Skocz do zawartości

Guitar Hero: Aerosmith


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeden pies, gdyby Activision wydawało z jakąś zdefiniowaną częstotliwością kolejne song packi, a nie tak jak teraz, samowolka, jak nam się spodoba, to dostaniecie paczkę. I to i tak przeważnie ze średnią zawartością ;) Najlepsze IMO są bezpłatne piosenki.

aj tam moja dziewczyna kupiła sobie ZA MOJE MP 'No Doubt PAck' chyba tylko dla piosenki swojej młodości czyli Don't speak (najlepsze że tylko raz zagrała O_o)

 

W sumie też uważam że najlepiej by było wydawać paczki zespołów z ich najlepszymi piosenkami (choćby taki Aerosmith i ich Jaded, Amazing, Hole in the Soul czy Angel). Nawet byłbym w stanie zapłacić za NAPRAWDĘ porządną paczuszkę z powiedzmy 6 hiciorkami 1000 MP .

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No a ja dzisiaj przeszedłem na expercie. Paradoksalnie najgorszy w tej grze jest sam aerosmith. Piosenki są do dupy, a gra podczas ich grania wymusza na nas granie ich gitarzystą. Jego "podkład" pod nutkami jest tak oczo(pipi)ny ze przy wlaczonym star powerze NIC nie widac, powaznie, nie wyobrazam sobie masterowania piosenek skoro co chwile przez to gubiłem nutki. Najlepsze piosenki to te które nie były od AS, żal xD

Odnośnik do komentarza

Ok, już dorwałem tą grę, i mogę powiedzieć jedno: ssie pałkę aż po same jajca ;/ IMO większość piosenek jest nudna i niewarta dołączenia ich do gry. Głównie z tego powodu ze są za proste i jak dla mnie, to jest odwrotnie niż mikes mówił, bo w większości piosenki Aero ratują sytuacje (choć i tak te od Run D.M.C ownują ;P). Wizualnie cała gra wygląda jak jakiś mod do Guitar Hero III. Główne menu wygląda prawie IDENTYCZNIE jak GH3, tylko tyle że kolorystycznie dominuje tu fioletowy. Jako plus można zaliczyć ulepszone poruszanie się zespołu na scenie, ale jedynie jak gra aero. Wokalista czasem zacznie śpiewać z gitarzystą, kamera biega za Steven'em, itd. Podsumowując można tę grę kupić jedynie w 4 przypadkach:

 

1.Nieźle cię ciska żeby pograć w jakieś nowe gitar hiroł

2.Jesteś fanem Aerosmith (żal)

3.Masz okazję kupić tę grę za ok. 40 zeta (bo tyle ta gra jest warta)

4.Szukasz gry do łatwego nabijania achievmentów (po pierwszej piosence nabiłem 100 gs xD)

 

Ocena na chwilę obecną: 6/10 :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Jest to najłatwiejsze GH jak do tej pory. Grałem leząc, w ogóle sie nie starajac a przeszedlem experta chyba bez ani jednego failed, nie ma zadnego hardcoru, 5 gwiazdek na kazdej piosence to kwestia paru prób. Ale nie chce sie, dokoncze grac wszystkie bonusowe i juz do niej nie wracam, nuuda!

 

Amen, podpisuję się obiema rękami. Gra jest nudna i nie powinna ujrzeć światła dziennego. Już lepiej jakby dali paczkę piosenek do ściągnięcia dla trójeczki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wygląda na to, że tak: http://www.joystiq.com/2008/07/09/guitar-h...lity-matrix-v2/

przynajmniej z tej tabelki, gitarka z GH3/GH:A na X360 jest kompatybilna ze wszystkimi grami muzycznymi na X360 - tak wynika z tej tabelki

 

A ja mam pytanie o Fendera z RB, czy działa on z Guitar Hero Aerosmith? Jeśli tak to jak się gra :)? Aha i jak wygląda porównanie poziomu trudności z GH:A do poziomu trudności z RB?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Po godzinie grania jestem totalnie w(pipi)iony. Pomijam juz, ze piosenki nie sa najwyzszych lotow, ze nie ma zadnych nowych opcji, ze wszystko jest zerzniete z GHIII, ze gubi sie nutki kretynski gryf Joe Perry'ego(a trzeba nim grac, grajac piosenki Aerosmith), ale dlaczego w ogole nie wchodza hammer-ony i pull-offy? Trzeba trafiac idealnie w nutke, co cholernie ciezko i rzadko wychodzi. W GHIII mozna bylo naciskac nutke troche przed tym jak zostala zagrana, tutaj albo trafiamy idealnie w punkt albo jest dupa. Najczesciej to drugie. :/ W efekcie nutki, ktore powinnismy zagrac bez struny, gramy z nia co kompletnie zabija przyjemnosc z grania, przynajmniej w moim wypadku. Poza tym nie wszystko jestesmy zagrac tak szybko struna, a nawet na szybkich hammer-onach, zdarza sie, ze jednak nie trafilismy czysto(w GHIII byloby to zaliczone). Denerwuje to niesamowicie, bo ta gra w porownaniu z poprzednia odslona serii jest az smiesznie latwa, a przez te przypadlosc, wyniki sa duzo slabsze niz byc powinny. Z tych piosenek, ktore zagralem mniej wiecej polowa zostala oceniona na piec gwiazdek. Gdybym to samo gral w GHIII(tzn. z tym bardziej tolerancyjnym systemem) mialbym na 100% wszystko na najwyzsza note.

Ciekawi mnie jedna sprawa - skoro nie ma tutaj praktycznie najmniejszych zmian, wszystko jest niemal takie samo jak w GHIII, to dlaczego musieli grzebac przy gameplayu?

Sama gra nie jest az taka zla, gdyby dalo sie w to grac tak, jak w poprzednia czesc to nawet bym nie narzekal, ale poki co jestem rozczarowany.

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...