Skocz do zawartości

- W co gracie na NDS'ie? -


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

@plecak - też jestem na tej operacji, dosłownie hardcore :twisted2:

 

Skończyłem Orcs&Elves (genialna w swojej prostocie i niesamowicie grywalna), to wziąłem się za drugą część Phoenixa. Raven przekonał mnie jednak, że warto skończyć tą ostatnią sprawę dwójki i zobaczyć trzecią część (liczę na to, że będzie równa jedynce) ;)

Odnośnik do komentarza

No, wiedziałem, że ktoś przeczyta :). Dwójka na początku zawodzi, ale już druga sprawa jest naprawdę fajna i daje czadu. Gra nie jest taka jak jedynka, ale naprawdę warto ją przejść i łykać genialną trzecią część z jeszcze genialniejszymi postaciami :).

Odnośnik do komentarza
Koncze poziom normal w Picross DS. Niedlugo zabieram sie za free mode. Gra jest boska.
Oj jest, jest. Mogliby wydać Picross 2, bo już wszystkie puzle ułożylam ;)

 

A żeby było na temat: obecnie nie gram w nic i pozwalam DSowi obrastać kurzem, ale przymierzam się do "GH on Tour.".. może w weekend.

 

Odnośnik do komentarza
apropo picross; czy nie można tam przypadkiem dociągać puzzli z netu? gdzieś czytałem że jedne tygodniowo wypuszczają/li?
Da sie sciagnac puzzle, ale w Europie sa chyba tylko 2 zestawy

Ja mam amerykańską wersję i do ściągnięcia było w sumie bodajże 20 paczek. Sporo z oryginalnego Mario Picross.

Jednak nici z kolekcjonowania - na carcie mieści się tylko 10 paczek, więc trza selektywnie kasować.

W sumie nie wiem, czy ostatnio pojawiło się coś nowego, ale mogę sprawdzić, jeśli ktoś chce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

skończyłem trauma center, pograłem troche w animal crossing, ale jakieś takie nudnawe, natomiast elite beat agents przekozackie, genialne historyjki (troche kojarzą mi się z project rub) świetna komiksowa grafika no i oczywiście samo tańczenie i machanie stylusem, niestety jak narazie niemal same oceny "d"' ;)

Odnośnik do komentarza

Jake Hunter - chociaż gra prowadzi za rączkę, to jednak ma coś w sobie, że po prostu chce się poznać historię do końca

główna w tym zasługa świetnego klimatu, uzyskanego dzięki nastrojowej muzyce oraz charyzmy głównego bohatera (można powiedzieć takiego współczesnego Bogarta ;) )

szczerze polecam, jeśli komuś podobał się Hotel Dusk (choć JH jest słabszą produkcją) lub Insectiside (od tego z kolei duuużo lepszą i mniej odrealnioną), to musi w JH zagrać

Edytowane przez dziki_dziku
Odnośnik do komentarza
Mario & Luigi Partners in Time mnie wciągnęło, ale jakieś takie nudnawe chwilami.

Moim zdaniem przekombinowali system walki. Ogólnie to krok w tył względem poprzedniej części.

 

Ja obecnie gram w Kirby Power Paintbrush. Przeszedłem główny tryb i teraz przechodzę Rainbow Run. Ogólnie gra jest świetna, ale tryb główny zdecydowanie za krótki.

Odnośnik do komentarza

Uhhh, ostatnio mam trochę czasu, więc zacząłem nadrabiać zaległości w grach na DSa. Najpierw poszedł FFXII:RW i muszę powiedzieć, że o ile scenariusz zasysa, aż miło, tak sam system walki, klimat nie pozwalają oderwać się od konsoli. Dalej Oendan, którego katuje już od roku i Castlevanie (dzisiaj zacząłem grać). W kolejce czeka dokończenie NSMB i Zelda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.