Skocz do zawartości

Dragon Ball Z: Burst Limit


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

Staram się, naprawdę staram się zrozumieć ten "fenomen".

Ale ni w ząb nie przemawiają do mnie dzieciaki z kolorowymi włosami, "groźnie" wyglądające postacie, dziwna kreska...

Co wy w tym widzicie? Pytam poważnie. Rozumiem dzieciaki, one lubią kolorowe bajki, ale ktoś kto morduje dziesiątki przeciwników (AoT lub K&L), kradnie i zabija, ba! a nawet bzyka (GTA), rozczłonkowuje (Conan, Viking), bije rówieśników (Bully) czy po prostu lata on-line z bluzgami na ustach (CoD4, Hała 3) jak może grać w coś tak... infantylnego(?).

Weźcie mi to łopatologicznie wytłumaczcie (łopatą przez ryj), bo czuję się zagubiony.

 

Aha, tylko filmik i screeny oglądałem. Demka nie ściągałem bo wyskoczył mi komunikat: "Jesteś za stary na tę grę" i klops.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hehe, Królik jedno małe pytanie, czy to nie w twojej sygnaturce, w grach w, które grałeś jest jakże krwawa dla dorosłych gra Viva Pinata ;)

 

Po za tym, żeby zrozumieć i pokochać, DB, trzeba znać jego całe uniwersum, jego fenomen. Nie pokochasz tej serii, włączając sobie jeden odcinek spośród tony odcinków i filmów, komiksów, itd.

 

Swoją drogą gra zapowiada się wysmienicie, po tym co zobaczyłem w demie.

Odnośnik do komentarza
Jak miałem 10 lat to oglądałem wszystkie odcinki na rtl7 po szkole i sentyment pozostał ;]

 

Dokładnie to - sentyment z dzieciństwa myśle że tu jest fenomen. Nigdzie indziej nie widziałem walk trwających tyle odcinków, to były takie emocje, kto wygra, kto przegra, a gra może być dopełnieniem tamtych wspomnień.

 

Ja osobiście nie jestem fanem japońskich anime ale DB zawsze dla mnie był i pozostanie kultowy :). Gra poza tym fajnie łączy kreskę z grafiką 3D i jest klimatyczna :).

Odnośnik do komentarza

Manga i anime to syf, ale wspomniany sentyment do sagi DB, utworzony na podstawie wspomnień podobnych do kolegów, czyli projekcja po szkole na obecnym TVN7, pozostał :slinotok: Jak w końcu stworzą zbiorczą grę wszystkich serii, to się dopiero będzie działo. I na pewno od następnej części będę wymagał w pełni zniszczalnego środowiska, teraz jeszcze przymknę oko ;)

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
Hehe, Królik jedno małe pytanie, czy to nie w twojej sygnaturce, w grach w, które grałeś jest jakże krwawa dla dorosłych gra Viva Pinata ;)

Ej Piniaty to co innego, po prostu kocham zwierzątka... głodzić :P No i moja przyszła żonka namawiała mnie do tej gry.

 

Kroolik jesli od zawsze jestes przeciwko "durnym japonskim kreskowkom" ,to nic tego nie zmieni i nigdi nie spodoba Ci sie zadna gra jakos nawiazujaca do anime.

Nie jestem przeciwko i nie mam takiego podejścia. Swego czasu kupowałem Kawaii i Animegaido, oglądałem klasyki GITS, Akira, Vampire Hunter D, Księżniczka mononoke i inne z studia Ghibli czy film Cowboy Bebop, ale nigdy nie podchodziły mi czarodziejki z księżyca, DB, pokemony i tym podobne dziwadła. Te które widziałem mają w sobie jakieś przesłanie, nutkę artystycznej wizji, piękną muzykę, animację. Są jednym słowem głębokie (może nie wszystkie), a jakie przesłanie ma DB? Pytam, bo nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza

Pakujemy i w mordę mocniej dajemy :D, jak w mordę strzelił RPG :D. Do tego głupkowaty, ale przyjemny jak dla mnie humor i efekciarstwo :D.

Ja tam DB lubię, ale po zagraniu w demko gra mnie rozczarowała. Graficzka wypasik, ale bez zniszczalnego otoczenia i Buu sagi leję na tę grę, chyba, ze wyrwałbym za około 50zł, to bym się skusił.

Odnośnik do komentarza
nigdy nie podchodziły mi czarodziejki z księżyca, DB, pokemony i tym podobne dziwadła. Te które widziałem mają w sobie jakieś przesłanie, nutkę artystycznej wizji, piękną muzykę, animację. Są jednym słowem głębokie (może nie wszystkie), a jakie przesłanie ma DB? Pytam, bo nie wiem.

