Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Troche pozno to wklejam ale jest jeszcze szansa na dostanie darmowej gry.

Jesli ktos z was ma oryginalne gry od CD Projektu z serii: Platynowa Kolekcja, TOPSELLER lub Extra Klasyka (ta nowa z bialymi pudelkami) i jeszcze ich nie rejestrowal, to niech wbija na ponizsza strone:

 

http://efekt2.cdprojekt.pl/

 

Za kazda zarejestrowana gre dostaniecie punkty, odpowiednio:

 

Platynowa Kolekcja - 3 pkt

TOPSELLER - 2 pkt

Extra Klasyka - 1 pkt

 

A za 5-6 pkt sa gry do wziecia. Tak wiec, jak ktos kupowal duzo oryginalow i ma mase tych karteczek do rejestracji elektronicznej, to ma szanse dostac porzadne tytuly :)

 

edit:

Zapomnialbym, jesli chociaz raz rejestrowales gre na gram.pl albo miales tam konto, to te konto jest przeniesione do tego programu. Czyli podajesz taki sam zestaw "mail + haslo" jak masz na gram.pl.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Ja nie, ale ludzie na forach owszem.

2. Jedni czekali parę dni, inni czekają od początku listopada. Martwić się możesz zacząć gdy do końca stycznia nic nie dotrze.

3. Nie da. Możesz spróbować wysłać CDP maila, ale nie liczyłbym na odpowiedź.

 

 

Szkoda, że ludzie tradycyjnie odwalili cyrk rejestrując kilkukrotnie tę samą grę na kilku kontach i przez to zgarniając wiele kopii najlepszych gierek w przeciągu minut. Tupet niektórzy mieli jeszcze usprawiedliwiając swoje poczynania (gdy CDP się zorientował i anulował niektórym zamówienia) tłumacząc się brakiem notki w regulaminie. No naprawdę, głupota ludzka nie zna granic. A patrząc jeszcze, że i w Lockerz Polska jest na drugim miejscu to nic dziwnego, że potem wszyscy uważają Polaków za pazernych i złodziei.

Odnośnik do komentarza

Zamawiając mass efect, na początku programu już w połowie grudnia dostałem paczkę, więc źle nie było.

Szkoda, że jakość gry to była tragedia, pudełko jakby wyszarpane z paszczy psa, 1 płyta cala porysowana<PL dub to był, chyba bo instalacja o nią nie wołała> chociaż jak na darmową grę nie było źle.

Odnośnik do komentarza

Musisz rejestrować nowe gry ;/. Jak zwykle promocja dla cfaniaków, ja mam 5 punktów ale nic ciekawego za nie nie kupię (no chyba, że mieli dostawę), zwykli użytkownicy pewnie nic nie skorzystają bo inni kombinując już wszystko zgarnęli.

Odnośnik do komentarza

Konkurs jest do 17 stycznia ale rejestrowac gry mozna bylo tylko do 31 grudnia 2009. Wiec juz jest po ptakach.

Twoje 10 CDPunktow to dawne 5 wPLN, wiec w konkursie mialbys tylko 1 punkt (i to zakladajac, ze rejestrowana gra byla z nowej Extra Klasyki). A w ostatnim rzucie gry byly od 5 pkt, czyli i tak by Cie nie bylo na nic stac.

 

Jak masz jeszcze troche niewykorzystanych kart rejestracji elektronicznej, to mozesz teraz je wykorzystac i w niedalekiej przyszlosci przystapic do nowego programu lojalnosciowego CDP.

CDPROgram, bo tak to ma sie nazywac, bedzie pozwalal sciagac wybrane tytuly z Good Old Games. Poki co, wybor jest slaby a ceny zlodziejskie :( CDP obiecuje, ze beda zmiany, ale z nimi nigdy nic nie wiadomo.

Na chwile obecna oferta wyglada tak:

 

gry za 300pkt

 

http://img6.imageshack.us/img6/2967/14gryza30ppk.png

 

gry za 150 pkt::

 

http://img6.imageshack.us/img6/3276/weq3123vt.png

Odnośnik do komentarza

Konkurs jest do 17 stycznia ale rejestrowac gry mozna bylo tylko do 31 grudnia 2009. Wiec juz jest po ptakach.

Twoje 10 CDPunktow to dawne 5 wPLN, wiec w konkursie mialbys tylko 1 punkt (i to zakladajac, ze rejestrowana gra byla z nowej Extra Klasyki). A w ostatnim rzucie gry byly od 5 pkt, czyli i tak by Cie nie bylo na nic stac.

 

Jak masz jeszcze troche niewykorzystanych kart rejestracji elektronicznej, to mozesz teraz je wykorzystac i w niedalekiej przyszlosci przystapic do nowego programu lojalnosciowego CDP.

