Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Capella miał dzisiaj imponujacą końcówkę. jako jedyny z drużyny Rockets punktował w ostatnich 8min meczu. i nawet wylądował w Top5 w akcji, która mogła odwrócić wynik meczu. szkoda tylko, że sędziowie się znowu nie popisali bo stał w tej akcji jakieś 7 sek. w pomalowanym...

Odnośnik do komentarza

76ers zagrali dzisiaj najlepszą 1kw. i połowę w sezonie żeby w 3 zostać zdemolowanym przez mistrzów 47-15. Anyway, to nadal najbardziej obiecująca drużyna, obok Bucks, jeśli chodzi o potencjał. Embiid skupia na sobie większość uwagi ale ja jestem pod większym wrażeniem gry Simmonsa. Mam wrażenie, że fizycznie jest bardziej NBA ready niż jakikolwiek inny młody gracz z podobnym stażem a umiejętności już teraz ma niezwykłe.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po podaniach koledzy Simmonsa nie kończyli, to postanowił sam zająć się zdobywaniem punktów - 27, nowy rekord kariery i dobra gra po obydwu stronach parkietu (4stl, dobre krycie, świetne switche ). Na razie ma jeden z najbardziej imponujących sezonów w historii, oczywiście wśród pierwszoroczniaków. Bardzo bym chciał też widzieć już zdrowego Fultza, po tym dziwnym początku sezonu wypadł trochę z rozmów, a to imo najbardziej utalentowany combo guard od czasu Kyriego.

Sezon dalej jest interesujący, szczególnie na wschodzie.  Ciekawe który z trenerów poleci pierwszy w tym roku? Rivers? Kidd? (małe szanse, kumpluje się z właścicielem Bucks - ale strasznie mnie irytuje, Bucks z lepszym trenerem powinno być po prostu wyżej, no i te jego "schematy" obronne :|)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1/3 sezon za nami a Celtics nadal są najlepsi, Cleveland ich zaciekle gonią wygrywając 13 z rzędu. Na razie wydaje się, że to właśnie Celtics zrobili genialną wymianę oddając Fultza (który nie wiadomo kiedy wróci do gry) a wybierając Tatuma, który ma kosmicznie dobre procenty w rzutach (50+ 3pt%, are u kidding me) i gra jak 10 letni weteran. A Brad Stevens powinien już teraz dostać nagrodę COTY za to, co zrobił nie mając od 1 meczu swojej największej zdobyczy w offseason.

Edytowane przez Bartg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Blake Griffin w Pistons! z braku czasu wypadłem z obiegu przez ostatnie kilka tygodni i muszę przyznać, że jestem w szoku.

lecz nie długo przyszło mi trwać w tym stanie bo dopadła mnie rozpacz bo wieści o kontuzji Boogiego Cousins'a, który zerwał achillesa i wypada do końca sezonu. tragedia. DeMarcus to jeden z moich ulubionych graczy i moim skromnym zdaniem obecnie najlepszy center w lidze. ma swoje minusy, wiadomo, ale jego gra mówi sama za siebie. tego lata zostaje niezastrzeżonym bezrobotnym i ciekaw jestem jak to się rozwinie. z reguły kluby są ostrożne w podpisywaniu graczy po takich kontuzjach ale zapewne znajdzie się wielu chętnych by zaryzykować, z Pelikanami na czele. szkoda mi tej drużyny bo uważałem ich za śpiocha mogącego sporo namieszać w play-offs. a teraz to dupa blada.

no i jeszcze Conley kończy sezon ale jego drużyna liczy się już tylko w wyścigu do loterii draftowej.

p.s.post chamsko przeklejony z nikogo ale bez sensu 2 razy pisać o tym samym.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Heheh nie no co ty ale szczerze to mam ku rwa dość kontuzji w tym roku. Tacy grajkowie, a takie masakryczne urazy. Nawet nie chcę myśleć jak niepewny Porzygacz wróci po zerwaniu ACL, patrząc na jego motorykę i ciut niepewną koordynację. Nie mówię już o Kuzynie, który nawet nie chcę myśleć jaką pakę na PO mógłby zrobić z Davisem i Nikolą (którego ponoć transfer szykowali jak jeszcze był nie DMC nie połamany). Ehh no i co te Cavs śmierdzi. Bleeee

 

Edytka:

Z milszych rzeczy to byłem znowu w tym roku na NBA. Tym razem przesadzone miejsca bo blisko parkietu, praktycznie na  środku boiska. Byłem też 2h przed meczem aby zobaczyć całą rozgrzewkę. Byłem już na kilku meczach NBA (UK i Berlin) ale takiego wrażenia co na mnie Embit z Simmonsem to nikt wcześniej nie zrobił. Embid jest na żywo mega wielki, ale nawet jak na realia NBA a na rozgrzewce ruszał się jak SG to bajka. Simmons z drugiej strony to fucking robot. Gość, który był większość meczu drugim najwyższym typem na parkiecie biega jak sprinter, bez kitu aż wiatr było słychać.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...