Skocz do zawartości

Aliens Colonial Marines


Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam, bieda straszna.
10 minut w grze i już masakrujesz dziesiątki ksenomorfów na swojej drodze. Strzelanie słabe, grafa słaba, klimat mierny, klimat zaszczucia czy obawy przed alienami zerowy. AI kompanów i przeciwników słabe.
Ot zwykła "idz na rambo i na(pipi)iaj" strzelanka. Na poziomie pierwszych gier na kloca.
Aczkolwiek na + troche oldschoolowa, podnoszenie amunicji, apteczek i "pancerza" jest RĘCZNE. Amunicji zdarza sie brakować w jednym z rodzajów broni, energia sie nie regenuruje cała i ogolnie gra jest ciut trudniejsza od tego, do czego nas przyzwyczajano w tej generacji. Nie zmienia to faktu, że gra ma syndrom DNF, ktoś 5 lat temu to robil, ale widać ze było słabawe, a teraz gearbox wziął, troche oszlifował i wydał.
I tak jak w przypadku DNF, tak i tutaj wydał grę słabą, spóźnioną o niemal całą generacje.
Nie polecam, szkoda kasy.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Nie kupujcie tej gry. Powinno się wogóle zbojkotować takie akcje, takie zniszczenie uniwersum. 

 

A i mam jeszcze jedną teorię (może trochę na wyrost) Uważam że jednak gra w klimacie ALIEN, ALIENS, ALIEN3 i ALIEN RESURRECTION nie powinna być FPS-em. (AVP 2 było dobre ale to chyba niszcze klimat). Powinni wg. mnie zrobić RPG-a żeby zachować klimat ale żeby walka była "regulowana". Taki VATS np. w świecie Aliena mógłby się sprawdzić. Ale od kilku lat FPS się nie sprawdza. 

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, gra jest dość słabiasta. Prognozuję że ocena na metacritic będzie oscylowała miedzy 50 a 60%. Wszystko w tej grze jest mocno średnie, od grafiki, przez klimat aż po gameplay. Nie wspominając już o bugach i miernej animacji.

 

Szkoda, bo choć sam nie jestem wielkim fanem tego uniwersum, to miałem nadzieję na fajny klimacik z Obcym w roli głównej. 

 

Gra gdyby wyszła nawet w 2005/6 roku i tak by się nie przebiła. 7 lat później to żart albo wyłudzenie. 200zł?!  WTF...

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Zachęcony "pozytywnymi" opiniami postanowiłem sprawdzić to cudo i po ograniu dwóch misji stwierdzam że jest jeszcze gorzej niż myślałem. Na ten moment wygląda to w ten sposób że Randy Pitchford postanowił wydać grę w wersji alfa i sprzedawać ją w cenie pełnowartościowego produktu. Dla mnie największe rozczarowanie na tej generacji i być może najgorsza licencjonowana gra w historii. Ludzie anulujcie pre-ordery o ile jeszcze możecie  ponieważ nie macie nawet pojęcia z jakiego rozmiaru crapem macie do czynienia.

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

 

Czego się ludzie spodziewaliście po tej grze? Sentyment niektórym mózg wyłączył. Od początku było wiadomo, że gra skończy jak DNF. 

 

Tobie chyba coś się wyłączyło. Od twórców Borderlands 2 można było oczekiwać co najmniej dobrej gry.

Weź Ty sobie wyjdź. Jak gra powstaje w takich bólach i tyle czasu to rezultat mógł być tylko jeden. Zresztą twórcy burdelu dłubali również przy DNF także wiesz... wyjdź. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

DNF był slaby,ale grywalny tutaj wyglada na to ze jest nawet gorzej,niemozliwe zeby w 2013 r(grafika wyglada w najlepszym wypadku na 2005) wydawac cos takiego(ludzie ktorzy tworzyli gre raczej nie potrzebuja nowych konsol jak teraz nawet nie trzymaja sredniego poziomu,moze nie jest to jakies mega istotne ale to jak wyglada wybuch granatow to naprawde przesada.Chyba gearbox nauczyl sie ze mozna wydac tytul nieprzystosowany do roku w ktorym go wydaja i na nim dobrze zarobic,DNF na sentymencie,w tym wypadku na licencji w koncu historia jest uznana za kanoniczna wzgledem filmow.Jak ktos twierdzi ze DS 3 jest gra na 6 to w tym wypadku wypadaloby wystawic moze 4 tylko za licencje i szczatki klimatu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...