 

DB w jednym szeregu z pokemonami i czarodziejkami z księżyca? :lol: To żeś przywalił. Owszem z punktu widzenia dorosłego człowieka, zgadzam się DB nie nie sie ze sobą większego przesłania po, ale jak miałem 10 lat to nic takiego nie było mi potrzebne :P. Tak jak kolega wyżej napisał, kto komu mocniej w morde przywali :D i nieraz można było się pośmiać :).

 

Faktem jest, że mamy next-geny i przydałyby się nareszcie jakieś bijatyki z w pełni zniszczalnym środowiskiem, no ale nie ma co narzekać :P.

 

 

Odnośnik do komentarza

sorki kroolik ale po co do jasnej ciasnej Ci przeslanie i glebia w DB? !! cholera jasna az krew zalewa TO JEST BIJATYKA!!!!!!!!!!!!!!! Czy ludzie grajacy w Tekkena,SC,DOA,MK,VF szukaja w tych seriach przeslania glebi?? NIE! chodzi o to zeby komus tylko maske sklepac i juz!

Fakt, sam swego czasu mocno siedzialem w tematyce Mangi i Anime i wszelkiego co z jp zwiazane, nadal lubie poczytac jakas mange i animca oblookac, i fakt DB jest z kazda seria coraz bardziej tepy i plytki ale jednego mu nie mozna moim zdaniem odmowic to chyba najlepszy "film"/"serial"/"fighting opera" jaki powstal, sorki ale preferuje ogladac transformacje i jedna walke( w powietrzu:P) "dzieciakow z kolorowymi wlosami" jak to okreslasz przez 25 odcinkow :P niz "hlamerykanskie" mlocki pokroju "czaka norisa",to tyle IMO :P

 

btw. DB to chyba najlepszy temat na bijatyke, w jakiej innej serii znajdziemy tyle ciosow i technik?? jest tego tyle ze w zyciu nie powstanie gra w ktorej dana postac z DB bedzie miala wszystkie ciosy i techniki...chyba ze powstanie specjalny pad z kilkunastoma dodatkowymi przyciskami :P

 

ps. prosba do ciebie kroolik teraz ty mi wytlumacz lopatologicznie jak mozna grac w cos TAK INFANTYLNEGO jak VIVA PINATA(moja dziewczyna ktora w to gra nie potrafila ...)???? bo ja sie nie moglem nawet na 5minut do tego zmusic wybacz ale litosci z tymi pluszowymi misiami z metka na d.upie to sie nazywa dopiero INFANTYLIZM!

 

 

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

Jak miałem 10 lat to reksio w tv leciał hehe

To inaczej: prócz czystej klepanki ta gra jeszcze coś wnosi?

Może dlatego, że wolę "rzeczywiste" gry mam takie podejście (co nie oznacza, że nie gram w inne).

Jeśli powiesz bijatyka to olbrzymia większość graczy wymieni Tekkena,SC,DOA,MK,VF

i sorry ale nawalanie się kimś tam, latającym po niebiosach i walącym jakimiś "czarami" i wszystko w ładnych kolorkach...

A gdzie krew, flaki i odczucie bólu gdy przeciwnik wgniata cię w ziemię?

 

ps. prosba do ciebie kroolik teraz ty mi wytlumacz lopatologicznie jak mozna grac w cos TAK INFANTYLNEGO jak VIVA PINATA(moja dziewczyna ktora w to gra nie potrafila ...)???? bo ja sie nie moglem nawet na 5minut do tego zmusic wybacz ale litosci z tymi pluszowymi misiami z metka na d.upie to sie nazywa dopiero INFANTYLIZM!

 

1. Gra jest fajna, mimo uprzedzeń.

2. Rozbudowana (może nie dla fanów Harvest Moon ale jednak)

3. Po Polsku.

4. Przyjazna dla niegrających kobiet i dzieci (wygląd)

5. Pomaga przekonać płeć piękną do gier (choć moja teraz w GTA szaleje hehe)

6. Dobra na zwałę, kaca itp.

7. A jeśli w tobie (shy) nie ma nic z dziecka to współczuję.

 

INFANTYLIZM? A dorosły kupujący zabawki dla dziecka i bawiący się z nim to też INFANTYLIZM?

 

I co ma VP do DB? Przecież nie twierdzę, że gram tylko w rzeźnie gdzie flaki oczodołami wypływają i brnie się po kolana we krwi.

Staram się zrozumieć "fenomen" tej pozycji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro tak bronisz Tekkena i innych bijatyk, to gdzie w nich jest krew i flaki? Nie liczac MK ,to sa tak samo tepe nawalanki jak DB. Jak masz w Tekkenie i SC przy combosach tez kolorowe swiatelka to Ci nie przeszkadza? Moze najlepiej niech nawalanki beda czarno-biale + czerwona krew i flaki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...