Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gears of War 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2826 odpowiedzi w tym temacie

#21 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7326 postów

Napisano 20 February 2008 - 21:37

WTF listopad?Nie spodziewalem sie ze tak szybko,juz zacieram rece i pre-order napewno poleci.
Ciekawe czy tym razem single player tez bedzie taki krotki no...no i najbardziej chyba kreci wiekszosc ludzi mutli,mam nadzieje ze multi bedzie zawieralo mniej bledow na starcie niz jedynka,ale najpiekniejsze jest to ze znow moze zebrac sie 'stara ekipa" i ciac cale noce.
Ahh...wywalic headshota Zeratulowi(pozdro) to to za czym tesknie:D

Użytkownik Velius edytował ten post 20 February 2008 - 21:39

• 0

• Goście

Napisano 20 February 2008 - 21:39

http://www.gametrail...ayer/30798.html
^Oficjalny trailer, nie przedstawia gameplayu ani niczego ciekawego ale i tak warto obadać. (w dodatku w HD) :D

Użytkownik xxxplayer edytował ten post 20 February 2008 - 21:42

• 0

#23 Jacobss

Jacobss
  • Użytkownicy
  • 1211 postów

Napisano 20 February 2008 - 21:40

Sciągnałem już teaser z xbox live. Za(pipi)iste, jeżeli faktycznie będzie ten patent z piłami, to epic ma u mnie piątke. Nowy theme daje po jajach, a obrazek już sobie zrobiłem. Ludzie, ściągać i oglądac.
  • 0

#24 Zeratul

Zeratul

Growy Markiz

• Premium Member
  • 4636 postów

Napisano 20 February 2008 - 21:42

WTF listopad?Nie spodziewalem sie ze tak szybko,juz zacieram rece i pre-order napewno poleci.
Ciekawe czy tym razem single player tez bedzie taki krotki no...no i najbardziej chyba kreci wiekszosc ludzi mutli,mam nadzieje ze multi bedzie zawieralo mniej bledow na starcie niz jedynka,ale najpiekniejsze jest to ze znow moze zebrac sie 'stara ekipa" i ciac cale noce.
Ahh...wywalic headshota Zeratulowi(pozdro) to to za czym tesknie:D

a ile mi tych headshotow zrobiles jak zawsze gralismy w tym samym teamie...?
  • 0

#25 z2djtkose

z2djtkose
  • Użytkownicy
  • 453 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 20 February 2008 - 21:43

Wypas :) Kolejny killer który zapewni tygodnie zabawy .Graficznie moze nie bedzie wielkiego kopa w jajca , ale i tak bedzie robiło wrażenie
  • 0

#26 Sztajniec

Sztajniec
  • Użytkownicy
  • 807 postów

Napisano 20 February 2008 - 21:52

Dawac co-op dla 4 i bedzie rzez...

DOKŁADNIE! W Halo 3 grało się świetnie w czwórkę, co dopiero będzie przy GoW'ie 2 :)

Zbieram kasę na pre-order ;]
  • 0

#27 Soul

Soul
  • Użytkownicy
  • 4725 postów

Napisano 20 February 2008 - 21:59

http://www.gamersyde...ws_5999_en.html
  • 0

#28 Keymaker

Keymaker
  • Użytkownicy
  • 3447 postów

Napisano 20 February 2008 - 22:24

Cieszcie się i pijcie ! GoW2 zrobi nam z twarzy drugi odbyt :)
  • 0

#29 Evil Gaara

Evil Gaara
  • Użytkownicy
  • 4 postów
  • SkądSuna Gdańskure

Napisano 20 February 2008 - 22:28

No proszę ,godz. temu kupiłem GoW 2 na PS2 ,a tu się dowiaduję.że GoW 2 na Xsia wychodzi i jak tu nie wierzyć w fatum :) Dłuższy singiel,liczniejsi i bardziej wymagający bossowie ,zredukowanie siły hosta w multi to jedyne czego oczekuję od 2.Jeśli chodzi o akcję pokazaną w teaserze,czyli walkę na piły to jeśli byłoby to w formie patentu znanego z God of War(naciskanie przycisków w określonej kolejności)to jestem jak najbardziej za,zarówno w singlu jak i multi,bo może przestałoby to być az takie randomowe,no cóż,oby do listopada 8) .
  • 0

