojej drodze napotkamy setki żołnierzy Locustów, każdy z nich będzie się zachowywał inaczej od innych

- będą nowe tryby w trybie sieciowym

źródło

 

Dziwna ta sprawa z różnym poziomem trudności w trybie co-op - wychodzi na to, że sama ilość przeciwników będzie ta sama, tylko zadawane obrażenia będą inne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.