CDPROgram, bo tak to ma sie nazywac, bedzie pozwalal sciagac wybrane tytuly z Good Old Games. Poki co, wybor jest slaby a ceny zlodziejskie :( CDP obiecuje, ze beda zmiany, ale z nimi nigdy nic nie wiadomo.

Na chwile obecna oferta wyglada tak:

 

gry za 300pkt

 

http://img6.imagesha...4gryza30ppk.png

 

gry za 150 pkt::

 

http://img6.imagesha...6/weq3123vt.png

 

Chyba ich po(pipi)ało z takimi cenami za takie crapy!!! to ja się cieszyłem że za moje 860CDP dostanę coś fajnego a tu taka lipa!!! swoją drogą to nie wiem jakim cudem zarobiłem tyle CDP mając na liście 11gier z których ostatnią zarejestrowałem w 2006r :D w ogóle myślałem że nie będę miał tam konta a tu się okazało podczas próby rejestracji że mój mail jest już w użyciu, więc odzyskałem hasło... loguje się a tam masa punktów i gry które rejestrowałem jeszcze przed powstaniem sklepu gram.pl (od jego założenia nie kupiłem nic nowego CD P.)

 

 

Jednak do rzeczy żeby nie było offtopu :D

Abandonware games download - SquakeNet.Com

 

stronka ta jest wyszukiwarką gier przeszukującą inne strony hostujące download gier całkowicie darmowych bo nie objętych już proawmi autorskimi tzw. Abandomware :D

Odnośnik do komentarza

Zasada jest taka, ze 1 wPLN = 2 CDPunkty, dlatego masz tyle punktow :P Licza sie wszystkie gry zarejestrowane na stronie CDP czy tez gram.pl (mi policzylo nawet te gry, ktore rejestrowalem w 2004 roku). Oprocz tego, jak ktos sie zapisal do bety tego calego CDPROgramu to dostawal ekstra 150 CDPunktow.

Jak ktos przejrzal katalog GOG to wie, ze ciekawych tytulow jest tam raptem kilka. I to juz jest spory minus. Kolejny minus to fakt, ze raz na miesiac maja zmieniac tylko 2-3 tytuly. Wiec mina wieki zanim trafi sie cos wartego uwagi :/

Odnośnik do komentarza

Dostałem swoje gierki z Efektu Serii. Wszystkie sześć oryginalnie zafoliowane w świetnym stanie, wysłane w dużym tekturowym pudełku. Nie mam powodów do narzekań :D. Co najwyżej sam do siebie mogę mieć pretensje, gdyż wziąłem na początku Trainz i Grand Ages Rome nie będąc świadomym tego, że będzie uzupełnienie. Potem wpadły jeszcze Company of Heroes Złota Kolekcja, Fear 2, Dawn of War 2 i Demigod.

 

Niemniej jednak ich nowy projekt z punktami na GOG to jakaś pomyłka. Przelicznik jest kompletnie beznadziejny. Biorąc pod uwagę, iż jest to jeszcze test mam nadzieję, że to dopracują.

 

Z drugiej strony, ta ich "wielka wyprzedaż" co reklamowali tak od paru dni okazała się jakimś żartem - wszystkie te gry od kilku tygodni można dostać w niemal każdym sklepie po takiej samej cenie. Nie pokładam tym samym większych nadziei w poczynania firmy.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dostałem swoje gierki z Efektu Serii. Wszystkie sześć oryginalnie zafoliowane w świetnym stanie, wysłane w dużym tekturowym pudełku. Nie mam powodów do narzekań :D. Co najwyżej sam do siebie mogę mieć pretensje, gdyż wziąłem na początku Trainz i Grand Ages Rome nie będąc świadomym tego, że będzie uzupełnienie. Potem wpadły jeszcze Company of Heroes Złota Kolekcja, Fear 2, Dawn of War 2 i Demigod.

 

Niemniej jednak ich nowy projekt z punktami na GOG to jakaś pomyłka. Przelicznik jest kompletnie beznadziejny. Biorąc pod uwagę, iż jest to jeszcze test mam nadzieję, że to dopracują.

 

Z drugiej strony, ta ich "wielka wyprzedaż" co reklamowali tak od paru dni okazała się jakimś żartem - wszystkie te gry od kilku tygodni można dostać w niemal każdym sklepie po takiej samej cenie. Nie pokładam tym samym większych nadziei w poczynania firmy.