#30 McDriv3r

McDriv3r
  • Użytkownicy
  • 87 postów

Napisano 20 February 2008 - 22:41

Teaser masakra.Jak fenix mowil to az mnie ciarki przeszly po plecak xD.Najlepsza gra na ixa powraca.Od 2 oczekuje tylko dluzszego singla i wiecej map.To juz wiadomo do kogo bedzie nalezec gwiazdka 2008 ;]]]
  • 0

#31 Andżej

Andżej
  • Użytkownicy
  • 4458 postów
  • SkądCedrowa Górka

Napisano 20 February 2008 - 23:02

Coś szybko jak na listopad. Albo toczą piane albo odpierdzielą kit.
  • 0

#32 Soul

Soul
  • Użytkownicy
  • 4725 postów

Napisano 20 February 2008 - 23:13

http://www.gamersyde...ws_6002_en.html

UT 3 presentation
  • 0

#33 MichAelis

MichAelis

Dontom

• Senior Member
  • 10338 postów
  • SkądWrocław
  • PSN IDMichAelis
  • Nintendo IDMichAelisXX

Napisano 20 February 2008 - 23:57

Czy tylko mi sie wydaje ze to jedna wielka sciema MS? Nie mieli co pokazac to wymotali 5 min przed pokazem ten pseudo trailer, do loga z jedynki dopisali 2, no i ta okładka. (pipi) no, chyba w to nie wierzycie. Obym sie mylił, ale jak dla mnie nie maja NIC :]
chyba trzeba byc debilem zeby uwierzyc w taka okładke:
Dołączona grafika
w takie logo xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dołączona grafika

no i ten trailerek, gdzie nic nie ma procz paru artow z jedynki.

Smialbym sie miniej, ale to ze strony MS i jeszcze na maila to porozsyłali xD
  • 0

#34 Keymaker

Keymaker
  • Użytkownicy
  • 3447 postów

Napisano 21 February 2008 - 00:15

jak ktoś nie obejrzał filmiku prezentującego ulepszony UE3, to niech jak najszybciej nadrobi tę zaległość. No po prostu kopara mi się w tyłek wgryzła i włosy na tyłku zjeżyły xD Ta gra będzie zUa, MUAHAHAHAH !!!
  • 0

#35 Jacobss

Jacobss
  • Użytkownicy
  • 1211 postów

Napisano 21 February 2008 - 00:38

Na pewno nie można się spodziewać po GOW kopa w tyłek w kwestii grafiki. To jest pewne z dwóch powodów: Po 1. Epic nie zdążył wyprodukować nowego silnika, więc jadą na ulepszonym starym. Po 2. Prawdopodobnie Xbox 360 już nie uciągnie znacznego ulepszenia. Także, jeżeli chodzi o grafikę to już raczej wiemy co będzie. Jednak dostaniemy wreszcie choć trochę zniszczalne środowisko oraz zapewne bitwy będą bardziej epickie (wnioski na podstawie filmiku z UE). Zapowiada się wypas, w każdym razie. Kto byłby chętny na taką misję, że jesteśmy dalej 4 - osobową drużyną z Marcusem na czele, a na przeciwko biegnie na nas ze 500 locustów. Kto jak kto, ale się na takie coś piszę. Po tym co zobaczyłem w HS, jestem przekonany, że byłoby to możliwe. Wskoczyć w hordę Locustów, tnąc piłami, kopać i walić bronią, kąpiąc się w radości w krwi przeciwnika. Takie coś mi się marzy :)
  • 0

#36 Zajcik

Zajcik
  • Użytkownicy
  • 769 postów

Napisano 21 February 2008 - 00:39

Olbrzymie wrazenie robi mozliwosc oddzialywania na otoczenie... rozwalic mozna doslownie wszystko :) Cos mi sie zdaje, ze Gears of War bedzie gra roku po raz kolejny, choc bedzie mialo silna konkurencje w postaci chociazby nowego MGSa 8)
  • 0

