Skocz do zawartości

Którą grę wybrać? ver. NDS


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Też chciałbym prosić o pomoc w wyborze pierwszej gry na NDSa, którego wkrótce mam zamiar kupić. Lubie wszystkie gatunki poza tymi skrajnie popierdółkowatymi. Mam chrapkę na Phantom Hourglass i TWEWY, ale póki co potrzebuję jakiejś dłuuugiej gry z licznymi pobocznymi zadaniami, żeby starczała na cały sierpień spędzony na łonie natury ;) Co moglibyście polecić? ^_^

Odnośnik do komentarza
Też chciałbym prosić o pomoc w wyborze pierwszej gry na NDSa, którego wkrótce mam zamiar kupić. Lubie wszystkie gatunki poza tymi skrajnie popierdółkowatymi. Mam chrapkę na Phantom Hourglass i TWEWY, ale póki co potrzebuję jakiejś dłuuugiej gry z licznymi pobocznymi zadaniami, żeby starczała na cały sierpień spędzony na łonie natury ;) Co moglibyście polecić? ^_^

 

Bierz TWEWY, chwilę potrwa zanim łykniesz system ale z grą można spędzić masę czasu. Ja mam 120h na liczniku. Zelda IMO jest przereklamowana. Na pierwszy rzut oka piękna grafika i świetna rozgrywka, na dłuższą metę nieciekawa i męcząca - odradzam!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Szukam gry na PS2 lub NDS w której chodziłoby się po planszy, lub robiło jakieś misje po określonym 'szlaku'- obojętnie, ale żeby można tak było chodzić postacią i zdobywać itemki, bić się z potworami itp.

 

Słyszałem, że coś takiego to seria FF, ale jeszcze wole Was zapytać ;P

 

 

 

 

Pytam się także w tym temacie o grę także na PS2, wiem, że to jest forum NDS, ale nie będę robił takiego tematu także w dziale PS2, aby nie 'zaśmiecać' naszego forum....

 

 

na przyszlosc zobacz czy podobny temat juz nie istnieje ;) - Coati

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

"Seria Final Fantasy jest czymś w rodzaju Tibii", no wybacz, padłem XD.

 

No ale dobra, do zbierania przedmiotów i walki z potworami powinny się nadać Final Fantasy III oraz IV, może jeszcze XII i Crystal Chronicles, może Magical Starsign albo Luminous Arc czy Etrian Odyssey. Do chodzenia postacią to nie wiem, w wielu grach to się robi.

Odnośnik do komentarza

NSMB to... nowe Super Mario Bros. Pewnie wiesz, co to jest za gra, więc sam się siebie spytaj, czy musisz w nią zagrać. Moim zdaniem musisz;]. Monotonia to chyba ostatnia rzecz, o jaką można oskarżyć platformówki z Mario. Nie wiem jak The World..., nie grałem.

 

Co do gier "logicznych" - myślę, że warte zakupu jest Planet Puzzle League, czyli nowa inkarnacja Tetris Attack ze SNES-a, najlepszej gry "układankowej" w historii, z rozbudowanym trybem na wielu graczy lokalnie i sieciowo. Tetris DS też jest kapitalnie zrobiony - nie wiem, czy powstała jakaś lepsza wersja Tetrisa od tej.

Odnośnik do komentarza
Another Code - niestety da sie ja ukonczyc w 3-4 godziny. Gdyby gra byla ze 2 razy dluzsza (a fabula sensownie rozwinieta), to by zaslugiwala gdzies tak na 8+/9-. Niestety, jak juz napisalem, jest strasznie krotka, a poza tym zagadki sa zbyt latwe, zas fabula - przewidywalna (od pewnego momentu). Mimo wszystko polecam. Gra ma zaje.bisty klimat i bardzo dobrze wykorzystano w niej oba ekrany.
Odnośnik do komentarza

Wario Ware, chociaż i tak najlepsza była pierwsza część. Kirby: Power Paintbrush - gra krótka i niekoniecznie genialna, ale swego czasu sterowanie robiło wrażenie. Podobnie Trauma Center.

 

Nintendogs, Elite Beat Agents, może nie do końca się kwalifikuje, ale wykorzystanie ekranu dotykowego jest super. W każdym razie EBA to mus dla każdego, kto ma DS-a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.