Ladnie, ja wciaz czekam na Feara 2 i Warhammera. Zamawialem pozno (po swietach), wiec pewnie dopiero gdzies pod koniec stycznia dostane gierki. Z tym Trainzem i Grand Ages Rome to miales pecha, szczegolnie, ze ten drugi tytul mozna dostac nawet za 30 zl. Nie trzeba sie jednak tym przejmowac, bo w koncu i tak dostales te gry za darmo :)

Odnośnik do komentarza

Moja przesyłka została wysłana dopiero dwa dni temu (13.01), pomimo tego, że zamówienia zakończyłem przed świętami. Co do Trainz i Grand Ages of Rome, wziąłem je, gdyż nie wiedziałem, że nakład będzie uzupełniany, a stwierdziłem, że wole coś niż nic (o promocji dowiedziałem się dosyć późno, kiedy tylko te dwie gry były a i ich nakład szybko malał). Cóż, trudno. Ale z reszty się cieszę ;>. Potwierdzam tylko, że wysłali i dotarło bez problemów. Aczkolwiek na forach czytałem, że niektórzy dostali lekko naruszone egzemplarze ("jak psu z pyska wyrwane"). Nie wiem ile w tym prawdy - może zależy to od tego ile sztuk się zamawiało. W moim przypadku było to większe pudło, więc nic nie mogło się zniszczyć, ale z kopertami różnie to bywa.

Odnośnik do komentarza

Konkurs jest do 17 stycznia ale rejestrowac gry mozna bylo tylko do 31 grudnia 2009. Wiec juz jest po ptakach.

Twoje 10 CDPunktow to dawne 5 wPLN, wiec w konkursie mialbys tylko 1 punkt (i to zakladajac, ze rejestrowana gra byla z nowej Extra Klasyki). A w ostatnim rzucie gry byly od 5 pkt, czyli i tak by Cie nie bylo na nic stac.

 

Jak masz jeszcze troche niewykorzystanych kart rejestracji elektronicznej, to mozesz teraz je wykorzystac i w niedalekiej przyszlosci przystapic do nowego programu lojalnosciowego CDP.

CDPROgram, bo tak to ma sie nazywac, bedzie pozwalal sciagac wybrane tytuly z Good Old Games. Poki co, wybor jest slaby a ceny zlodziejskie :( CDP obiecuje, ze beda zmiany, ale z nimi nigdy nic nie wiadomo.

Na chwile obecna oferta wyglada tak:

 

gry za 300pkt

 

http://img6.imagesha...4gryza30ppk.png

 

gry za 150 pkt::

 

http://img6.imagesha...6/weq3123vt.png

 

Chyba ich po(pipi)ało z takimi cenami za takie crapy!!! to ja się cieszyłem że za moje 860CDP dostanę coś fajnego a tu taka lipa!!! swoją drogą to nie wiem jakim cudem zarobiłem tyle CDP mając na liście 11gier z których ostatnią zarejestrowałem w 2006r :D w ogóle myślałem że nie będę miał tam konta a tu się okazało podczas próby rejestracji że mój mail jest już w użyciu, więc odzyskałem hasło... loguje się a tam masa punktów i gry które rejestrowałem jeszcze przed powstaniem sklepu gram.pl (od jego założenia nie kupiłem nic nowego CD P.)

 

 

Jednak do rzeczy żeby nie było offtopu :D

Abandonware games download - SquakeNet.Com

 

stronka ta jest wyszukiwarką gier przeszukującą inne strony hostujące download gier całkowicie darmowych bo nie objętych już proawmi autorskimi tzw. Abandomware :D

 

Pomyliles tematy. Probowalem sciagnac DD2 ze strony squakenet.com.Niestety tylko demo pełna wersja płatna. Tu chodzi o pełne wersje kinio a nie demo. :laugh:

Odnośnik do komentarza

Moja przesyłka została wysłana dopiero dwa dni temu (13.01), pomimo tego, że zamówienia zakończyłem przed świętami. Co do Trainz i Grand Ages of Rome, wziąłem je, gdyż nie wiedziałem, że nakład będzie uzupełniany, a stwierdziłem, że wole coś niż nic (o promocji dowiedziałem się dosyć późno, kiedy tylko te dwie gry były a i ich nakład szybko malał). Cóż, trudno. Ale z reszty się cieszę ;>. Potwierdzam tylko, że wysłali i dotarło bez problemów. Aczkolwiek na forach czytałem, że niektórzy dostali lekko naruszone egzemplarze ("jak psu z pyska wyrwane"). Nie wiem ile w tym prawdy - może zależy to od tego ile sztuk się zamawiało. W moim przypadku było to większe pudło, więc nic nie mogło się zniszczyć, ale z kopertami różnie to bywa.

Ja akurat spodziewalem sie kolejnej dostawy. Nie bralem tylko pod uwage, ze rzuca tak swietne gry. Myslalem, ze znowu do puli trafia gry srednie i slabe.

Co do stanu gier, to czytalem na forach rozne komentarze. Masa ludzi miala tak jak Ty, zdarzaly sie jednak pogiete/poszarpane pudelka ale byly tez sytuacje, ze zabki trzymajace plyte byly polamane, przez co ludzie dostawali mocno porysowane plyty. Widac nie ma reguly ;)

Odnośnik do komentarza

Odnosnie jeszcze Efektu Serii II:

 

Z przykrością informujemy, że Twoje konto zostało zablokowane.

