Skocz do zawartości

Aliens Colonial Marines


Rekomendowane odpowiedzi

Mi najbardziej widzi się jednak motyw z kooperacją, imho genialny patent szczególnie w takiej grze. Tylko sobie wyobrażcie, zbiera się 4 kumpli z Live'a, wszyscy siadają powiedzmy w weekendzik o 23 przed konsolami i zaczynają grać. Grunt, żeby jeszcze wtedy nikt nie przechodził gry drugi raz, bo efekt zaskoczenia w różnych fajnych momentach na pewno minie. Nie wiem jak Wy to widzicie, ale imho zaje.bista sprawa - na dworze ciemno, w pokoju ciemno, headsety na łebkach i wszyscy próbują jak najbardziej wczuć się w klimat gry :twisted2:

Odnośnik do komentarza

szczerze mówiac to nie trawie za bardzo takich łączonych gier AvsP BatmanvsLobo czy KupavsMajtki (choć grałem w AvsP 1,2). Dlatego ciesze sie że nie będzie Predziów dzięki temu klimat powinien bardziej przypominać ten z drugiej części bez udziwnien.

Sprawa czujnika ruchu, to też widze to tak jak już artur z londynu czy Diabeu to przedstawił. Bardzo też licze że odgłosy wystrzałów z pulse rifle czy smarta będą identyczne jak w filmie, będzie bardziej czuć power płynący z broni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Widać nie tylko ja napalam się na copa w 4. Mam wielką nadzieję na patent jak L4D z ai director. Bo jeśli alieny mają mnie zawsze zaskakiwać w tym samym miejscu, to może być nudno.

Co do detektora to mnie to w sumie rybka... może tylko pikać, a widok dopiero po jego przełączeniu. Przy multi mogłoby to mieć szczególne znaczenie - wyznaczenie osoby do obserwacji otoczenia.

 

Grafika przynajmniej ze screenów zapowiada się świetnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Hehe, Gearbox ostatnio specjalizuje się w wydawaniu "trupów". Całkiem niedawno przeglądałem stare czasopisma i w numerze z 2001 (2002? nie pamiętam dokładnie) znalazła się krótka wzmianka właśnie o Aliens: Colonial Marines i zapowiedź na następny rok :). Cieszy mnie to, że w końcu coś się nowego pojawiło na jej temat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie było średnią, oskryptowaną, niedorobioną grą z masą bugów, niedorzeczności, słabą grafiką + zerowym poziomem klimatu (jedynie jako marine było ''w miarę''). Dla mnie bliżej do crapa niż do dobrej gry. Podkreślam, że jestem wielkim fanem uniwersum aliena i predzio też nie jest mi ''obcy'' ;)

 

Mazzeo - wiem, że Gearbox to inna bajka niż Rebelion, jednak nie zanosi się na nic więcej niż średni tytuł, patrząc na ten kilkuminutowy gameplay. Średnia grafika (bardzo podobna do tej z AvP), słaba animacja alienów, skrypty i ten pancerny alien sprawiają, że nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony. Swojego czasu srogo zawiodłem się na AvP, bo wiele lat czekałem na dobrą grę z obcymi, więc stąd może moje podejście, oby Gearbox pozytywnie zaskoczył, pożyjemy - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...