Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi 76ers fajna drużyna. Może nie na misia, ale miała zęba. Teraz dostali mega raka, no ale jednak rak ze ścisłego topu NBA, potwora ataku. Jedna z prawd NBA mówi, że jak możesz pozyskać taki kaliber to, to robisz.

Ofc Nets mega się wzmocnili, w końcu złapią balans miedzy off i def do tego dobry strzelec w pakiecie.

Inna sprawa jak Simmons w ogóle będzie grał po takiej przerwie? On zawsze był deko drewniak, a taki rozbrat mu nie pomoże. No ale do PO powinien złapać jakiś tam rytm. 
 

Co by nie mówić, bardzo ciekawy deal. 

Odnośnik do komentarza

Nikt nie powiedział ze Simmons od jutra zacznie trenować i grać mdr. Nets po prostu mają taką nadzieję.

 

Koleś tak się obraził że trudno powiedzieć, jaka jest sytuacja, czasami próbuje ciągnąć tę wersję ze "jest niezdolny psychicznie do gry" i "pracuje nad tym", co oczywiście w praktyce może oznaczać dla niego wiele milionów dolarów więcej na koncie, więc kto wie czy będzie się tego trzymał i w jakiej mierze.

 

Nie wiem no, na razie nie szalalbym z tym mega wzmocnieniem. Ekipa bez Hardena i KD wygląda bardzo słabo i nie wiem, na ile to się zmieni i na którym miejscu będą za miesiąc Nets.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ogqozo napisał:

Koleś tak się obraził że trudno powiedzieć, jaka jest sytuacja, czasami próbuje ciągnąć tę wersję ze "jest niezdolny psychicznie do gry" i "pracuje nad tym", co oczywiście w praktyce może oznaczać dla niego wiele milionów dolarów więcej na koncie, więc kto wie czy będzie się tego trzymał i w jakiej mierze.

Nets pewno dość dobrze zbadali temat, aby nie spuścić Hardena za total zoombie. 

 

11 minut temu, ogqozo napisał:

Nie wiem no, na razie nie szalalbym z tym mega wzmocnieniem. Ekipa bez Hardena i KD wygląda bardzo słabo i nie wiem, na ile to się zmieni i na którym miejscu będą za miesiąc Nets.

BKN słabo to wyglądają bez Duranta. Z Hardenem i nawet Irvingiem było dalej bardzo słabo. Ten zespół już nie funkcjonował. 
 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, Nets z WYPOCZĘTYM Hardenem byli jednak przyzwoitą ekipą, która mogła powalczyć o wygraną w większości meczów. Gdy Harden grał drugi dzień z rzędu lub więcej, wtedy dopiero włączał mu się ten tryb totalnego wyczerpu i żal było patrzeć. Jednak zazwyczaj ekipa była przyzwoita gdy Harden miał kilka dni przed meczem.

 

Z kolei bez obu, sytuacja wygląda zazwyczaj naprawdę cienko. Serio nikt na Wschodzie nie wygląda tak źle, jak Nets ostatnio. Miejsce w top 6 naprawdę może teraz być zagrożone. 

 

 

Simmons podobno chce grać dla Nets (według Ramony Shelbourne "praca wre nad przygotowaniem psychicznym do bycia gotowym grać, Simmons jest bardzo podekscytowany tą perspektywą" mdr, chciałbym walić takie teksty swoim pracodawcom). Ale jak to dokładnie pójdzie i czy on jest graczem, który z ekipy niedorajdów zrobi wygrywający team, to nie jestem jakoś pewien. 

 

Ludzie mówią, że Simmons z automatu wzmocni znacząco obronę Nets. MOŻE.... Na oko on jest świetnym obrońcą, podobno najlepszym w lidze, ale Sixers sporo grali bez Simmonsa i w sumie bez niego też mieli mocną obronę, więc nie wiem na ile on sam zmienia cały team.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.