Skocz do zawartości

Naruto Shippuuden: NA 2


Burgund

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pograłem i musze powiedzeć że gierka przycięgnęła mnie to tv na dłużej niż myślałem... Szkoda że jap. nie idzie zawodników odblokować praktycznie (chyba że po omacku). Troche wzywani pomocnicy są przegięci... Czekam na wersje Eng. a i polecam obadać

 

Poszukaj jakiegoś angielskiego poradnika Walkthrough, jeśli ci zależy na odblokowaniu postaci, ja z takim poradnikiem grałem w japońskie BLEACH Blade Battlers 2nd i wiedząc jakie warunki muszę spełnić podczas walki mam nabite na liczniku gry jakieś 96% (wszystkie postacie odblokowane, tylko kilka przedmiotów ze sklepu nie mam to te 4% :( )

A na angielską wersję językową to możesz poczekać z rok albo dłużej, w najgorszym wypadku nigdy nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Mało się zmieniło pod względem jedynki. Fajny pomysł z tym supportem ale nie daje aż tak wiele możliwości jak myślałem xD.

TasTer, nie miałem jakiś kłopotów z odblokowaniem wszystkich postaci xD.

Czemu sam na to nie wpadłem :( Dzieki za rade :D btw odblokowanie postaci=przejście story czy w sklepie kupujemy

EDIT: ok juz wiem :P

Edytowane przez TasTer
Odnośnik do komentarza

Fajnie że nie jestem jedyną osobą grającą w to w tym kraju.

 

Poradnik jest tu: http://des.der-norden-rockt.com/nha2faq.txt

 

Ogólnie to żeby wszystkich odblokować to trochę trzeba się pomęczyć z questami. Parę zmian w balansie jest in plus (ale Hiruko Sasori nadal jest God Tierem zbanowanym). Asysty to jest największy minus IMO, popieram pomysł ich banowania na turniejach. No ale dla samego faktu że mogę sobie pograć wszystkimi ulubionymi postaciami ( Deidara, Sasori z Sandaime/bez płaszcza, Tayuya, Sakon/Ukon, TS Temari, TS Gaara, Itachi) mi to wynagradza. Team ougi są genialne, szkoda że jest ich tylko 5.

 

Kim WY gracie?

Odnośnik do komentarza
Fajnie że nie jestem jedyną osobą grającą w to w tym kraju.

No już nie przesadzaj xD. Wystarczy wejść na forum senpuu, tam pełno osób w to gra xD.

 

Team ougi są genialne, szkoda że jest ich tylko 5.

No, miałem nadzieję, że walną więcej tych ougi. Przynajmniej ze 20 xD. Większa ilość ougi chyba nie byłaby aż takim problemem, sądząc po ilość gb ile gra zajmuje xP.

 

Kim WY gracie?

Od NNH3 nic się nie zmieniło czyli Naruto xD. Z tym że od pierwszej części NNA ownuje TS Naruto.

Odnośnik do komentarza

Dzieki Kamikaze odkrylem ta gre ;)

Jest superowa :> inna niz SF,tekkeny ,czy inne capcomowskie 2d fightery:>

Tak jak mowil Kamikaze, mozna grac w master mode z poradnikem ,zeby wiedziec po czesci o co chodzi:>

Ja sam niebylem zadnym fanem naruto,ale dzieki tej grze zaczalem sie interesowac, jest git :D

*Fajna jak gra ma i klimat i humor :( Team ougi naruto-sakura :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

NIe wiem co jest z tymi grami anime że przyciągają do mangi/anime nowicjuszy, ale mniejsza z tym. Czy uważacie kogoś za przegiętego narazie? Dla mnie jedynie Hiruko Sasori jest do banowania, no i przedmiot specjalny Gaia jest z deka przesadzony (Speed up od razu jak się rzuci, a jak trafi to mamy speed down). Niektórzy na początku mówili że Sasori z Sandaime jest do zbanowania, ale ja się nie zgadzam. Jego trucizna po OO<O jest do uniknięcia (przez backdash), zaś jego stringi są dobre praktycznie jedynie z średniego dystansu (w dodatku Shuriken Canceling daje nikłe efekty) przez co w zwarciu jest w tarapatach. Jego ^O i \/O ma delay przed aktywacją, więc jak ktoś jest obeznany to może zrobić backdash i shuriken lub od razu shuriken i atak. Jego transformacja nie jest zła, choć trzeba praktrycznie cały czas być skupionym i używać non stop Shuriken Canceli.

A teraz pytanie - jakieś porady na trenowanie sobie refleksu na KnJ (ucieczkę od ciosów)?

I jeszcze jakby ktoś chciał porad do/vs Sakona, Tayuyę, Deidarę lub Sasoriego, to piszcie.

Edytowane przez Kamikaze
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po pierwsze - należy pokonać klony brakujących postaci (tak odblokowuje się też asysty). Lista jest w poradniku. PO drugie wyprzedzam następne pytanie - ostatnie dwies postaci (Minato/Yondaime i PTS/Classic Sasuke) to można odblokować po zaliczeniu 9 questów, potem sidequestu - labiryntu grając Sasuke i potem jeszcze raz zrobić to teamem Naruto - Sakura - Sasi - Yamato jako sensei. PTS Sasuke będzie w pierwszym (chyba) pomieszcze niu po prawej w kryjówce Orochimaru. Po pokonaniu 61 klonów Yondaime będzie do pokonania na dachu budynku Hokage.

