Skocz do zawartości

Dead or Alive 5



Rekomendowane odpowiedzi

Gość cameel
Dobra autor tego tematu 20% a ty , że jesteś kapusiem to 60% :)

 

Wypraszam sobie.

Jestem zwykłym szarym userem forum i wchodzac na temat o DoA5 spodziewałem sie jakiegos info o grze.

Poza tym na nikogo nigdzie nie donosiłem, wyraziłem jedynie swoją opinię o tym temacie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Nie wiem o co tak konkretnie chodzi z tym nowym Image-m. Styl Anime może być, postawił bym tylko na nowy silnik Animacji Postaci i jakąś

sensowną Historie. Jeżeli chodzi o Image zawodników DOA (dżinsy, flanelowe koszule itp.) to faktycznie, przydało by się trochę orginalności. I jeszcze

niech Designerzy się zastanowią czy niektóre postacie mają naturalne proporcje ciała :/ .

Edytowane przez shinobi
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
O możliwości wydania piątej odsłony tytułowej bijatyki na Playstation 3 napisała redakcja Official Playstation Magazine. Twierdzi ona, że po odejściu (wyrzuceniu) Tomonobu Itagakiego z Tecmo, firma nareszcie przestała być mocno związana z konsolą Microsoftu. Brak Itagakiego sprawić ma, że Dead or Alive 5 zostanie wydane na japońskim superkomputerze. Zdaniem OPM prace nad piątą odsłoną gry w wersji na PS3 już się rozpoczęły.

 

Być może to samo spotka zresztą DoA Xtreme, którego kolejną część zapowiedziano kilka tygodni temu na PSP. Właśnie to posunięcie utwierdza nas w przekonaniu, że redakcja OPM wie o czym pisze. Osoby bawiące się przy konsoli Sony mogą więc powoli szykować się na to, że zagrają w całkiem niezłą bijatykę. Wielbiciele Xboxa nie powinni tymczasem narzekać. Oni dostali przecież szóstą odsłonę Tekkena. W meczu Sony-Microsoft mamy więc remis 1:1. Przynajmniej jeśli chodzi o bijatyki.

 

http://valhalla.pl/

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Dłuższa wersja powyższego zwiastuna:

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-tgs-dead-or/721700

 

Bardzo mi się to podoba. Ciekawe tylko jak będzie ze sterowaniem podczas tych efekciarskich wstawek w powietrzu itp.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...