#37 Salwador

Salwador

μbot

• Wyrzutki
  • 876 postów

Napisano 21 February 2008 - 00:54

W filmiku demonstracyjnym UT3.5 można zobaczyć:
-jeszcze bardziej realisytczne cieniowanie odtoczenia jak i postaci
-realistyczna woda..
-fizyka reakcji na obiekty ciekłe czy miękkie
-Interakcja z otoczeniem!!a mianowicie niszczenie ścian podłogi itd..!!
-100 Locustów na Gridlocku!!:) Czyżby prawda o wielkich polach bitewnych??
Jak dla mnie bomba..Data premiery jest całkiem realna gdyż były pogłoski iż się ukaże w listopadzie..
Tekstury,postacie,grafy nie trzeba zmieniać..polepszony silnik..To nie Halo gdzie trzeba czekać 3lata bo nowy silnik mają8)
Ja czekam i zacieram ręce..
  • 0

#38 GhettoKingSas

GhettoKingSas
  • Użytkownicy
  • 701 postów

Napisano 21 February 2008 - 02:37

jedna wielka masakra, oraz wielki lol @ michaelis 8)

wlasnie obejrzalem prezentacje ulepszonego silnika i normalnie jestem w szoku! termin na listopad jest moim zdaniem jak najbardziej realny

wedlug mnie to wygladalo tak(zreszta sam Cliffy B jak wyskoczyl z pila to powiedzial) ze GOW bylo tylko po to zeby zakreslic jak ma ta gra wygladac w wersji koncowej :)

jesli to wszystko bedzie tak smigac i textury nie beda wlazic z lagiem :/ to bedzie grafa bomba, co-op na 4 masakra !

wkleje tu smieszny komentarz jakiegos gostka z forum gamersyde:
"Not that I want to get bouletted, but I just have to say it (please don't, this needs to be said). This video just owned a LOT of Sony fanboys, especially the ones who claimed Gears 2 would only be Gears 1 with new maps with absolutely no improvements, because, obviously, Gears 1 already used ZOMG 100% of the 360's power. Talk about eating humble pie. UT3 who?"

hahaaaaaa :D tylko niech mnie nikt nie bierze za fanboya, poprostu mnie to rozbawilo :]
  • 0

#39 Słupek

Słupek

ROCKSTAR

• Premium Member
  • 10477 postów

Napisano 21 February 2008 - 06:45

Na pewno nie można się spodziewać po GOW kopa w tyłek w kwestii grafiki. To jest pewne z dwóch powodów: Po 1. Epic nie zdążył wyprodukować nowego silnika, więc jadą na ulepszonym starym. Po 2. Prawdopodobnie Xbox 360 już nie uciągnie znacznego ulepszenia. Także, jeżeli chodzi o grafikę to już raczej wiemy co będzie. Jednak dostaniemy wreszcie choć trochę zniszczalne środowisko oraz zapewne bitwy będą bardziej epickie (wnioski na podstawie filmiku z UE). Zapowiada się wypas, w każdym razie. Kto byłby chętny na taką misję, że jesteśmy dalej 4 - osobową drużyną z Marcusem na czele, a na przeciwko biegnie na nas ze 500 locustów. Kto jak kto, ale się na takie coś piszę. Po tym co zobaczyłem w HS, jestem przekonany, że byłoby to możliwe. Wskoczyć w hordę Locustów, tnąc piłami, kopać i walić bronią, kąpiąc się w radości w krwi przeciwnika. Takie coś mi się marzy :)

Błagam cię przestań wróżyć, architekcie Xboxa, no skąd ty to morzesz wiedzieć, czy Xbox nie uciągnie lepszego ulepszenia. Jak narazie zapowiada się, kolejny szok, graficzny, może4 nie taki jak przy Gyrosach 1, ale to co widze na podstawie tego silnika, wiem, grafa znowu zaskoczy.
p.s. teraz się zaczną najazdy zazdrosnych fanbojów sony.

Użytkownik Slupek88 edytował ten post 21 February 2008 - 06:46

• 0

#40 Andżej

Andżej
  • Użytkownicy
  • 4458 postów
  • SkądCedrowa Górka

Napisano 21 February 2008 - 07:37

UT3.5

Cos sie tak usrał z tym 3,5. Tam nawet nigdzie takie slowo nie padlo.

Poprostu aktualizowany 3.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0