Wielokrotnie i z premedytacją naruszyłeś dobre praktyki współpracy z CD Projekt.

Poprzez swoje działania naraziłeś nas na straty finansowe starając się nieuczciwie naciągnąć nas na gry, które Ci się nie należą.

 

Nie możemy pozostać obojętni na takie działania. Wszelkie promocje i specjalnie działania mają na celu wynagrodzenie uczciwych i wiernych klientów CD Projekt.

W związku z tym, że wykazałeś się nieuczciwością - usuwamy Twoje konto i kasujemy wszelkie przywileje, którymi mogłeś cieszyć się ze strony CDP.

 

Pozdrawiamy

Ekipa CD Projekt

Taka wiadomosc dostal jeden z userow innego forum na ktorym sie udzielam. Nie sadzilem, ze CDP az tak ostro zareaguje na sytuacje, ktora samo stworzylo.

 

Jesli chodzi o mnie, to dzisiaj dostalem swoje gierki. Zamowione 28.12.09, nadane 15.01.2010, otrzymane 19.01.2010 :)

Stan gier oceniam na bardzo dobry. Jedyny minusik, to lekkie wgiecia na pudelku (tym tekturowym) od Feara 2. Potwierdzam tez, ze metal box od Dawn of Wara II wyglada fenomenalnie ^_^

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

trochę dziwna sytuacja, bo zamówiłem swojego dawn of wara jeszcze przed świętami, a jeszcze nie dostałem potwierdzenia nadania. próbowałem do nich wysłać maila w tej sprawie, ale jedyne co odpowiedzieli to to, że gwarantują przesyłkę do 31 stycznia, same shit co na głównej.

 

i ponawiam pytanie - czym dostaliście? poczta/kurier, polecony priorytet/ekonomik?

Odnośnik do komentarza

Żadnego potwierdzenia nie wysyłają.

 

Paczkę dostałem kurierem zdaje się - przynajmniej druk na pudełku nie wygląda mi na pocztowy. A jaka miła pani do tego przesyłkę przekazała... ;)

 

Z tego co czytałem to nie ma reguły kiedy i komu gry wysyłają. Osoba zamawiająca w listopadzie mogła jeszcze nie dostać przesyłki podczas gdy ktoś inny mógł ją otrzymać parę dni po złożeniu zamówienia. Martwić się możecie zacząć w lutym, jeśli faktycznie do tego czasu nic nie dotrze - wtedy też CDP powinien zareagować odpowiednio.

 

kubicz - reakcja CDP jest jak najbardziej na miejscu. Smutne jednak, że część tych oszustów jest na tyle bezczelna, że jeszcze stara się doszukiwać dziury w całym - że niby regulamin wcale nie zabraniał podobnych praktyk i temu podobne. Ręce opadają, ale co począć. Przez takich idiotów można jedynie spodziewać się mniejszej ilości akcji tego typu. A trzeba przyznać, że ta była bardzo udana - nawet załapawszy się w późniejszym terminie nie mam powodów do narzekań.

Odnośnik do komentarza

CDP postąpił bardzo dobrze. Jeśli ktoś próbował cwaniaczyć i wyciągać dziesiątki gier przy pomocy tych samych kodów, to już jego problem. Swoją drogą faktycznie akcja bardzo fajna, ja załapałem się na samą końcówkę, a jeszcze miałem nienajgorszy wybór, ostatecznie wziąłem Company of Heroes ze Złotej Kolekcji, a było jeszcze kilka innych niezłych tytułów do wygarnięcia. Paczka dotarła do mnie wczoraj, kurierem, gra zafoliowana, nóweczka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wreszcie CDP zrobil nowy rzut gier.

 

Nowe gry w CDPROgramie:

 

300 CDPunktow:

 

- Might and Magic 6-pack: Limited Edition

- Oddworld: Abe's Exoddus

 

150 CDPunktow:

 

- Constructor

- Lords of Magic: Special Edition

 

I jeszcze bonusik:

 

zgadywanie zgadywaniem, ale napiszcie mi jeszcze tylko na cdprogram@cdprojekt.com jaką gierkę chcecie na Walentynki. Dostępne jest wszytsko poza Activision (niestety). Powiedzmy, że będzie dostępna tylko 14 lutego za 100 CDPuntów.
Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

I jeszcze bonusik:

 

zgadywanie zgadywaniem, ale napiszcie mi jeszcze tylko na cdprogram@cdprojekt.com jaką gierkę chcecie na Walentynki. Dostępne jest wszytsko poza Activision (niestety). Powiedzmy, że będzie dostępna tylko 14 lutego za 100 CDPuntów.

No i co z tym wyszlo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...