Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Strange Adventures in Infinite Space jest darmowe od niedawna.

 

http://www.shrapnelgames.com/Our_Games/Free_Games.html

 

Dobra popierdulka jak sie chce mile spedzic kilkanascie minut na graniu. Masz za zadanie w okreslonym czasie odkryc jak najwiecej galaktyki, zbierac artefakty obcych, apgrejdowac statek, handlowac albo walczyc z obcymi rasami etc. Niezla gierka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

9,99 to PRAWIE jak za darmo więc wrzucę tutaj takiego niusa:

 

Pragniemy poinformować wszystkich graczy, że od 3 grudnia w sieci supermarketów Biedronka będzie można kupić poniższe gry po niezwykle okazyjnych cenach.

 

 

LISTA GIER

 

- Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem

- BlackSite: Area 51

- Colin McRae Rally 2005

- Dead Reefs

- Freak Out: Extreme Freeride

- Gears of War

- Gore: Ultimate Soldier

- Gothic II Złota Edycja

- Juiced 2: Hot Import Nights

- Lionheart: Legacy of the Crusader

- Painkiller

- Painkiller Overdose

- Penumbra: Czarna Plaga

- Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

- Saga Icewind Dale

- Saga The Suffering

- Sam & Max: Sezon 1

- Sega Rally

- Stranglehold

- Supreme Commander

- Świątynia Pierwotnego Zła

- Toca Race Driver 3

- Unreal Anthology

 

Cena każdej z gier: 9,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Kuzyn kupił kiedyś grę w biedronce, gdy ją zainstolował to wywaliło mu windows`a i jedyne do czego dało się wejść to bios ;)
Bo wszyscy wiemy, że biedronka w magiczny sposób ingeruje w sprzedawane gry... <facepalm>

 

stona, dzięki za info. Oferta chyba nie tak dobra jak w zeszłym roku, ale i tak się wybiorę. Szkoda, że większość tego to pewnie będzie eXtra Klasyka i temu podobne wydania.

Odnośnik do komentarza

mate5 , troglodyta to nawet ołowianą kulkę potrafi zepsuć ;P

 

Z tego co czytałem, to te wydania to przeważnie jakieś wersje bez instrukcji itp*. No ale ej, taki GoW za 10pln? Albo TOCA3. IMHO się opłaca :D

 

 

*choć zdarzają się kwiatki i w pudełku jest kolor instrukcji itp itd :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wydania to jest to loteria. Ta sama gra nawet może występować w kilku różnych wariantach. Osobiście udało mi się w zeszłym roku dorwać Jade Empire z soundtrackiem i poradnikiem w tekturowej kieszonce, ale słyszałem także o wydaniach Platynowej Kolekcji oraz zwykłym w pudełku dvd. Fahrenheita czy Act of War miałem z TopSellera. Też słyszałem o grach bez instrukcji (Sega Rally) albo pudełka (Painkiller), ale trzeba po prostu brać to na wagę. Gears of War skłonny jestem w takiej cenie kupić nawet jeśli trafi się eXtra Klasyka czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z Gears of War zrobili wszystkich w konia wrzucając do środka jedynie cienkie pudełko na płytę. Brak jakiejkolwiek instrukcji czy okładki - jedynie CD Key. A kurcze coś mi tu śmierdziało gdy w koszyku aż się roiło od kopii tej gry...

 

Niemniej jednak Supreme Commander znalazłem w wydaniu Platynowej Kolekcji - pudełko było wyraźnie cięższe.

 

Mam jeszcze puzzle quest, ale to dla brata więc nie odpakowywałem. Niemniej jednak tam chyba jest pudełko DVD.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

9,99 to PRAWIE jak za darmo więc wrzucę tutaj takiego niusa:

 

Pragniemy poinformować wszystkich graczy, że od 3 grudnia w sieci supermarketów Biedronka będzie można kupić poniższe gry po niezwykle okazyjnych cenach.

 

 

LISTA GIER

 

- Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem

- BlackSite: Area 51

- Colin McRae Rally 2005

- Dead Reefs

- Freak Out: Extreme Freeride

- Gears of War

- Gore: Ultimate Soldier

- Gothic II Złota Edycja

- Juiced 2: Hot Import Nights

- Lionheart: Legacy of the Crusader

- Painkiller

- Painkiller Overdose

- Penumbra: Czarna Plaga

- Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

- Saga Icewind Dale

- Saga The Suffering

- Sam & Max: Sezon 1

- Sega Rally

- Stranglehold

- Supreme Commander

- Świątynia Pierwotnego Zła

- Toca Race Driver 3

- Unreal Anthology

 

Cena każdej z gier: 9,99 zł.

 

Czy to jeszcze aktualne? Komp niedługo będzie nowy to jakieś gierce by się przydały by przetestować jego wydajność ;]. GoWa mam ale Gothic II bym przygarnął ojjj tak <3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...