Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


Konar.

Rekomendowane odpowiedzi

fajne badziewie, 100 lat temu bym się zajarał, ktoś liczy na dobry tytuł?

 

Przykladem badziewa jest Kane and Lynch ale pod kontem oprawy AV zas klimat, gadki, itp wynagradzalo slaba grafike czy dzwieki. Sam jestem fanem Duke'a i chetnie bym gre sprawdzil.

Ostatnio Sony zrobilo tak ze wzielo prawa do nowego Ghostbustera (gra) z czego gra bedzie czasowym exl na PS3, wiec MS moze wezmie do niego prawa ;)

Odnośnik do komentarza
Duke Nukem Forever niezle wyglada, nie spodziewalem sie, ze az tak dobrze. Widac, ze Engine jest calkiem dobry, sa ciekawe efekty, postacie fajnie sie ruszaja no i te teksty Duke'a. :D

Miejmy nadzieje, ze gra znajdzie wydawce i bedziemy mogli zagrac w DNF. :)

 

Dlaczego ta gra jeszcze nie wyszla ? Taki fajny projekt i do tego w duzym stopniu zrealizowany. :)

Teksty i głos Duke ponadczasowe, nieśmiertelne. Tyle miesięcznie crapowatych-syfiastych gier wychodzi, a nie ma kasy producenta na takie perełki jak Duke czy choćby ostatnio wstrzymany Wiedźmin.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Motyw z boiskiem i bossem do rozwalenia pokazał ładne shaderowe kałuże i krople deszczu załamujące widok i świetne tekstury podłoża. Zapewne do ostatecznej opinii trzeba jeszcze poczekać na pierwsze prawdziwe wideo, ale znając możliwości 2K to co zobaczyłem utwierdza mnie w przekonaniu, że nie odwalili fuszerki.

Odnośnik do komentarza

Motyw z boiskiem i bossem do rozwalenia pokazał ładne shaderowe kałuże i krople deszczu załamujące widok i świetne tekstury podłoża. Zapewne do ostatecznej opinii trzeba jeszcze poczekać na pierwsze prawdziwe wideo, ale znając możliwości 2K to co zobaczyłem utwierdza mnie w przekonaniu, że nie odwalili fuszerki.

 

No widzisz, ale np. Texz i pewnie inni myślą że to wersja na X360. Ciekaw jestem jak to wyglada na konsoli, z resztą to co widzę na streamie i tak jakoś nie robi wrażenia wielkiego.

 

Ciekawe czy ta inwestycja sie oplaci, połowa ludzi moze siegnac po grę z czystej ciekawości "o co biega z tym DNF"

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak gra będzie miodna i będzie miała klimat DN3D to biorę w dzień premiery nie ma bata :)

 

Jutro pewnie będzie trailer na necie i może jakieś gameplay'e w znośnej jakości. Mogą być nawet z PC, co jak co, ale jesteśmy chyba w stanie ocenić ile da się z konsol wycisnąć.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

The trailer shows off Duke in fine form, giving alien ass with a variety of his best weapons, like the shrink ray, freeze ray, and devastator. It looks like the aliens Duke punished before are back ? and they are here for our women. This personal affront to Duke leads him on a mission to kill everything in his way, including a giant alien queen with three breasts. And in typical Duke fashion, after seeing the entirety of this tri-boobed enemy, the hero quips, "Hell, I'd still hit it."

 

Będzie dobrze :)

 

http://uk.xbox360.ign.com/articles/111/1118240p1.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...