Skocz do zawartości

- W co gracie na NDS'ie? -


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

70h nabiłem w Pokemon White/Black, zrobiłem wszystko co można było zrobić (no, prawie wszystko ;)) i myślałem, żeby się wziąć za Pokemon SoulSilver, które niedawno do mnie przyleciały. Mam jednak mały problem, bo B/W są tak dobre, że ciężko mi się teraz gra w gry z IV generacji :P.

Odnośnik do komentarza

OK, to teraz gram w Pokemon Soul Silver. Jest sympatycznie, remake jest naprawdę dobry. Gramy przede wszystkim Pokemonami pierwszej i drugiej generacji, więc włącza się nostalgia do starych części. Po zaliczeniu piątej generacji jest jednak mały problem. Graficznie walki są bardzo, bardzo wolne i statyczne. Sprite'y zawsze były ładne, ale teraz nic się nie giba, nie rusza itd. :(. Mapa świata OK - dobrze nawet oddaje styl GameBoyowej grafiki. Muzyka to za to tragedia. Wolałbym słuchać oryginalnych melodii z GBC niż tego... czegoś. Zepsuto chyba każdy możliwy dźwięk i w tak słabo przygotowaną muzycznie wersję nie grałem. Platinum jest OK, B/W jest ŚWIETNE, a SS/HG jest po prostu słabe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po raz n-ty siedzę sobie w wolnych chwilach od książek (kogo po.(pipi)ało aby mieć 5 egzaminów z całego semestru w niecały tydzień =_=) przy Another Code: Two Memories / Trace Memory. Aktualnie właśnie posiadam wersje US i myślałem że tylko sam tytuł gry nosi inną nazwę a tu okazuje się że w całej grze są nieznaczne zmiany (zamiast DAS mamy DTS no i of course mamy więcej zwrotów typowo amerykańskich a nie angielskich).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...