Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


Konar.

Rekomendowane odpowiedzi

Qr.w.a.c, kogo interesuje grafika?

mam identyczne zdanie : )

 

Jako gratis wolałbym wielki, paro częściowy making-off opowiadający o tworzeniu gry przez dekadę :lol:.

oj taki bajer + wcześniejsze wersje gry to było by coś, co by w choć malutkim stopniu wynagrodziło czekanie

 

z góry wiem, że gra będzie miała oceny w granicach 6-7, ale co mnie to. Po Mafii 2 też się pojechało a ja tam się jaram : )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

ha ha, leżę! Dawno się tak nie uśmiałem, końcówka trailera powaliła mnie na posadzkę. Grę tak czy siak trzeba będzie kupić na premierę. Chociaż pokazane lokacje i akcje ślinotoku nie wywołują. Mam nadzieję że najlepsze, najbardziej szalone rzeczy nie zostaną pokazane przed premierą i gra będzie gnieść czaszkę.

Odnośnik do komentarza
Chyba pod wzgledem wynikow sprzedazy, zreszta zobaczymy, lista fanow ksiecia jest ogromna a i sam fakt legendy, jaka owiany jest czas produkcji zacheca. Cholera, to chyba najdluzej wyczekiwana gra w histori gier (myle sie?). Osobiscie nie moge sie juz doczekac, licze na mase smaczkow pokroju interaktywnych gierek (bilard, flippery, moze jako bonus odpalony komp z oryginalnym epizodem z Duke Nukem 3D, to bylby piekny uklon w strone fanow) i bekowej rozgrywki w dobrym klimacie i swietnym replayability. W sumie, jestem niemal pewien - to nie moze sie nie udac, moga i grafike sknocic ale ma byc plynnie i z jajem z jakiego slynal oryginal. No i odzywki Dukea maja powrocic, czekam na stwierdzenie, ktore wejda do slownika. Muahahahaha!

 

No właśnie. Ta gra w tej chwili niczym się nie broni poza Duke'em i kultem kilkunastoletniego developingu.

 

Ja już wybrałem, łykam Bulletstorma, a Duke'a może kiedyś.

Odnośnik do komentarza

biore w ciemno :) dawno sie tak nie usmialem, faktycznie troche odstaje graficznieale ale dla mnie nigdy grafika nie byla na pierwszym miejscu :)

 

i mysle ze zje bulletstorm na sniadanie :) oczywiscie bez spinki bo bulletstorm raczej tez wezme zreszta zobaczymy co demu zaprezentuje

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja tam czasem sobie odpalam trial DN3D na X360 i grafa mi nie przeszkadza bo tego klimatu nie da się podrobić i na to właśnie liczę w DNF, grafika to w tym przypadku kwestia co najwyżej trzeciorzędna.

 

MaZZeo: Między DNF i Bulletstorm są dwa miesiące odstępu, może dasz radę :) Trzeba być dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

WRESZCIE!!!Pamiętam, jak kuzynek jeszcze w gimnazjum przyniósł gazetkę z pierwszymi doniesieniami o DNF - napaleni czekaliśmy i...czekaliśmy <_<.Mam nadzieję, że tym razem to już na serio i wreszcie będę mógł wywalić boss'owi kopniakiem w oko / ode(pipi)ać się do jego bebechów i potem kulturalnie oddać mocz w prywatnej publicznej toalecie:thumbsup:.Duke powracaj!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...