Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Trailer z muzyką z końcówki "Sześć stóp pod ziemią" to niezły zabieg, co prawda pewnie mało kto kojarzy te sceny i tą notę, ale dla mnie dzięki niej ten trailer miał podwójny wydźwięk. Swoją drogą kapitalnie się to prezentuje. Sceptycznie podchodziłem do początkowych wieści nt. cell shadingu, teraz nie mam żadnych wątpliwości, że nowy PoP zakręci się w czytniku mojej konsoli. Po prostu nie mogą tego spieprzyć.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

A ja się boję interaktywnego otoczenia, które będzie robione pod akrobacje. Tak jak na jednym trailerze było pokazane - koleś biegnie po ścianie pod soba nie ma podłogi która się zawaliła a ni stąd ni zowąd na ścianie przyczepione jest duże metalowe kółko aby na hero mógł się go chwycić. Dla mnie to wygląda bez sensu. Zresztą w poprzedniej trylogii też takie elementy miały miejsce i strasznie mi to przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pojawiła się pierwsza recenzja na IGN. Według jej autora twórcy stanęli na wysokości zadania i dostarczyli pretendenta do miana GOTY, choć nie ma też jakichś wielkich zachwytów. Nie zmienia to faktu, że będąc wielkim fanem serii kupię grę w ciemno, niezależnie od dalszych opinii, które IMO raczej nie będą za wiele odbiegać od tej wystawionej przez powyższy serwis. :)

Odnośnik do komentarza
Pojawiła się pierwsza recenzja na IGN. Według jej autora twórcy stanęli na wysokości zadania i dostarczyli pretendenta do miana GOTY, choć nie ma też jakichś wielkich zachwytów. Nie zmienia to faktu, że będąc wielkim fanem serii kupię grę w ciemno, niezależnie od dalszych opinii, które IMO raczej nie będą za wiele odbiegać od tej wystawionej przez powyższy serwis. :)

Juz wiem co kupuję w grudniu obok F3. Nowy PoP dostał tak wysoką ocenę od tego IGN, który dał Assassin's Creed zaledwie 77%. A że z oceną AC zgadzam się całkowicie takie 93% robi wrażenie. IGN to zdecydowanie najlepszy miernik jakości gier jaki jest dostępny w internecie. Cóż łykam Pop'a jak tylko wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Juz wiem co kupuję w grudniu obok F3. Nowy PoP dostał tak wysoką ocenę od tego IGN, który dał Assassin's Creed zaledwie 77%. A że z oceną AC zgadzam się całkowicie takie 93% robi wrażenie. IGN to zdecydowanie najlepszy miernik jakości gier jaki jest dostępny w internecie. Cóż łykam Pop'a jak tylko wyjdzie.

Jednak łykasz F3? ;) Co do IGN, rzeczywiście ostatnio IMO dość dobrze oceniają gry, nie przeginają z ocenami w żadną stronę.

 

Odnośnik do komentarza
Ja na święta też raczej kupię ;-). Kto wie, może to będzie czarny koń tego roku i faktycznie gra dostanie tytuł GotY?

Ciężko nazywać nowego PoPa "czarnym koniem", gra od pierwszego info budziła wielkie zainteresowanie i chyba każdy spodziewał się, że będzie hitem, mniejszym lub większym. Poczekajmy jednak na kolejne recenzje.

Odnośnik do komentarza

Prince of Persia a wersja Polska [Dialogi PL]

 

wersja PC Wersja językowa Polska (napisy i dialogi) grudzien 2008

 

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?actio...r=845&sub=3

 

wersja PS3 Wersja językowa Polska (tylko napisy) styczen 2009

 

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?actio...r=847&sub=5

 

wersja XBOX360 Wersja językowa Polska (tylko napisy) styczen 2009

 

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?actio...r=849&sub=4

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.