Skocz do zawartości

Aliens Colonial Marines


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wiece bądz nie , Sega dłubie nad nową grą z serii Aliens.Ma byc to shooter chyba wzorowany na avp 2 o ile sie nie mylę , z multiplayer i co-op dla 4 graczy. Z pierwszych zdjec ktore sa w necie nie wiem jak Wam ale mi ślinka cieknie na widok tej gry.. :D jestem wielkim fanem filmow z serii Aliens , czy przebije dead space ? Zobaczymy już w grudniu..

oficjalna strona gry http://www.sega.com/aliens/index.php

screeny http://aliensvspredator2.filefront.com/scr...ts/News/37540/7

Z uwagą bede śledzil jak sie potocza losy tej gry :D

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam filmy z serii aliens czekam na gre tego typu od pierwszej czesci avp na pc ktora to byla sredniawa tak naprawde, mam nadzieje ze w tej produkcji scenariusz bedzie opieral sie na 2 czesci filmu szkoda tylko ze trzeba czekac az do grudnia..

 

Screeny wymiataja wlasnie czegos takiego oczekiwalem:)

Edytowane przez JacekW
Odnośnik do komentarza

Filmy aliens to klasa sama w sobie. Po screenach, sądzę jedno ... ta gra zryje nam berety - wizualnie i klimatem :D Ciekawe jak to będzie wyględac w ruchu ( szczególnie animacja obcych ). Jedyne, co mnie martwi to fakt, że za to odpowiada Sega, której gry są jak dotąd powiedzmy ... "tylko" dobre.

 

A pardon, mój błąd. Developerem jest przecież gearbox :D autorzy BiA rozwiali teraz moje wątpliwości, absolutny must have jak dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
(...)Ma byc to shooter chyba wzorowany na avp 2 o ile sie nie mylę (...)

jestem wielkim fanem filmow z serii Aliens (...)

Alien Versus Predator 2? widziales gdzies na screenach jakiegos lowce?

jestes wielkim fanem serii, ale nie widzisz tego, ze lokacje przypominaja zywcem te z drugiej czesci filmu noszacej po prostu tytul Aliens (u nas znay jako Obcy - decydujące starcie)

korytarze, wnetrza, laboratorium - wszystko przywodzi na mysl druga czesc filmu.

zreszta na dole strony podane sa znaki towarowe i zatrzezone, i sa wymienione tylko tytuly 4 filmow z serii Obcy. i bardzo dobrze, bo AvP to jakas pomylka.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Jiloo a grałes chociaż w to ? Chodziło mi o klimat jaki zawarty był w tym fps , do dziś gram z kumplami po lanie ja jako marines ktos inny jako królowa obcych , swietne mapy ,no i mozna bylo niezle sie przestraszyc jak sie w to grało.. :D To że lokacje na screenach przypominaja drugi film camerona to chyba nie trzeba pisac bo każdy ma oczy..i kto ogladal to wie co to przypomina.

Odnośnik do komentarza

http://aliensvspredator2.filefront.com/scr...ts/News/37540/6 Oblookajcie ten screen i jak myślicie na czym wzorował się H.R. Giger (twórca obcych) projektując facehuggera??? :D Żeby znowu nie było afery tak jak ostatnio z Mass Effect "Fully digital nudity" :D :D :D

Wracając do tematu to po obrazkach zapowiada sie ładna gra i co najważniejsze dobrze oddająca klimat filmów, mam nadzieję że Sega stanie na wysokości zadania, osobiście ten tytuł bardzo mnie interesuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Jiloo a grałes chociaż w to ? Chodziło mi o klimat jaki zawarty był w tym fps , do dziś gram z kumplami po lanie ja jako marines ktos inny jako królowa obcych , swietne mapy ,no i mozna bylo niezle sie przestraszyc jak sie w to grało.. :D To że lokacje na screenach przypominaja drugi film camerona to chyba nie trzeba pisac bo każdy ma oczy..i kto ogladal to wie co to przypomina.

oczywiscie mialem na mysli film AvP, a nie gre :D

zreszta sam nie przeczytalem ze zrozumiem, bo myslaem, ze chodzi Ci o odniesienie sie tworcow do filmu, a nie gry. male nieporozumienie.

a w gre oczywiscie, ze gralem - uwielbialem grac jako obcy :D

 

wielkie sooory, tak to jest jak sie szybko w pracy czyta i odpisuje. mam kare, ide do kąta.