 

UWAGA - szukając questów najlepiej grać samym Naruto. Jak masz w teamie postać, która się pojawia w trakcie questu to nie możesz rozpocząć go (sprawdzone przez autora poradnika, mnie i Chrisa).

Odnośnik do komentarza

Zgadza sie, jesli zajdzie potzreba dobrania dodatkowych postaci, zostaniesz o tym poinformowany (tak jak wtedy gdy musisz zwiedzic 19 roomow po raz kolejny)

*Eksplorujac je po raz drugi w kazdym pokoju szukajcie ukrytych scian, tzn tych ktore mozna zniszczyc by dostac sie do ukrytego pomieszczenia.

Poradnik wposmina tylko o tej ukrytej w 19 roomie bodajze, sam znalalzem 4 kolejne, wiec szukajcie

Odnośnik do komentarza

Ścian jest całkiem całkiem, ale można je zniszczyć dopiero jak się użyje jakiejś techniki skanującej teren (trójkąt w terenie). Głównie należy się zainteresować skrzynkami z jutsu do edycji (trójkąt przed walką). Jest to dodatek jedynie dla zabawy, poza Nehan Shouza no Jutsu (sp?), czyli starego Jutsu Kabuto, które jest dla niego dozowlone turniejowo. Tam w poradniku jest napisane że nieznane jest miejsce jednego jutsu, ale IMO jest właśnie w labiryncie Orochimaru (za jedną z tych ścian).

 

UWAGA - by rozwalić ścianę trzeba ulepszyć rasengana/chidori na 3. lvl (jest opisane ulepszanie w poradniku).

 

EDIT - na ShiShi-Rendan.com ustalili już tier listę, oto i ona:

 

God/Broke Tier (1)

-Hiruko Sasori

 

S Tier (4)

-PTS Lee

-Gai

-TS Temari

-TS Naruto

 

A Tier (9)

-Kakashi

-Deidara

-TS Neji

-PTS Neji

-Orochimaru

-TS Hinata

-Itachi

-TS-Shikamaru

-Kazekage Puppet Sasori

 

B Tier (13)

-TS Sakura

-PTS Kankuro

-TS Kankuro

-Jiraiya

-PTS Shino

-TS Rock Lee

-Asuma

-Kabuto

-PTS Gaara

-Kidoumaru

-Shizune

-Puppet Chiyo

 

 

C-Tier (18)

-TS Sasuke

-TS Gaara

-TS TenTen

-TS Sai

-PTS Sakura

-PTS Hinata

-PTS Kiba

-PTS Naruto

-PTS Sasuke

-PTS TenTen

-PTS Ino

-Yondaime

-Shodai

-Nidaime

-Haku

-Kimimaro

-Hanabi

-TS Ino

 

D Tier (11)

-TS Kiba

-T.Chiyo

-Kisame

-TS Chouji

-PTS Shikamaru

-Konohamaru

-Tayuya

-Jiroubu

-Sakon/Ukon

-Zabuza

-Tsunade

 

E Tier (5)

-Yamato

-Sandaime

-PTS Temari

-PTS Chouji

-Kurenai

 

F Tier (2)

-TS Shino

-Anko

 

Przy okazji z miejsca inforuję że prawdopodobnie (mówię tak ze względu na datę) na konwenice M&A Animatsuri (1-3 sierpnia w Wawie) odbędzie się turniej Narutimate Accel 2. Póki co przydałaby mi się wiedza na temat popularności asyst, gdyż część osób ich używa a część nie. Nie wiem jak czasowo się zmieści tam, ale może trzeba będzie zrobić osobny turniej dla grających z asystami i dla osób, które ich nie używają. IMO jest to przegięcie które trzeba ograniczyć. POza tym są dwie rzeczy pewne pod względem banów - Hiruko Sasori oraz plansze z urwiskami gdy ktoś gra TS Temari.

Tak btw polecam obaczyć filmik z akcjami na kore trzeba być gotowym:

Edytowane przez Kamikaze
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

TS Gaara jest tak nisko ponieważ trzeba nim grać w dosyć specyficzny sposób, poza tym nie ma zbytnio do gadania jak przeciwnik blokuje non-stop. Itachi jest tak wysoko gdyż jest znakomitą postacią do gry na zmarnowanie chakry przeciwnika (chakra denial), ma możliwości przejścia z ciosów ziemnych do powietrznych bez możliwości techowania, jest szybki, ma potężne combosy, jego Reversal Ougi da się wsadzić niemal wszędzie, a ten taunt to nie jest aż taki konieczny (warto użyć jedynie jak masz dużo życia i chakry by wsadzić Ougi z tego przebudzenia). Poza tym tu duże znaczenie mają matchupy.

Edytowane przez Kamikaze
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

- Gram teraz w N:UN 4, no i całkiem, całkiem. Obawiałem się że nie będzie oryginalnych głosów, a tu proszę, prawie jak w Anime. Kupa postaci do odblokowania, walki mają niezłego Powera a Rock Lee po prostu wymiata. Drażni tylko trochę ten chaos przy tych dymkach po uniku lub Kagebunshin i te wyskakujące znaczki kanji - Czy da się to jakoś wyłączyć? I jak zdobędę więcej "Jutsu" dla postaci to będę mógł grać tylko z dwoma? Tego zdecydowanie powinno być więcej jak i "Ultimate Jutsu". Jak się dowiedziałem jest w sumie 52 postacie ale starszych postaci Sasuke, Kiby czy Shino prawdopodobnie nie ma, a jeżeli są młodsze to starsze tym bardziej być powinny. Trochę kijowo gra się pokurczami których kończyn w ataku nie widać ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...