Skocz do zawartości

Seria Valkyria Chronicles


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Demo tej gry przekonało mnie na 100%, że chce pełną wersje :D Przed demem bałem się, że gra będzie wolna, bez pomysłu na rozgrywkę ale okazało się, że jak na strategie mamy dynamiczny gameplay i co najważniejsze ciekawie zrealizowany. Graficznie tez jest świetnie.

Takich exclusivów na PS3 oczekuje, miło, że Sega odzyskuje formę :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeszedłem demo chyba z pięć razy. A i dzisiaj zamierzam jeszcze spróbować. Typowa strategia, można kombinować na wiele sposobów. Nie wiem dlaczego ale w czasie gry mam nieodparte skojarzenia z genialnym Vandal Hearts na PSONE.

Moim zdanie gra zarządzi, typowo japoński sposób przedstawiania opowieści umiejscowiony w Europie. Połączenie genialnie się udało. Dla mnie Must Have. Tylko nie bardzo wiem którego premiera, bo chyba w listopadzie.

Jeszcze jak by była wersja PL to by był dopiero czad.

Zachęcam do sprawdzenia demka.

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza

Nie ma polskiego dystrybutora, o to mi chodziło ;p z PL dystrybucją by dało pewnie cenę mniejszą o 10zł ) taniej wychodzi zakup na game.co.uk o chyba 20-25 zł haha....chociaż jak złotówka będzie tak pikować nadal to niedługo import będzie nie opłacalny :(

 

EDIT:

Recenzja na eurogamer.net 8/10

Szkoda, że muszę 2 tygodnie czekać bo już kase na sonatę wydałem xD

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Nie ma polskiego dystrybutora, o to mi chodziło ;p z PL dystrybucją by dało pewnie cenę mniejszą o 10zł ) taniej wychodzi zakup na game.co.uk o chyba 20-25 zł haha....chociaż jak złotówka będzie tak pikować nadal to niedługo import będzie nie opłacalny :(

 

EDIT:

Recenzja na eurogamer.net 8/10

Szkoda, że muszę 2 tygodnie czekać bo już kase na sonatę wydałem xD

 

Raczej nie wycjodzi taniej. 39,99 funtów x kurs 4,85 = 194 zł. Czyli drożej. A jeszcze do tego wysyłka...

Odnośnik do komentarza
Hehe w tym przypadku potwierdza się moje zdanie o demkach:) Zagraj i sprawdź - w tym przypadku na +
Ojjj no nie bądź taki skromniutki, zapomniałeś o "dick effect" ? XD.

Akurat w przypadku VC praktycznie wszystko było już wiadome po trailerach, pokazywały wystarczająco dużo by już lecieć po pudełko z grą ! (a przynajmniej w moim przypadku :P).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Kupilem N+ i z ciekawosci zerknalem na ocene VC...6.9/10 :lol: , a sama recenzja 2x :lol:;)

Ta ocena to śmiech na sali, nie dość że w psx dali 6 za grafę to jeszcze śmieszniej jest w N+ :lol:

 

A tu przekrój ocen z Game Rankings, średnia 86% :) :

http://www.gamerankings.com/htmlpages4/942165.asp

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

N+ ---> lolz. Kupiłem jakiś czas temu jeden numer, ten z okładką z Heavy Rain, i były to najgorzej wydane przeze mnie złotówki w ostatnim czasie. Nie wiem czy trafiłem na zły numer, czy ten poziom to normalka tam.

 

Kto recenzował i co napisał bo też kcem się pośmiać. : (

 

Edit: Dzięki z info Guts.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza
N+ ---> lolz. Kupiłem jakiś czas temu jeden numer, ten z okładką z Heavy Rain, i były to najgorzej wydane przeze mnie złotówki w ostatnim czasie. Nie wiem czy trafiłem na zły numer, czy ten poziom to normalka tam.

 

Kto recenzował i co napisał bo też kcem się pośmiać. : (

 

 

Przejrzałem dzisiaj recke w N+ na szybkiego w Empiku. Cała recka składa się z opisu mechanizmu zabawy i w sumie tyle... W ostatnim akapicie autor (nie zwróciłem uwagi na to, kto odpowiada za tego paszkwila) stwierdza, że grafa i muza stoją na wysokim poziomie, natomiast w ramce z plusami i minusami zarzuca: idiotyczną fabułę, zbyt długie i głupie filmiki między misjami, błędy w systemie gry (chociaż w samej recenzji fakt ten nie został szerzej omówiony). Ogólna ocena: 6.9/10. W ramce obok inny recenzent (chyba Kaxi) dał 8.

 

Odnośnik do komentarza

Najgorsze, że wielu się tą recką będzie sugerować... Brakowało jeszcze typowego dla nich "w oczekiwaniu na następnego fajnala można popykać, choć w sumie nie ma co". N+ (z wyjątkiem może Kaxi'ego właśnie) coś od dawna nie lubi jRPGów, które nie pochodzą od Square-Enix, lub L5. Fuck them :P !

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza
Najgorsze, że wielu się tą recką będzie sugerować... Brakowało jeszcze typowego dla nich "w oczekiwaniu na następnego fajnala można popykać, choć w sumie nie ma co". N+ (z wyjątkiem może Kaxi'ego właśnie) coś od dawna nie lubi jRPGów, które nie pochodzą od Square-Enix, lub L5. Fuck them :P !

 

 

To jest zastanawiające, że od paru już lat redaktorzy tego pisma wyznają filozofie, iż każda gra od SE, nawet gdyby była najgorszym badziewiem, nie jest zła, tylko co najmniej b.dobra. Stąd kontrowersyjna ocena dla Dirge of Cerberus ( 8 ) czy inne kwiatki. Może SE prócz Famitsu płaci jeszcze komuś ? :lol:

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza

Dodatki do VC mają być dostępne też w anglojęzycznej wersji. Tak na oficjalnym blogu PlayStation przynajmniej wyczytałem kilka dni temu.

 

I btw ciekawostka która dziś wypłynęła. Od wiosny emitować będą anime na podstawie VC. Odpowiadać będzie za nie A-1 Pictures (m.in. Persona Trinity Soul).

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...