Odnośnik do komentarza
faktycznie dramat, nędzna SEGA co to robi dobre gry się za to wzięła

 

To są twoje słowa. Ja nie mówię, że Sega to marna firma. Jako wydawca - ok, ale jako developer to raczej nie bardzo np. takie Full Auto mocno zawodzi. Chyba każdy fan aliens nie chciałby żeby zmarnowano taką licencje nie ??

Edytowane przez Wojthas
Odnośnik do komentarza
faktycznie dramat, nędzna SEGA co to robi dobre gry się za to wzięła

To są twoje słowa. Ja nie mówię, że Sega to marna firma. Jako wydawca - ok, ale jako developer to raczej nie bardzo np. takie Full Auto mocno zawodzi. Chyba każdy fan aliens nie chciałby żeby zmarnowano taką licencje nie ??

sam sobie zaprzeczasz. przeciez to Ty napisales, ze Sega robi dobre gry.

Jedyne, co mnie martwi to fakt, że za to odpowiada Sega, której gry są jak dotąd powiedzmy ... "tylko" dobre.

moim zdaniem Full Auto bylo calkiem hmm... dobre?

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

:wiking:

 

Genialny nius. Pierwsze AvP to była niebanalna moc i gigantyczne emocje (serio, zero wymuszonej podniety). Teraz temat aż się prosi o ponowne wskrzeszenie. Wielki potencjał!

 

Pip, pip, pip...

Odnośnik do komentarza
Adam, film AvP to porażka ale gry (zwłaszcza dwójka) to były konkretne

komiks tak samo

 

tylko nie Ripley, pliz

 

Nie będziemy raczej Ripley biegać, sam tytuł mówi że będzie to prawdopodobnie właśnie Colonial Marine, ba może nawet cała ich paczka... Klimat coś jak w Aliens, na screenach widać nawet detektory ruchu przymocowane do broni.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pewnie gra zaoferuje też jakiś system komend dla innych marines, kiedy gramy w singlu bo nie wierzę żebyśmy sami przeczesywali ciemne korytarze, film świetnie pokazał pracę CM, pięknie było by gdyby gra się na tym oparła.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
faktycznie dramat, nędzna SEGA co to robi dobre gry się za to wzięła

To są twoje słowa. Ja nie mówię, że Sega to marna firma. Jako wydawca - ok, ale jako developer to raczej nie bardzo np. takie Full Auto mocno zawodzi. Chyba każdy fan aliens nie chciałby żeby zmarnowano taką licencje nie ??

sam sobie zaprzeczasz. przeciez to Ty napisales, ze Sega robi dobre gry.

Jedyne, co mnie martwi to fakt, że za to odpowiada Sega, której gry są jak dotąd powiedzmy ... "tylko" dobre.

moim zdaniem Full Auto bylo calkiem hmm... dobre?

 

 

Heh, no tak to śmiesznie wyszło teraz ;)

Generalnie chodzi mi o to że ich gry są dobre ale mogłyby być jeszcze lepsze ale nie potrafią wykorzystać całego potencjału jaki ma dana gierka ( nie licząc VF ). Full Auto jak dla mnie jest akurat średni, ale to kwestia gustu (a potencjał jaki niosła ze sobą totalna rozpierducha na drodze był ogromny, tyle że go zmarnowano moim zdaniem ).

Tak czy inaczej trzymam za aliens kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...