Skocz do zawartości

Lost Planet Colonies


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy juz wiedza, ze sequel do nas leci. Pewnie pojawi sie w 2k9, albo moze pod koniec 2k8 jak bedziemy miec farta. Czego oczekuje? Od singla to oczekuje tylko, by fabula nie byla tak skretyniala i by voiceacting byl lepszy, multi moga pozostawic bez zmian, chociaz mogliby sie postarac i rzucic wiecej tak dopieszczonych map jak battlefield(battleground?). Jedynka jest genialna, po dwojce chce tego samego :]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mapa o ktorej piszesz to Battleground.Najlepsza mapa w calym LP.No i Polacy na niej rzadza ;)

Mam nadzieje ze dwojka juz niedlugo uderzy na xa!Tyle miesiecy gram juz LP w multi ze nowa czesc jest konieczna.A czego oczekuje od sequela?Co do singla to na fabule tej gry nie zwracalam uwagi (moza wlasnie przez to ze byla ''skretyniala'') wiec fabula mnie nie interesi, mogli by za to wrzucic jakiegos co-opa.Tyle co do singla.

Co do multi, to gra jest genialna wiec nie ma czego zmieniac, ale jezeli tworcy juz chca koniecznie cos zmienic, to moga dodac wiecej akcji z linka (np. uzywanie linki podczas skoku, to byloby bardzo przydatne).Mogliby dodac tez pare nowych fajnych broni i map typu battleground.

Mam nadzieje ze LP2 bedzie graficznie wygladala jeszcze lepiej (LP to jedna z ladniej wygladajacych gier na xa).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

no tak, na dzien dobry wyglada na to, ze achivementy skupiaja sie glownie na online, a single potraktowany po macoszemu i nedzne 60 GS. jesli zgodnie z tym tworcy zrobia gre glownie online i single bedzie tylko milym dodatkiem do multi to ja wysiadam. liczylem na fajna przygode, a nie kolejnego multiplayera.

Odnośnik do komentarza
no tak, na dzien dobry wyglada na to, ze achivementy skupiaja sie glownie na online, a single potraktowany po macoszemu i nedzne 60 GS. jesli zgodnie z tym tworcy zrobia gre glownie online i single bedzie tylko milym dodatkiem do multi to ja wysiadam. liczylem na fajna przygode, a nie kolejnego multiplayera.

nie pierwsza gra = GOW, MOHA, COD4, i pare innych do skoczenia w 6h i co dalej po wydaniu na gre 150zl? Tylko multi pozostaje bo teraz MP to piorytet a SP dodatek

Odnośnik do komentarza
no tak, na dzien dobry wyglada na to, ze achivementy skupiaja sie glownie na online, a single potraktowany po macoszemu i nedzne 60 GS. jesli zgodnie z tym tworcy zrobia gre glownie online i single bedzie tylko milym dodatkiem do multi to ja wysiadam. liczylem na fajna przygode, a nie kolejnego multiplayera.

nie pierwsza gra = GOW, MOHA, COD4, i pare innych do skoczenia w 6h i co dalej po wydaniu na gre 150zl? Tylko multi pozostaje bo teraz MP to piorytet a SP dodatek

zalezy jakie zalozenie przyjma tworcy.

taki Bioshock czy Dead Rising jest tylko singlowy. i osobiscie wole single od multi, bo na gre z kumplami trzeba miec wiecej czasu.

LP laczylo obie cechy nie oszczedzajac na zadnej i to bylo dla mnie tez w porzadku. poprosty jesli teraz bedzie glownie multi to ja podziekuje. nie powiem, ze bez zalu, ale co poczac.

Odnośnik do komentarza

No coz, ja rowniez nie smakowalem multi ale singel mnie wymiotl... musze przyznac, ze kupujac ta gre nie spodziewalem sie az takiej frajdy, czoje w tej grze taka typowo japonska technike tworzenia gry. Do tego sniezne klimaty( pozniej troszke sie psuje ale jest wiecej rozpierduchy) i bosik na konsu kazdego lewelu ruuulez!

Od dwojki nie oczekuje wielu nowosci... raptem nowe mechy, moze mozliwosc ulepienia balwana :( i uleprzony system zabawy z linka, ewentualnie jakies hardcore robale. Byle by tylko nie ubozyli singla bo tam wlasnie moj zywiol...

Odnośnik do komentarza
zalezy jakie zalozenie przyjma tworcy.

taki Bioshock czy Dead Rising jest tylko singlowy. i osobiscie wole single od multi, bo na gre z kumplami trzeba miec wiecej czasu.

LP laczylo obie cechy nie oszczedzajac na zadnej i to bylo dla mnie tez w porzadku. poprosty jesli teraz bedzie glownie multi to ja podziekuje. nie powiem, ze bez zalu, ale co poczac.

 

Ilość wolnego czasu nie ma nic do rzeczy. Ja prawie nie gram singla, bo właśnie czuję, że brakuje mi na to czasu.

Trochę w DMC4 pograłem.

 

Teraz mnie LO wessał na maxa, ale jestem fanem finali.

 

 

A multy jest super dla ludzi z małą ilością czasu. Włączyć na 20 minut przed pracą, wygrać trochę i z uśmiechniętą mordą do roboty.

 

 

To przez LO nie śpię ostatnio za dobrze.

Odnośnik do komentarza

jezeli to prawda ze colonies ma sie ukazac w Japoni juz 29 maja 2k8 to nie spodziewam sie rewolucji, biorac pod uwage Capcom robiacy porta na LP PS3, gry DMC4 i RE5 w ostatnim czasie... ale wazne zeby przy multi nie szaleli, a mozliwosc grania z PC to kolejna klawa sprawa... nic czekamy na oficjalne potwierdzenie... poki co 360 exclusive

Odnośnik do komentarza

http://www.gamersyde.com/news_6125_en.html

 

A ze skanów wynika, iż:

 

-gra jest już ukończona w 90%

-nowe tryby w kampanii - Trial Battle i Score Attack

-cztery nowe mapy

-możliwa wspólna gra między posiadaczami Colonies na X360 i PC

-nowe tryby online'owe to AK Hunting, AK Egg Battle, Counterpost, Point Survival, VS Destroy, Counter Egg i Team Counter Egg

-10 nowych broni

-premiera w Japonii 29 maja

 

Gra to coś na wzór DMC3: Special Edition, czyli pierwowzór plus dodatki. A dokładniej to nieco dopakowany SP i mocniej dopakowany MP. Ciekawe tylko jak będzie prezentować się pułap cenowy LP:C...

 

edit: W przeliczeniu wychodzi 60 dolarów, 40 euro i 30 funtów.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem przed chwilą i z poziomu wyboru misji nie ma dostępu do trybu extreme. Ale przy nowej kampanii sa wszystkie cztery do wyboru. Właśnie zacząłem grac na extremie i zobaczymy jaka będzie sieka. Pewnie miliony razy będę wczytywał save'a ale mówi się trudno. Achiev za 150pkt to nie jest w kij dmuchał.

 

PS: I tak najbardziej chorym achievem jest ten za zdobycie wszystkich target marków na każdym poziomie trudności (sick!).

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Ogólnie gdyby nie wychodziło Colonies to bym już brał Lost Planet, również zwisa mi i tak SP, Multi będzie przynajmniej dobre dzięki możliwości wyboru grania jako Akrid i dzięki nowym mapom chociaż fajnie by było jakby doszło kilka nowych VS.No i mam nadzieje że cena maksymalna za staro-nowego LP będzie wynosić 40 Euro(chociaż gdyby spadło do 30 to bym się nie pogniewał).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.