Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ten trade dojdzie do skutku to powiem tylko tyle: „a nie mówiłem?”
 

Byłem i jestem pewien, że trójka ISO brothers nie wypali i szybciej się to rozpadnie, niż zdobędą mistrza. Myślałem jednak, że głównie przez Irvinga, a nie Hardena. Chociaż pewne jego postawa dużo też namieszała w drużynie (jak nie najwięcej). 
 

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bartg napisał:

Irving to jedno, a wg insiderow Harden z Durantem sie niespecjalnie lubią. Jednak nie każde wielkie trio od razu bedzie zdobywac mistrzostwo, zwłaszcza ze tu sie spotkalo 3 gości o trudnym charakterze pod dowództwem malo doświadczonego trenera. 

W OKC to byli najlepsze ziomki. 
 

Co do wielkiego trio to z tego, co sobie przypominam to z drużyn, które budowane były na zasadzie kupowani na szybko kozaków, to chyba tylko heat wypaliło w „ostatnich” latach. 
 

Nie powiem, że jestem fanem nets. Sami gracze są mega zabójcami w ataku, ale nie lubię tak budowania drużyn.

Odnośnik do komentarza

Za kilka dni mija termin na wymiany, więc będzie dużo plotek. Ale większość mediów mówi, że nie ma poważnego tematu. Jedna wiadomość, że Sixers "byliby zainteresowaniem o porozmawianiu o wymianie na Hardena" podpaliła wyobraźnię ludzi w necie. A to daleko do dokonania wymiany.

 

Nie ma np. wzmianki, ile obie strony by chciały. Sixers jest łatwo mówić "chcielibyśmy Hardena za Simmonsa", kiedy Simmons przecież i tak kompletnie nie gra heh, to żaden news że oni by chcieli. Nets by wzięli dużo więcej. Mówi się o Maxeyu, Thybullu, Currym. To są ważni gracze dla Sixers. Oddadzą zbyt wielu, a ja zaczynam myśleć, jakie to ryzyko - Harden ma 32 lata, wygląda na zziajanego w tym sezonie, w defensywie nie wyrabia i trzeba często dobiegać do jego gracza. No i ten kontrakt - koleś MOŻE wziąć na następny sezon 50 mln, ale może też zrezygnować z opcji i podpisać na 4 lata, albo w Nets, albo w Sixers.

 

Wiadomo, że ciśnienie jest - zostawienie Simmonsa na aucie byłoby pewnym "zmarnowaniem" szczytowej formy Joela Embiida. Simmons musi zostać wymieniony do czwartku.

 

 

 

Harden dołączył do Nets z powodów osobistych, lubi Duranta i Kyrie'ego, i wszystko inne to głównie plotki, nikt nie wie czy on się na kogoś obraził czy nie. Większość tego, co mówią w Nets, wskazuje na to, że jest raczej wyczerpany, ale mało o tym, żeby miał odchodzić. Dziennikarze też mówią, że mówi że na razie chce zostać. Tylko ta wątpliwość - to ona może przekonać Nets, że lepszy Simmons w garści, niż Harden na dachu.

 

No ALE po Benie Simmonsie też nie wiadomo czego się spodziewać. Chyba nikt w dużym sporcie nie odwalił takiej akcji, jak on.

 

Dobra drama, jeśli Nets przegrają jeszcze kilka meczów to dopiero będzie.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Mejm napisał:

Nie wiem o czym piszesz ale te pomponiary do zblizen mogliby wybierac troche szczpulejsze.

Czego znowu nie wiesz? :)


W skrócie Embid wymiata, mega motoryka i opanowanie piłki, kozioł jak na 213cm/127 kg oraz jest obecnie nr 1 w wyścigu po MVP wg aktualnego rankingu na NBA.com

Odnośnik do komentarza

Bulls też swojego kwiatu nie prezentują dzisiaj, bez Caruso i Lonzo to nie ten sam zespół. Szacun, że nadal wygrywają - od czasu kontuzji Caruso mają bilans 15-9. Ale wygląda to mniej przekonująco niż te dane mówią. Tracą sporo punktów, trudno będzie regularnie wygrywać licząc na to że sami rzucą więcej.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ogqozo napisał:

Bulls też swojego kwiatu nie prezentują dzisiaj, bez Caruso i Lonzo to nie ten sam zespół. Szacun, że nadal wygrywają - od czasu kontuzji Caruso mają bilans 15-9. Ale wygląda to mniej przekonująco niż te dane mówią. Tracą sporo punktów, trudno będzie regularnie wygrywać licząc na to że sami rzucą więcej.

No i co gorsza jeszcze sobie na nich poczekają :/ 

Mam nadzieję, że jutro na suns wróci Lavine. Ma status day2day.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...