Skocz do zawartości

Dlaczego kupiłeś PSP?


Alteran

Rekomendowane odpowiedzi

Swojego PSP'ka kupiłem w głównej mierze dla jego mobilności. Teraz mogę skracać sobie podróże oglądając filmy, słuchając muzy (wiem, słyszałem o odtwarzaczach mp3, ale to nie to samo), lub zwyczajnie zabijając czas szarpiąc w jakowąś milusią grę. wcześniej miałem okazję poszaleć na N-Gage, ale to tak, jakbym próbował porównać niebo i ziemię. Powiem więcej, swoje stare PS2 oddałem ojcu (i 50 - letni chłopak twardo obecnie ciora w Killzone'a :D )

Edytowane przez Tyglysiak
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dlatego :

 

1. dla emulatorow (GBA + PSX) - w tej chwili FF7pl

2. dla filmow (glownie seriale zaliczam)

3. dla gier - jest kilka ktore przeszedlem i kilka ktore przejde na 100% (Crisis Core i Gow)

4. i reszta multimedialnych mozliwosci - muza, net (granie), teledyski, gazetki

 

Ostatnio Fata wymienilem na Slima, warto bylo. A i 90% czasu kiedy uzywam PSP przypada na popoludniowa zmiane w pracy.

Odnośnik do komentarza

Ja napisze dlaczego mam zamiar kupic PSP w ciągu nastepnego1-2 tygodnia. :P Przede wszytkim dla final fantasy 7 crisis core jak i kilka fajnych RPGów jak np valkyrie profile lenneth. Takich gierek brakuje na playtation 3 wiec musze sie zadowolic tymi. Czekając na europejskie crisis core po raz czwarty gram w final fantasy 7 :lol:

Edytowane przez hitokiri
Odnośnik do komentarza

Witam

Wlasnie zakupilem PSP na allegro (pozostalo czekac na przesylke :( ) Kupilem ja bo... własciwie to nie wiem dlaczego ja kupilem prawdopodobnie dla multimedii, ale mialem dziwne wrazenie ze kupuje ja dla samego kolekcjonerstwa mam Ps3, mam Ps2, mam PSX no to brakuje jeszcze PSP :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja swoje PSP kupiłem z trzech powodów :)

 

Po 1. Mam wszystkie 'duże' konsole od Sony, wiec nie wypada by nie mieć też tej najmniejszej, prawda? <taa pachnie fanbojem :D>

Po 2. Ostatnio często jezdze pociągiem <studia> i trzeba jakoś zabić ten czas.

Po 3. Najważniejsze: God Of War i Patapon :D i sporo innych konkretnych tytułów dostępnych na tej platformie :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W ankiecie zaznaczyłem wszystko, po prostu wszystko pasuje - z jednym zaznaczeniem, nie jestem "fanbojem" a fanem Sony.

 

Mam kumpli z PSP. Pierwszy powód.

Mam DS'a. Więc czas na PSP. Drugi powód.

PSP ma od cholery zaje.bistych gier. Trzeci powód.

...

i tak w nieskończoność. Po prostu od zawsze chciałem je mieć i już :). Mam w końcu :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...